חיפוי קירות חוץ

בחברת טרקס חולקים אתכם את הסודות העומדים מאחורי אחד המוצרים המוצלחים והמבוקשים ביותר של החברה – לוחות חיפוי לקירות חוץ. מה מיוחד בלוחות של חברת טרקס, המשמשים לחיפוי קירות חוץ? כדי לענות, נצטרך לחשוף בפניכם חלק מהסודות של החברה, הן לגבי איכות החומרים המשמשים לייצור הלוחות והן לגבי תהליך ההתקנה.
ההבדל בין חיפוי עץ לקיר חיצוני וקיר פנימי, לרוב, כאשר מדברים על לוחות חיפוי לקירות, חושבים מיד על לוחות עץ. אכן, ללוחות עץ יש יתרונות רבים ובעיקר יתרונות אסתטיים, אך יש גם חסרונות שצריך לקחת בחשבון. חסרונות אלו חייבים ללוות אתכם במכלול השיקולים במיוחד כאשר אתם עומדים לבחור חיפוי לקירות חוץ.
אז במה מדובר? במגע עם רטיבות העץ נוטה להתנפח ולהתעוות והוא מגיב בדרכים שונות גם בחשיפה ממושכת לחום השמש וללחות. נקודה זו אולי פחות רלבנטית כאשר מדובר בלוחות לחיפוי קיר פנימי, אך יש לה משמעות רבה בחיפוי קירות חיצוניים. בנוסף, חיפוי חיצוני חשוף במידה גבוהה יותר למכרסמים ונזקים נוספים והתוצאה תהיה בלאי, שחיקה ופגיעה במראה הטבעי של העץ.
באקלים הישראלי, לא בטוח שלוחות עץ טבעיים הם הפתרון האידיאלי לחיפוי קירות חוץ דקורטיבי מה אפשר לעשות? חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ דאגה לפתרון, בו לא תצטרכו להתפשר על איכות, נראות ואחריות.

חיפוי קירות חוץ של חברת טרקס

בחברת טרקס זיהו את היתרונות האסתטיים של זני העצים השונים ומצאו דרך למקסם את היתרונות הללו, ללא החסרונות הנלווים. כיצד? באמצעות תהליך ייצור מוקפד העושה שימוש בתרכובת חומרים סינתטיים באיכות גבוהה. החומרים מדמים את מראה העץ החל מהגוונים הייחודיים ועד לטקסטורות והמרקמים המאפיינים את העץ. הלוחות עצמם עשויים משני חלקים עיקריים: ליבה ומעטפת.
חברת טרקס אינה מסתפקת בתהליך ייצור מתקדם ושימוש בחומרים איכותיים, אלא היא מחזיקה גם בסוד נוסף הקשור להתקנת הלוחות. מעטפת הלוחות פתוחה בתחתית וכך מאפשרת לחומר לנשום ומונעת ריקבון ונזקי לחות. זהו יתרון משמעותי המספק ללוחות החיפוי של החברה רמה גבוהה של עמידות.

חיפוי קירות חוץ, חיפוי קיר דמוי עץ, טרקס דקים סינטטיים

כך דואגים לחיפוי קירות חוץ דקורטיבי

את לוחות העץ של טרקס ניתן לכופף וכך ליצור התאמה מושלמת לכל קיר, גם כאשר יש זוויות, שיפועים ובליטות. להתאמה מקסימלית תוכלו לבחור מבין מגוון הצבעים של לוחות העץ החל מגוונים כהים ועד לגוונים בהירים וצבע לבן. התוצאה: רמת גימור גבוהה ושילוב החיפוי בכל סגנון עיצוב: מודרני, כפרי, יוקרתי ואלגנטי.
חיפוי עץ לקיר מחיר לעומת תמורה – טווח המחירים של חיפוי לקירות חיצוניים הוא רחב ולא זול. לכן אתם חייבים לוודא שאתם רוכשים מוצר איכותי שישמש אתכם בצורה טובה למשך שנים רבות. כשאתם רוכשים חיפוי עץ לקיר חיצוני מחברת טרקס, אתם יודעים שאתם מקבלים תמורה מלאה למחיר. ליבת הלוחות מיוצרת מחומרי גלם ממוחזרים וסביבם מעטפת חזקה ועבה המקנה ללוחות עמידות גבוהה. התוצאה היא מוצר עליו אתם משלמים פעם אחת בעת הקנייה ולאחר מכן, נהנים ממנו למשך שנים רבות ללא עלויות נוספות, על החלפות, ניקוי או תחזוקה. חיפוי דמוי עץ של חברת טרקס מתאים לקירות, אך לא רק. ניתן להשתמש בלוחות גם לחיפוי צידי דקים וגרמי מדרגות וכך ליצור מראה אחיד והרמוני, המשרה אווירה נעימה ומזמינה. כיף לארח במרפסות וחצרות המעוצבים באמצעות פתרונות החיפוי של חברת טרקס.

חיפוי דקורטיבי לקיר של חברת טרקס

דק סינטטי מכופף

הדק סינטטי של טרקס מדור 3 לוקח את היכולות העיצוביות שלכם לרמה הבאה. נמאס לכם "לצייר בתוך הקווים"? הגיע הזמן לצאת מהקופסא. דק סינטטי של טרקס מדור 3 מכופף את החוקים. ניתן לכופף את לוחות הדק הסינטטי לצורה של גל, עיגול או קשת.
עם היכולות החדשניות של חברת TREX המייצרת דקים סינטטיים מכופפים נפתחים בפניכם אפשרויות עיצוב רבות. תוכלו לבנות דק עגול סביב בריכה, לשלב קימורים ועיטורים ולתת ליצירתיות שלכם לקבוע איך יראה הדק.

חברת טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קיות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ מאמינה באיכות מוצריה ולכן לא חוששת לחשוף בפניכם את הסודות ולספק תעודת אחריות למשך 25 שנה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן