רצפת דק

רצפת דק היא הרבה מעבר לשיטת ריצוף מעוצבת, אלא פתרון פונקציונלי ונוח. אז כמה זה עומד לעלות לכם?
עד לפני מספר שנים, רצפת דק זוהתה באופן אוטומטי עם בתים בפרברים בחו"ל או גני אירועים ומסעדות, אולם לאחרונה יותר ויותר משפחות בישראל, בוחרות להתקין רצפת דק גם בביתם.

רצפת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לגינה ודק למרפסת

דק לגינה או דק למרפסת שמש?

חברות לייצור ושיווק רצפות דק, מספקות שירות למגזר העסקי וללקוחות פרטיים, כאשר עבור הקבוצה השנייה השימוש הנפוץ הוא בהתקנת דק לגינה או דק למרפסת שמש. בבתים בהם יש בריכה בחצר הבית, ניתן לראות גם רצפת דק מסביב למתחם הבריכה או דק בחצר. התקנת דק במרחב הביתי יוצרת תחושה חמימה ואינטימית, והיא הבחירה המועדפת על מעצבי פנים רבים אשר מתמחים בסגנון הכפרי והאלגנטי. למרות היתרונות העיצוביים הברורים של התקנת דק, אין להמעיט במידת הפונקציונליות של ריצוף מסוג זה.
רצפת דק משמשת לתחימת אזורים מוגדרים בגינות פרטיות, לניצול מקסימלי של מרפסות שמש ובנוסף היא מונעת החלקה, מאפשרת ללכת עם רגליים יחפות ומכסה על פגמים בולטים בקרקע בטון או בשטח אדמה.

רצפת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק עץ לעומת דק סינטטי השוואת מחירים

היתרונות הרבים של רצפת דק משמשים כגורם משיכה למשפחות רבות, אך כאן נכנסת שאלת המחיר. העלות של דק מורכבת מגורמים רבים, וביניהם:
● האם מדובר בדק סינטטי או דק עץ טבעי?
● מהו גודל השטח שצריך לרצף בדק?
● האם יש צורך בעיצוב צורה מיוחדת מן הלוחות?
● אילו סוגי מחברים ישמשו להקמת התשתית?
● האם התקנת הדק תתבצע על גבי משטח בטון או שטח אדמה חשוף?
● האם יש צורך בהגבהה ופתחי ניקוז?
● מהי התוספת שתיגבה עבור הובלת הלוחות לבית הלקוח?
הגורמים הללו הם הסיבה לכך שלעתים מחירו של דק איפאה ודק סינטטי יהיו דומים, ובמקרים אחרים יהיו פערים משמעותיים.
מחירו למטר של דק איפאה נע בין 400-650 ₪, תלוי באיכות העץ. מחיר זה כולל גם את הלוחות וגם את ההתקנה, אך יכולים להיות שינויים בהתאם לרמת ההכנה שיש לבצע כדי לבנות את הדק. מלבד המחיר למטר, יש לקחת בחשבון שאיפאה הוא עץ במשקל כבד ולכן הובלת הלוחות עלולה לגרום להתייקרות בתעריף המקורי. דק איפאה נחשב למבוקש, למרות מחירו הגבוה, אך חשוב להבין שדק עץ מכל זן תמיד יחייב תחזוקה שוטפת, ויש לשייף ולצבוע אותו פעם בשנה כדי שימשיך להיראות טוב.

רצפת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

מחיר התקנת דק אורן, חידוש דק אורן ועלויות נוספות

לדק אורן יש יתרונות רבים ובמקרים מסוימים הוא יתאים יותר מדק איפאה. מחיר למטר של דק אורן נע בין 300-350 ₪ כאשר ההתקנה כלולה במחיר. גם במקרה הזה יש לקחת בחשבון את ההשפעה של הגורמים שצוינו קודם, אך כשמדובר בדק אורן יש לקחת בחשבון תחזוקה גבוהה עוד יותר מזו של דק איפאה. דק אורן מחייב תחזוקה קבועה בין פעם לפעמיים בשנה, ולכן לתוך המחיר הנמוך של ההתקנהיש להוסיף את העלויות השנתיות של שימון, ליטוש וחידוש הדק. מחירי דק סינטטי נעים בין 400-1000 ₪ למ"ר כולל התקנה, תלוי באיכות החומרים ותהליך הייצור. אפשר למצוא דק סינטטי זול, אך השאלה לכמה זמן הוא יחזיק וכיצד הוא ייראה לאחר מספר חודשים. לכן, אם אתם מעוניינים בדקים סינטטיים שיידמו את מראה העץ, אשר מגיע עם אחריות נרחבת כמו הדקים הסינטטיים של חברת טרקס, אל תתפשרו על האיכות. סוגי הדקים הסינטטיים של חברת טרקס הם מהאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, חברת TREX היא החברה היחידה בעולם שנותנת אחריות נרחבת ל 25 שנים על כל מוצריה, זאת מאחר והיא מאמינה במוצרים שלה ויודעת כי כל מי שרוכש את מוצרי טרקס לא יתקל בבעיות או ליקויים.

רצפת דק סינטטי של חברת TREX - התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
אם גם אתם מעוניינים ברצפת דק איכותית שתהיה עמידה בכל תנאי מזג האוויר המשתנים התקשרו אלינו עוד היום ותקבלו מאתנו פרטים מלאים והסברים באשר לדק הסינטטי של חברתTREX האמריקאית – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות. התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים בטבלה ולנציגינו יחזרו אליכם עם המידע הרלוונטי בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן