איך בוחרים מעקה למדרגות חוץ

התקדמתם בבנייה והגיע הרגע לבחור מעקה למדרגות חוץ או שאולי נמאס לכם מהמצב הקיים ומתחשק לכם קצת לגוון? להלן מדריך קצר איך בוחרים מעקה למדרגות חוץ.
אנחנו אוהבים להשקיע בנראות שלנו ושל ביתנו, חשוב לנו שנייצר בדיוק את האווירה שאנחנו רוצים בבית שלנו, בחרנו בעיצוב כפרי או עיצוב קלאסי ולחילופין מודרני, יש לנו הרבה דרכים בהם אפשר לבטא כל סגנון וסגנון. כמו כן, יש גם אלמנטים שונים שבהם צריך להתחשב לא רק בעיצוב אלא גם בנושאים אחרים כמו נוחות, פונקציונאליות, עמידות ובטיחות. מעקה חוץ הוא אחד מהדברים החשובים ביותר עליהם צריך לשים לב, שכן זה אחד הפריטים הבולטים ביותר בעיצוב הבית כלפי חוץ.
הרבה פעמים אומרים שהפרטים הקטנים עושים את ההבדל, ובמקרה של מעקה למרפסת או מעקה למדרגות בבית פרטי הרי שזה נכון מאוד ומורגש מאוד. לעיתים כשהתקציב לא גדול, אפשר להתפשר גם על הרבה דברים בעיצוב של הבית, גם בעיצוב חוץ ואז להשקיע באלמנט אחד בולט ומיוחד והוא לבדו יכול לתת טון מיוחד לבית. כך תוכלו להפוך את המעקה המרשים שלכם להיות הפריט המרשים שימשוך את תשומת הלב של אורחי הבית וגם של בעלי הבית.

מחיר למעקה מדרגות חוץ של חברת TREX - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

כמה טיפים לבחירה של מעקה למדרגות חוץ:

• הסגנון – ניתן לבחור מגוון של סגנונות מתקדמים כיום, כולל סגנון כפרי שהוא לא מעץ, מעקה עץ ללא עץ. חשוב לבדוק היטב את כל הפיתוחים החדשים ולהתרשם מבלי לפספס הזדמנויות מדהימות וחדשניות.
• החומר – חשוב לבחור חומר שלא מתכלה ולא נהרס מפגעי מזג האוויר, שכן במדינת ישראל ישנו חום גבוה וגם קור ולחות רבה, לכן יש לקחת הכל בחשבון ולבחור רק חומרים עמידים וחזקים.
• הצבעים – הצבע שעל המעקה למדרגות חוץ צריך להיות צבע שעמיד מפני קילופים וכן אינו נשרט בקלות, כמו גם שאינו פולט חומרים רעילים לאוויר ומזהם את הסביבה מול קרני השמש.
• הבטיחות – וודאו שהמעקה עומד בתקן הישראלי המחמיר והוא לא מסכן את בני הבית, את יכולת נשיאת המשקל שלו וגם את איכות הביצוע של המתקינים.

מעקות למדרגות בית פרטי טרקס - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

כמו כל מוצרי Trex, גם כאן האיכות היא המוטיב המרכזי. מעוניינים במעקה חוץ מעוצב ובטיחותי, שיוכל לשמש אתכם למשך שנים רבות? אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה של טרקס המומחים לדקים סינטטיים ומעקות חוץ השוכן ברחוב יד חרוצים 6 נתניה, ולהתרשם ממגוון מעקות חוץ שיש לנו להציע לכם. צוות היועצים המקצועיים שלנו ממתינים לכם באולם התצוגה, ניתן לפנות אלינו בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן