חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דק למרפסת שמש

יותר ויותר אנשים בוחרים להתקין דק סינטטי במרפסות שמש. כאשר מדובר בדק של חברת טרקס, אפשר להבין מה מניע אותם. באמצעות התקנת דקים סינטטיים במרפסות שמש, אתם יכולים למנוע מהמרפסת להפוך לשטח מבוזבז וליצור פינת אירוח או ישיבה חמימה ונעימה. לוחות הדק הסינטטי של חברת טרקס, מדמים בצורה מירבית את מראה העץ וניתן לבחור בגוונים שונים ובהדפסי טקסטורות לפי זני העצים הקיימים, כגון דק סינטטי איפאה, דק סינטטי אורן ודק סינטטי טיקוכן הלאה.
אם אתם גרים בדירת גג או בבית פרטי, תוכלו לנצל את שטח המרפסת לטובת הקמת פינת ישיבה מזמינה ומפנקת. לפני שאתם ממהרים לבחור ריהוט או צמחיה, כדאי להתחיל מהבסיס. כשאנחנו מדברים על הבסיס אנחנו מתכוונים שצריך להתחיל מלמטה – מהריצוף.

דק למרפסת שמש של חברת TREX, מומחים בדקים סינטטיים לבריכה, דק לגינה ודק לחצר, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ

ריצוף דק סינטטי

בשנים האחרונות גבר הביקוש למוצרי עץ בשימוש הביתי. ניתן לראות זאת גם בתעשיית ייצור רהיטים מסוגים שונים וגם בריצופי פרקט ודמוי פרקט לחדרי הבית. כאשר יוצאים מן הבית החוצה, לגינה או למרפסת, אפשר להמשיך את הקו העיצובי באמצעות התקנת דק סינטטי.
לא משנה אם אתם גרים בבית פרטי, בקומה חמישית או בדירת גג, תוכלו להתקין דק סינטטי במרפסת. השאלה היחידה שאתם צריכים לשאול, היא איזה דק יתאים בצורה הטובה ביותר למרפסת ביתכם? כדי לענות על השאלה, צריך לבחון מספר פרמטרים.
• הפרמטר הראשון – הוא לשאול את עצמכם איזה דק הסינטטי ישרת אתכם באופן מיטבי, יענה על הצרכים האישיים והעיצוביים שלכם.
• הפרמטר השני – יהיה עמידות הדק הסינטטי בתנאי מזג האוויר המשתנים: גשם, שמש ורוחות. במרפסת שמש לוחות הדק חשופים זמן רב לשמש, לרטיבות וללחות ולכן יש חשש שהצבע ידהה והחומר יתעוות או ייסדק עם הזמן.
• הפרמטר השלישי – כאשר מארחים אנשים במרפסת ומגישים להם כיבוד, אי אפשר להימנע ממצב בו נשפכת כוס משקה או נופל משהו מן הצלחת. לכן אתם צריכים לבחור בדק סינטטי שאינו סופג כתמים ושקל לנקות אותו, כמו הדקים הסינטטיים של חברת טרקס חשוב לבדוק את עמידות הדק הסינטטי לוודא שאינו דורש אחזקה ושאינו נשרט או נשחק בקלות.
.
• הפרמטר הרביעי – זו צורת המרפסת, יש מרפסות אשר בנויות בצורות גיאומטריות פשוטות, כגון ריבוע או מלבן, אך יש מרפסות הבנויות בצורה מעוגלת או מורכבת ממספר צורות וכאן מתחיל האתגר. בחברת טרקס מצאו פתרון גם לזה, באמצעות לוחות דק סינטטי מסדרת דור 3, הניתנים לכיפוף והתאמה לכל שיפוע ולכל זווית, תוכלו להתאים את הדק לצורת המרפסת באופן מקסימלי. היתרון של לוחות דק סינטטי מכופף, זו האפשרות להכניס עניין גם במרפסות רגילות, באמצעות משחק עם זוויות הלוחות ויצירת צורות שונות.
• הפרמטר החמישי – הוא בחירת סוג דק סינטטי, היא לפי מחיר דק סינטטי. בנקודה זו מומלץ לא לבחור בדק הסינטטי הזול ביותר, אלא בזה שיוכל לשרת אתכם בצורה טובה למשך שנים רבות, מבלי לגרום לכם לעלויות כספיות נוספות.

דק למרפסת שמש של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים - בדק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

בוחרים בדק סינטטי של חברת טרקס – תומכים בבנייה ירוקה

לא כל סוגי העצים עמידים בפני שינויי מזג האוויר, ואלו שכן – יקרים. בנוסף, דק מעץ מצריך תחזוקה והיא יכולה להיות פשוטה (כגון שימון פעם בשנה) או מורכבת (הוצאת שבבים, ליטוש, שימון וחידוש צבע).
הבחירה בדקים סינטטיים של חברת טרקס מושלמת למרפסות שמש, מכיוון שהדק מיוצר מתערובת קומפוזיט מיוחדת, המצליחה לתת מענה לכל ארבעת הפרמטרים שהוזכרו בסעיף הקודם.

דק למרפסת שמש של חברת TREX - מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

הדקים הסינטטיים של חברת טרקס מיוצרים מתערובת קומפוזיט ייחודית, אשר מכילה 95% חומרים ממוחזרים. אם איכות הסביבה חשובה לכם ואתם רוצים לשדרג את מרפסת השמש מבלי לפגוע באוצרות הטבע, כדאי שתתקדמו לדקים הסינטטיים של חברת טרקס. צוות המומחים של טרקס זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן