מעקות עץ

בכל בנייה תקנית, חלה חובה על בני הבית להתקין מעקה במדרגות הבית. המעקה נועד להגן מפני נפילות ומעידות ולכן חשוב שהוא יהיה חזק ויציב.
בעבר, התקנה של מעקה יכלה לפגוע בעיצוב הבית ולהכניס נופך תעשייתי גס ומנוכר. כיום המצב שונה לחלוטין ומי שנזקק להתקנת מעקה, ימצא עצמו עומד בפני אפשרויות בחירה רבות, הכוללות מעקות ברזל, מעקות אלומיניום, מעקות עץ, מעקות דמוי עץ וזכוכית.
מדוע מעקות עץ נחשבים לפופולריים? מבין שלל סוגי המעקות, מעקה עץ נחשב לאחד המבוקשים. המראה הטבעי האותנטי של העץ וגווניו המיוחדים, משרים בבית אווירה חמימה ונעימה וקשה להתחרות בכך. יתרון נוסף של מעקות עץ, אלו המחירים.

מעקות עץ חברת TREX - מומחים לדקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ

מעקות עץ – יתרונות וחסרונות

יש מספר מרכיבים הנלקחים בחשבון בעת קביעת תעריף למעקה, וביניהם: מידות המעקה, צורתו, האם יש פיתוחים ועיצובים מיוחדים וכמובן חומר הגלם.
מבין חומרי הגלם השונים, מחירו של מעקה זכוכית נחשב לגבוה ואילו מעקה עץ עולה כמו מעקה ברזל ואף פחות (תלוי באיכות הברזל).
חסרונות הבחירה במעקה מעץ, למרות היתרונות הרבים, למעקות עץ יש גם חסרונות. עץ הוא חומר גלם שרגיש מאד לשינויי מזג האוויר. אמנם, כאשר מתקינים את המעקה בחלק הפנימי של הבית, הוא פחות חשוף לקרני השמש ולרטיבות, אך עם הזמן העץ עלול להתנפח ויכולים להיווצר סדקים.
חיסרון נוסף הוא שהעץ מצריך תחזוקה שוטפת, הכוללת ליטוש, שימון וצביעה. אם לא תקפידו על כך, צבע העץ ידהה והמעקה יראה מיושן ומוזנח.
אז אילו אפשרויות אחרות עומדות בפניכם? חברת טרקס מציעה לכם סדרת מעקות חוץ מעוצבים לבית. בסדרה כלולים דגמים מרהיבים ביופיים, אשר יכולים להשתלב בקלות בכל סגנון עיצוב. המראה הקלאסי ורמת הגימור המושלמת, הם רק חלק מהיתרונות של מעקות אלו.
למעשה לא מדובר במעקה המיוצר מעץ, אלא מחומר דמוי עץ. החומר הוא FIBERX הנחשב ידידותי לסביבה, מכיוון שהוא עשוי מ-40% חומרים ממוחזרים. היתרון ברור: מלבד השמירה על הסביבה, הלקוחות נהנים ממעקה במראה עץ אותנטי או במראה ברזל, ללא החסרונות הנלווים לחומרי גלם אלו.
ניתן לבחור בשלל צבעים וגימורים לבחירה ואף לשלב בין חומרי גלם נוספים כמו זכוכית, להשגת מראה יוקרתי ומיוחד במינו. המעקה ניתן לכיפוף ולכן מתאים לכל צורה, בין אם מדובר בגרם מדרגות ישר או מעוגל. אפשר לשלב עיטורים וקישוטים בעמודי המעקה ואת היתרון המשמעותי ביותר טרם ציינו: המעקות של טרקס אינם מצריכים תחזוקה.
ללא שימון, ליטוש או צביעה – המעקות למדרגות חוץ של טרקס שומרים על המראה המיוחד וחדות הצבע לאורך השנים וחוסכים מכם עלויות רבות ובזבוז זמן.
הוסיפו לכך את ההתקנה הפשוטה, המאפשרת גם שימוש בברגים והלחמות שאינם נראים לעין, והרי לכם מעקה מושלם מבחינה אסתטית ובטיחותית.

מעקות עץ חברת TREX - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

מעקות מעוצבים לגינה ולמרפסת

המעקות של טרקס מיועדים לשימוש בגרם מדרגות חיצוני ואף כמעקה למרפסת ודק בגינת הבית. ניתן לשלב את המעקה עם שערי כניסה וליהנות מן העמידות הגבוהה של חומר הגלם בפני שינויי מזג האוויר.
אכן, עם המעקות של טרקס, אתם לא צריכים לחשוש מריקבון, עובש, קילוף או שחיקה. החומר אינו סופג כתמים וקל לנקות אותו ולשמור על מראהו לאורך השנים.

מעקות עץ חברת TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות
לסיום, אי אפשר לדבר על מוצר מבית טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ מבלי לציין את תקופת האחריות הארוכה. גם הפעם חברת טרקס מציעה לכם 25 שנות אחריות ברכישת מעקה חוץ, דבר המעיד על האמון הרב שהחברה נותנת במוצריה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן