דק סינטטי קומארו (Saddle)

גם עין מקצועית תתקשה להבחין במבט בודד בין דק קומארו לדק איפאה, אך כשמכניסים למגרש שחקן נוסף מחברת TREX, הבלבול גובר. דק סינטטי בצבע קומארו Saddle – הבחירה הבאה שלכם.
דק סינטטי קומארו הוא דק סינטטי אשר דומה מאד לדק האיפאה המבוקש, בעיקר מבחינת הגוון, אך יש ביניהם הבדלים משמעותיים. דק איפאה נחשב לדק איכותי ועמיד לשינויי מזג האוויר, ולא אחת הוא הבחירה הראשונה של מעצבי פנים ואדריכלים המכירים את תכונות העץ ויודעים כיצד הוא מחזיק מעמד בחשיפה לשמש וללחות לאורך השנים. לעומת זאת, דק קומארו מגלה עמידות נמוכה יותר לאקלים הישראלי, ועם הזמן הוא עלול להתעוות ולהתנפח. כל עוד דק קומארו מותקן במקום שמוצל במשך רוב שעות היממה, לא צפויות בעיות רבות, אך יש לקחת בחשבון את ההשפעה השלילית של קרני השמש והרטיבות ליציבות הדק ולמראהו.

דק קומארו, דקים סינטטיים קומארו (Tree House) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

חידוש דק איפאה

בהשוואה לדקים מעץ טבעי, דק עץ איפאה ודק עץ קומראו זקוקים למעט תחזוקה. ובכל זאת, כדי לשמור על המראה הייחודי יש לשמן דק איפאה פעם-פעמיים בשנה. אך גם עם שימון ותחזוקה שוטפת הוא נשחק במהירות, ולא מחזיק מעמד לשנים ארוכות. דק עץ קומארו אולי קורץ מבחינת מחירו האטרקטיבי, אך העמידות שלו נמוכה אפילו משל דק עץ איפאה. כאשר לוקחים בחשבון שימון ותחזוקה שוטפת, הוא יוצא בסיכום הכללי יקר יותר מדק סינטטי.

דק קומארו, דקים סינטטיים קומארו (Tree House) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק סינטטי קומארו – הבחירה שמשלבת בין היתרונות של כל הסוגים

לכל בחירה יש את היתרונות והחסרונות שלה. אם אתם אוהבים את המראה הייחודי של עץ האיפאה, אך מחפשים לחסוך בעלויות הרכישה, תוכלו לבחור בדק קומארו. בעץ איפאה החיסרון הברור זה המחיר. בדק קומארו החיסרון הוא העמידות הנמוכה ובשניהם יחד יש חסרונות אופייניים לעץ כחומר גלם: שחיקה גבוהה, תחזוקה, היווצרות עובש ופגיעה באיכות הסביבה. מתוך הדקים סינטטיים של חברת TREX, ניתן לבחור בין סוגי הדקים הסינטטיים המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת, אשר מצליחה לדמות את מרקם העץ והטקסטורות השונות, תוך שמירה על עמידות גבוהה בפני בלאי והתאמה למזג האוויר הישראלי. אוהבים את הגוון החום הכהה הייחודי של דקים סינטטיים מעץ האיפאה? כעת תוכלו לרכוש את אותו המראה, מבלי לחשוש לחסרונות או לעלויות הגבוהות הנלוות לבחירה זו.
חברת TREX מייצרת מגוון רחב של דקים סינטטיים, תוך חיקוי מראה העץ הן מבחינת הגוונים והן מבחינת הטקסטורות, העיניים והחריצים הייחודיים לכל זן. במבט ראשון, גם של עין מקצועית, תתקשו להבחין בין דק סינטטי לדק עץ טבעי, אך לאורך זמן תחושו ביתרונות הרבים שיש לדקים סינטטיים איכותיים, על פני דקים אחרים.

דק קומארו, דקים סינטטיים קומארו (Tree House) - חברת TREX מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

דק סינטטי קומארו – דק למרפסת שמש, לגינה ולבריכה

הדמיון לצבע ולמראה הם רק חלק מן היתרונות של דק סינטטי קומארו. בכל רכישה של דק סינטטי תוצרת טרקס, אתם מקבלים אחריות ארוכה למשך 25 שנה, המבטיחה לכם מוצר איכותי ועמיד לאורך זמן. בהתקנת הדק אתם חוסכים את הצורך בהשקיית צמחייה ובתחזוקת דק עץ טבעי, ובמקום להתלבט ולהתייעץ איזה סוג עץ מתאים יותר לשטח מקורה ואיזה עץ יתאים לריצוף מסביב לבריכה, אתם יכולים לבחור בדגם הסינטטי.
דק סינטטי זה הוא בחירה נבונה כדק מרפסות שמש, דק לגינות וגם כדק מסביב לבריכה. החומר מונע החלקה, אינו צובר רטיבות ולכלוך, ואין סכנת עובש או עיוות הצורה בחשיפה לשמש ולחות. ילדיכם וגם אתם תוכלו לפסוע יחפים ללא חשש משבבים, שריטות או כתמים.

דק קומארו, דקים סינטטיים קומארו (Tree House) - חברת TREX התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
- (Saddle) דוגמה ללוח דק סינטטי קומארו טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
אי אפשר לדבר על דק סינטטי קומארו מבלי להזכיר את העובדה שהוא ידידותי לסביבה. חברת טרקס מקפידה על שימוש בחומרים ממוחזרים ואתם נהנים מדק שמזכיר ביופיו את עץ האיפאה, מבלי לגרום אפילו לכריתת עץ אחד. אצלנו תמצאו חיפוי עץ סינטטי לקיר, התקנת דק, ומעקות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן