דק סינטטי מחורץ - נתונים טכניים

כאשר בונים דק לחצר, הכי יפה ואסטטי לבנות אותו בצורה כזאת שההתקנה נסתרת. זאת אומרת שלא רואים את הברגים שמוברגים לתוך הדק. יש שיטות שונות להתקנה נסתרת, כמו פקקים שמסתירים את הברגים או הברגה באלכסון, אבל ההתקנה יוצאת הכי יפה כשבאמת לא רואים את הברגים בכלל, גם לא בזוית. מבין כל השיטות להתקנה נסתרת, השיטה הכי קלה וידידותית למתקין היא כאשר משתמשים בדק מחורץ עם מחברים יעודיים.

נתונים טכניים לדק סינטטי מחורץ - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

דק סינטטי מחורץ - עשה זאת בעצמך

דק סינטטי מחורץ של חברת TREXהוא לוח דק שמלמעלה נראה כמו כל לוח דק סינטטי רגיל. אך כאשר מסתכלים עליו מהצד רואים חריץ אחיד לכל אורכו. גם בצד השני של הלוח קיים חריץ דומה.
כאשר התשתיות להתקנת דק סינטטי מוכנות ניתן להתחיל במלאכת התקנת הדק הסינטטי. מניחים את לוח הדק הסינטטי הראשון ומקבעים אותו על ידי קליפסים מיוחדים. לאחר מכן מכניסים לתוך החריץ של הלוח הראשון את המחברים. במרכז כל מחבר יש בורג שאותו יש להבריג לתוך התשתית. כשמסיימים להבריג את הבורג מצמידים לצד השני של המחברים את הלוח הבא. המחברים מצמידים את הלוחות אל התשתית, ומחברים בין שני הלוחות בצורה כזו שהרווח בניהם הוא תקני וקבוע. וממשיכים באותה צורה עם הלוח הבא אחריו וכן הלאה. זוהי שיטה קלה מאוד וניתן לעבוד איתה בזרירות וביעלות ולקבל תוצאות יפות. יש רווחים יפים ושווים בין הלוחות וההתקנה אחידה ונסתרת. השיטה מתאימה למתקינים מקצועיים, אך גם למי שרוצה להתקין את הדק בעצמו. חברת טרקס מספקת לקהל לקוחותיה נתונים טכניים לכל סוגי הדקים סינטטיים, כמו כן קיימות הוראות התקנה מפורטות וניתן להיעזר בהם על מנת להתקין את הדק הסינטטי בעצמכם. חשוב לציין כי קיים תקן אש ישראלי לדקים הסינטטיים של חברת טרקס כמו גם תקן אש אמריקאי לדקים סינטטים מדור 2 ולדקים סינטטיים מדור 3.

נתונים טכניים לדק סינטטי מחורץ - טרקס חיפוי קירות חוץ חיצוניים, מעקות חוץ דמוי עץ ודקים סינטטיים איכותיים במראה ובטקסטורה טבעית במחירים האטרקטיביים

בניית דק סינטטי

את הדקים סינטטיים של חברת טרקס ניתן להתקין כדק לבריכהדק לגינה, דק למרפסת או כרצפת דק. המראה של הדק ישדרג את החלל ויהפוך אותו ליוקרתי, נעים והכי חשוב הבנייה היא ירוקה רק מחומרים ממוחזרים המכילים שאריות ופסולת של עץ ופלסטיק.
את הדקים הסינטטיים של חברת טרקס ניתן להתקין בהתקנה נסתרת במתואר לעי"ל, או להזמין את הלוחות ללא חריץ ולהתקין אותם בכל שיטה אחרת, ממש כמו דק עץ. לפני ההתקנה יש לעיין בהוראות ההתקנה.

נתונים טכניים לדק סינטטי מחורץ - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

סקיצה לדק סינטטי מחורץ

נתונים טכניים לדק סינטטי מחורץ - TREX דקים סינטטיים עמידים, חדשניים ואיכותיים, חיפוי קירות חוץ חיצוניים וסינטטיים, מעקות חוץ סינטטיים והתקנת דקים
אם גם אתם מעוניינים להתקין דק סינטטי יפה ואסטטי בהתקנה נסתרת, אנו ב-TREX דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי ומעקות חוץ נשמח לעמוד לרשותכם נייעץ ונסייע לכם לבחור את הדק הסינטטי וההתקנה המתאימה לצרכים האישיים והמשתנים שלכם. התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן