דק סינטטי לגינה

מחפשים דק איכותי לגינה? חברת טרקס מציעה לכם דק סינטטי בשלל גוונים והדפסים. עם הדקים הסינטטיים של חברת טרקס אתם יכולים ליהנות מכל היתרונות של דק סינטטי, במראה קרוב ככל הניתן לעץ טבעי.
בדרך כלל, כשרוצים להסביר למה הבחירה בדק סינטטי היא הבחירה הטובה ביותר לדק בחצר או דק בגינה, מביאים כדוגמה את העמידות הנמוכה של עצים לקרני השמש או רטיבות.
יש בכך הרבה מן האמת, אך צאו מנקודת הנחה שיש סוגים שונים של עצים ובאותה מידה גם סוגים שונים של תערובות סינטטיות לייצור דק בסופו של דבר, מידת העמידות של הדק תלויה באיכות חומר הגלם, יציבותו ותהליך הייצור. אם ניקח לדוגמה דק המיוצר מעץ, הרי שיש הבדל ברמת העמידות בין דק איפאה לדק אורן. אותו הדבר גם לגבי מחירים.
כשמדובר בדקים סינטטיים, יש דקים באיכות נמוכה ולעומתם יש דקים טובים שיוכלו לשמש אתכם למשך שנים רבות, כמו הדקים הסינטטיים של חברת טרקס. חשוב לדעת שגם הדקים של חברת טרקס מתחממים באור השמש, ולכן עלולים להיות לא נעימים כשהולכים עליהם יחפים בימים חמים, ממש כמו דקים מעץ. זה נכון בעיקר כשמדובר בדקים בגוונים כהים, לכן אם אתם יודעים שדק חם יפריע לכם אפשר לבחור מראש בגוון בהיר.

דק לגינה של חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

היתרונות של הדקים הסינטטיים מבית TREX

• דקים סינטטיים מבית טרקס, מיוצרים מתערובת קומפוזיט המכילה שקיות משומשות, נסורת ופסולת עץ. בתהליך הייצור יש דגש על שימוש בחומרים ממוחזרים והדבקה חזקה, המקנים לדק הסינטטי עמידות גבוהה וטווח שימוש ארוך מהרגיל.
הדקים הסינטטיים של חברת טרקס אינם נסדקים, מתעקמים או מתעוותים במגע עם רטיבות ולחות, וצבעם אינו דוהה גם בשהייה ממושכת תחת השמש. זו הסיבה שדקים סינטטיים אלו נחשבים לעמידים בפני כל תנאי מזג אוויר.
• התחזוקה של הדקים הסינטטיים של טרקס קלה, הניקיון פשוט, רק עם מעט מים וסבון, הדק מקנה תחושה נעימה במגע עימו.
• יתרון נוסף של דק סינטטי לגינה מחברת טרקס, זו האפשרות לבנות מקומות אחסון. לרוב, התקנת דק נעשית כאלמנט עיצובי אך ניתן לנצל את השטח בצורה מקסימלית ולבנות מתחת לדק שטח שישמש לאחסון. במקרה כזה יהיה צורך בהקמת תשתית וניקוז לדק כדי לוודא ששטח האחסון שמתחתיו אטום לחלוטין בפני מים. לכן כדאי להתייעץ עם המומחים של החברה לגבי האפשרויות השונות.

דק לגינה של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים - בדק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק סינטטי – בנייה ירוקה

הבחירה בדק סינטטי של חברת טרקס, היא בחירה אקולוגית. חברת טרקס מקפידה לייצר את מוצריה מחומרים ממוחזרים. בכל דק יש כ-95% חומרים ממוחזרים והחברה גאה בכך שאף עץ אינו נכרת במיוחד לצורך תהליך הייצור.
כמו כן, מכיוון שהדק אינו מצריך תחזוקה כגון שימון או צביעה, לא תצטרכו לקנות חומרים המכילים רכיבים כימיים או שיש בהם סכנה לדליפת אדים רעילים לאוויר. את הדק הסינטטי תוכלו להתקין בכוחות עצמכם, ללא עזרה של מתקין מקצועי. לצורך כך תצטרכו להצטייד בכלי עבודה מתאימים ובמדריך של חברת טרקס ואם תעקבו אחר ההנחיות הפשוטות, תוכלו להתקין את לוחות הדק בצורה מדויקת ואסתטית. עם זאת, יש מקרים בהם אנו ממליצים להיעזר בהתקנה מקצועית. הדוגמה הנפוצה ביותר לכך כשמדובר בדק סינטטי לגינה, היא כאשר שטח הגינה אינו ישר ויש צורך בהתקנת דק בשיפוע או בצורה מעוגלת. שירותי ההתקנה של לוחות הדק יבוצעו על ידי מתקין מקצועי ובעל ניסיון, ולרוב הם כלולים במחיר למטר.

דק לגינה של חברת TREX - מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

צוות המומחים של TREX זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן