דק לגינה – עשה זאת בעצמך

אתם מחפשים דק סינטטי לגינה, רוצים ליהנות מעיצוב מרשים אבל מעדיפים לחסוך עלויות ולעשות את זה לבד? אם אתם מרגישים שאתם באמת מוכנים למשימה הזו, יש לנו כמה טיפים חשובים שיכולים לעזור לכם להתחיל.

דקים סינטטיים לגינה בהתקנה עצמית

צעד ראשון – מגדירים את השטח בו יותקן הדק הסינטטי

לפני שאתם משווים בין דקים שונים ובין עלויות חומרי הגלם, חשוב לעצור ולבחון את השטח קצת יותר לעומק. בין אם אתם מחפשים דק סינטטי למרפסת, דק לחצר או דק סינטטי סביב הבריכה הפרטית, קבעו את המידות הדרושות לכם והחליטו היכן בדיוק ימוקם. ככל שתדייקו בשלב הזה תוכלו למנוע טעויות יקרות מאוד בהמשך, למשל בשל מחסור בחומר.

דקים סינטטיים לגינה בהתקנה עצמית, דק לחצר, דק לבריכה

צעד שני – בוחרים דק סינטטי

לכל דק סינטטי שתבחרו יש מחיר משלו, ולהבדלים הללו יש משמעויות רבות לא רק בכל הקשור לחשבון הבנק שלכם, אלא גם ביחס לאיכות הדקים הסינטטיים, לעמידות שלו, למראה וליכולת שלו לשרת אתכם טוב יותר לאורך זמן. דק מעץ איפאה נחשב לשחקן מוכר, על אף שהוא יקר ודורש לא מעט תחזוקה, בעוד דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) מדור 3 נחשב לפתרון מצוין גם בזכות הגמישות הרבה שהוא מציע, וגם בזכות העוצמה שלו, זו שמבטיחה לכם הנאה מרובה לאורך זמן.

דקים סינטטיים לגינה בהתקנה עצמית, Trex בחברה המובילה בתחום

צעד שלישי – מכינים תשתית לדק הסינטטי

בשלב הבא כדאי להכין את התשתית, כאשר יש הבדל משמעותי בין התקנת דק סינטטי על גבי דשא או אדמה, ואפילו על גבי הריצוף הקיים. במקרים רבים ההמלצה היא להתקין את הדק על גבי בטון, מה שמחייב הכנה יסודית כדי להבטיח שטח ישר וחלק. מי שמעדיף להישאר עם הקרקע הקיימת ולוותר על הבטון יכול בהחלט לעשות זאת, אבל כדאי להצטייד ביריעות יוטה שימנעו מהצמחיה לצמוח דרך הדק.
התקנה עצמאית או מקצועית?

שלושת הצעדים הללו מהותיים מאוד בתהליך ההתקנה של הדק הסינטטי שלכם, ואם אתם לא לגמרי בטוחים איך מתחילים תמיד אפשר ורצוי להתייעץ עם אנשי המקצוע של TREX המומחים בייצור והתקנה של הדקים הסינטטיים האיכותיים ועמידים ביותר בעולם. כך תוכלו לוודא שאתם עושים את זה נכון, שהבחירה שלכם מדויקת ושהתוצאה שתקבלו תישאר יפה ומרשימה גם בעוד כמה שנים טובות. כך תיהנו ממנה הרבה יותר, ותחסכו לעצמכם לא מעט. צוות המומחים של TREX זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן