טיפים נבחרים לבחירת מעקות למדרגות חוץ

לחצר הפרטית יש לא מעט יתרונות, אבל אין ספק שהיא מחייבת גם תכנון קפדני, בוודאי בכל הקשור לבטיחות האישית שלכם ושל בני הבית. אחד המרכיבים החשובים בתמונה הזו הוא המעקה, זה שמספק תחושת ביטחון מוגברת וגם משפיע במידה ניכרת על עיצוב המרחב החיצוני של הבית. אז מה באמת חשוב לזכור לפני שאתם בוחרים מעקה למדרגות החיצוניות?

טיפים נבחרים לבחירת מעקות למדרגות חוץ מבית טרקס

ההבדל העיקרי בין מעקה חיצוני ופנימי

לפני הכול כדאי לזכור שיש הבדל ברור בין מעקות למדרגות חוץ לבין מעקה המיועד לשימוש בתוך המבנה. המעקה החיצוני חשוף באופן קבוע לנזקי מזג האוויר, מה שעשוי להשפיע על הנראות ועל העמידות שלו לאורך זמן. לצורך הדוגמה, מעקה עץ יכול לספק מראה מרשים למדי אבל ידרוש תחזוקה לא מבוטלת בשל החשיפה המוגברת לנזקים שייגרמו בשל השמש הלוהטת בקיץ ובשל הימים הקרים והגשומים בחורף. מנגד, מעקה מעץ סינטטי מבטיח לנו פתרון יעיל הרבה יותר.

טיפים נבחרים לבחירת מעקות למדרגות חוץ – TREX

גם בטיחות – וגם סטייל

כשאתם בוחרים מעקה למדרגות החיצוניות מומלץ לזכור שהבטיחות היא הנושא החשוב ביותר, אבל למעקה יש השפעה ברורה גם על העיצוב של המרחב כולו. מעקה עץ עלול לאבד מצבעו ואיכותו לאורך זמן, מעקה ברזל עלול להתקלף, ואילו מעקה מעץ סינטטי הוא עמיד יותר, וגם מרשים הרבה יותר. בנוסף, המעקה שלכם אמור להשתלב היטב בעיצוב הגינה כולה, ולכן כדאי לתכנן אותו במקביל לתכנון החצר ומדרגות החוץ. התכנון המוקדם יבטיח סטייל מדויק והתאמה מושלמת להעדפות האישיות שלכם.

מעקות חוץ של חברת TREX

הכלל החשוב ביותר – בטיחות

כאמור, הבטיחות היא הסיבה העיקרית להתקין מעקות למדרגות חוץ, וזה הנושא המרכזי שעומד על הפרק בכל שלבי התכנון. אם כן, ודאו שאתם בוחרים חומר גלם חזק ואיכותי באמת, וכן שההתקנה מתבצעת על ידי גורם מקצועי ועתיר ניסיון. השילוב בין מרכיבים אלה יבטיח לכם מעקה עוצמתי שישרת אתכם נאמנה לאורך זמן, יספק לכם הגנה טובה הרבה יותר ויעניק לכם עיצוב מרשים בכל זמן, בקיץ ובחורף. כך תיהנו מהמרחב החיצוני ותוכלו להיות שקטים ורגועים יותר גם כשהקטנטנים משחקים בחצר.

 

כמו כל מוצרי Trex, גם כאן האיכות היא המוטיב המרכזי. מעוניינים במעקה חוץ מעוצב ובטיחותי, שיוכל לשמש אתכם למשך שנים רבות? אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה של טרקס המומחים לדקים סינטטיים ומעקות חוץ השוכן ברחוב יד חרוצים 6 נתניה, ולהתרשם ממגוון מעקות חוץ שיש לנו להציע לכם. צוות היועצים המקצועיים שלנו ממתינים לכם באולם התצוגה, ניתן לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן