מעקות למדרגות בבית פרטי

הגעתם לשלב בבנייה בו אתם צריכים לבחור מעקה למדרגות חוץ. מהיכן מתחילים?
אתם צריכים לזכור שמעקות הן מוצר שאמור לשמש אתכם למשך שנים רבות ולכן חשוב שתבחרו מעקה חוץשיוכל להשתלב בצורה הרמונית עם סגנון העיצוב השולט בבית ולספק את היציבות וההגנה הדרושים.
שיקולים חשובים בבחירת מעקה לבית פרטי, מה צריך להנחות אתכם בבחירת מעקה? נקודת פתיחה טובה היא להחליט על מסגרת תקציב ולחפש מעקות חוץ העומדים בטווח המחירים שנקבע. מחירי מעקות לרוב נקבעים לפי מטר, אך אל תיבהלו מן המחירים הגבוהים. בסופו של דבר מדובר בהוצאה חד פעמית שתצדיק את עצמה בשנים הבאות וכדאי להשקיע במעקה איכותי שתהיו מרוצים ממנו.
יש גם שיקולים נוספים, אך כדאי לבחון אותם לאור השאלה: האם המעקה מיועד למדרגות פנימיות בבית או למדרגות חיצוניות?

מעקות למדרגות בית פרטי טרקס - מומחים לדקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ

בחירת מעקה למדרגות פנימיות

במקרים רבים, מיקום המדרגות בבית פרטי הוא באזור מרכזי ונראה לעין, לכן בבחירת מדרגות פנימיות לבית יש דגש רב על אסתטיקה ועיצוב. בנוסף, המעקות צריכים להיות חזקים ויציבים, במיוחד בבתים בהם יש שימוש רב במעלה המדרגות מדי יום.
השיקולים שונים כאשר רוצים לבחור מעקה למדרגות המובילות לדק סינטטי. מדרגות אלו מותקנות לרוב במקום פתוח, אשר חשוף לשמש, לחות וגשמים. לכן הדגש כאן יהיה על רמת עמידות גבוהה והתאמת חומרי הגלם לאקלים הישראלי. בחירה בחומרים לא מתאימים או באיכות ירודה, יכולה להוביל לכך שהמעקה יחליד ויאבד מיופיו ומיציבותו. מעקה מעץ ומעקה מברזל יצטרכו שיוף וצביעה כדי להמשיך להיראות טוב במשך השנים, ולכן כשבוחרים מעקה צריך להחשיב את עלויות התחזוקה ולקחת אותם בחשבון. לחברת טרקס יש שתי סדרות של מעקות: מעקות אלומיניום שנותנות מראה מודרני ונקי ונחשבים לבחירה טובה באזורים חיצוניים, מכיוון שהם משלבים בין אסתטיקה לעמידות גבוהה, ומעקות מפייברקס במראה קלאסי שניתן לכופף ולהתאים לשיפועים וזוויות.

מעקות למדרגות בית פרטי טרקס - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

מעקות חוץ מבית טרקס – בחירה חכמה

מחירי מעקות יכולים להגיע לאלפי שקלים. האם כדאי להוזיל עלויות באמצעות בחירה במעקות עץ? אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, מכיוון שלכל משפחה יש שיקולים אחרים, אך כדאי לדעת שבשנים האחרונות פוחת הביקוש למעקות עץ וכי לעץ יש יתרונות רבים, אך גם חסרונות.
עם הזמן עץ מתנפח, מתעוות ולעתים גם נסדק. הגוון העמוק דוהה ויכולים להיות גם קילופים ושבבים, כך שאם רוצים לשמור על מעקה עץ, צריך לדאוג כל הזמן לתחזוקה, כולל ליטוש ושימון.
אם אתם בכל זאת אוהבים את המראה החמים והכפרי שמוקרן מן העץ, כדאי שתדעו שיש אלטרנטיבה: סדרת מעקות חוץ של חברת טרקס, דקים סינטטיים, חיפוי קיר חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ.
חברת טרקס מפתיעה גם הפעם עם מוצר איכותי, עמיד וידידותי לסביבה. המעקות חוץ של חברת טרקס מדמים מראה עץ צבוע ומשלבים גם חומרי גלם איכותיים נוספים, כגון זכוכית ואלומיניום. התוצאה היא מעקה מעוצב שמתאים גם לשימוש במדרגות חיצוניות. זו בחירה משתלמת מכיוון שמדובר במעקה עמיד במיוחד, ואין צורך לכלול בחישוב את הוצאות התחזוקה.
חברת טרקס מציעה גם פתרון לגרם מדרגות צר המחייב בנייה של מדרגות לוליניות: מעקה בצורת ספירלה, המגיע בצבעים שונים לבחירתכם ועמיד בכל מזג אוויר.

מעקות למדרגות בית פרטי טרקס - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות

מעקות חוץ של חברת טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ משלבים בין רמה פונקציונלית גבוהה לאסתטיקה. אתם מקבלים אחריות ל-25 שנה ונהנים ממוצר איכותי, עמיד ומרשים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן