סוגי דק סינטטי

אין כמו רצפת דק ליצירת אווירה יוקרתית וקסומה באזור החיצוני של הבית. העץ שולט באופנה תמיד, מכיוון שהוא אלמנט דקורטיבי, קלאסי ופונקציונלי. דקים מהווים פתרון עיצובי שצובר פופולריות הולכת וגדלה בשנים האחרונות. מדובר בחיפוי שעד לפני מספר שנים יועד בעיקר לשטחים ציבוריים, אולמות אירועים וגנים ציבוריים, אך כיום רואים יותר ויותר דקים בבתים פרטיים, וזה אכן פתרון שתורם רבות לחזות המקום. דקים משתלבים באופן מושלם ויפייפה עם כל סוג של מראה, כפרי, עתיק, מודרני, וגם עם כל סוג של צמחייה. דקים סינטטיים הם תחליף פופולרי לדק עץ וניתן להתקין אותם כמעט בכל מקום. מדובר באחת האפשרויות הנוחות, היעילות והאסתטיות לשילוב בעיצוב הבית. בעקבות התרומה והיעילות הרבה של הדקים יחד עם התפתחות הענף, הן מבחינת אפשרויות עיצוביות והן מבחינת שיפור האיכות, בעלי בתים רבים שוקלים לרצף באמצעות דקים שטחים שונים במרחב החיצוני של הבית, כגון גנים, מרפסות או משטחי ישיבה שונים. אילו סוגי דקים יש, ועל סמך אלו גורמים עליכם לקבל החלטה בהקשר זה? עם מעט מחשבה ותכנון טוב תוכלו לבנות דק סינטטי שישרת את הצרכים המדויקים שלכם. בין אם מדובר בדק לגינה, דק לבריכהדק למרפסת או דק לחצר, הדקים הסינטטיים האיכותיים של טרקס הם הבחירה החכמה עבורך.

דקים סינטטיים - דור 2

לדק הסינטטי מדור 2 של טרקס יש יתרונות רבים על פני דק עץ. דק עץ מושפע מאוד מהאלמנטים של מזג האוויר, ועם הזמן הוא דוהה בשמש ונרקב בסביבה של מים. כמו זר פרחים בארגטל מים שבסופו של דבר נובל למרות טיפול מסור, כך גם דק עץ סופו לנבול למרות תחזוקה שוטפת. דק מעץ טיבעי צריך דורש תחזוקה רבה וחשוב שיישאר יבש כדי שלא יירקב. לעומת זאת דק סינטטי מדור 2 לא נרקב בסביבה של מים ולכן ניתן להשתמש בו כדק לבריכה, וגם להתקין אותו באיזורים שבהם יש גשמים מרובים. על דק זה ניתן ללכת יחפים ללא חשש קוצים ושבבים. הדק הסינטטי של טרקס אינו סופג כתמים וקל מאוד לניקוי- פשוט משפריצים עליו מים ומשפשפים. מחלקת המחקר והפיתוח של חברת טרקס השקיעה משאבים רבים ביצירת דק סינטטי חדש מדור 2, שמצד אחד בעל עלויות נמוכות יותר, ומצד שני קיימות אצלו כמעט כל היתרונות של דק סינטטי דור 3. 

דקים סינטטיים - דור 3

לאחר שנים של מחקר ופיתוח הגיעו דקים סינטטיים – דור 3 של חברת Trex, אותם ניתן להשיג רק אצל המשווקים המורשים של חברת טרקס. טרקס היא החברה הגדולה והחדשנית ביותר בתחום. דק סינטטי מדור 3 מגיע במגוון גדול יותר של צבעים, ובזכות המבנה שלו והגוונים המשתלבים יחד עם החריצים הוא דומה יותר לעץ מכל הדקים הסינטטים שבשוק. המראה העשיר והיוקרתי שהוא נותן יחד עם העמידות הגבוהה בפני שריטות כמובן מגיעים עם היתרונות שכבר קיימות בדק מהדור השני. לדק סינטטי דור 3 של טרקס יש עמידות גבוהה בפני: ריקבון, ספיגת כתמים, עיוות, הוצאת שבבים וקוצים ודהיה מהשמש.

דק סינטטי מכופף

נגמרו הימים בהם הלכנו כצאן אחרי העדר וקנינו מה שכולם קונים, כיום אנחנו חושבים מחוץ לקופסא ומנסים להראות את השונות שלנו על ידי עיצוב וחשיבה על מה שטוב ונכון לנו. גם בתחום הגינה עובדה זו נכונה וכך נולד לעולם הדק המכופף. הדק סינטטי של טרקס מדור 3 לוקח את היכולות העיצוביות שלכם לרמה הבאה. נמאס לכם "לצייר בתוך הקווים"? הגיע הזמן לצאת מהקופסא. דק סינטטי של טרקס מדור 3 מכופף את החוקים. ניתן לכופף את לוחות הדק הסינטטי לצורה של גל, עיגול או קשת.
עם היכולות החדשניות של חברת TREX המייצרת דקים סינטטיים מכופפים נפתחים בפניכם אפשרויות עיצוב רבות. תוכלו לבנות דק עגול סביב בריכה, לשלב קימורים ועיטורים ולתת ליצירתיות שלכם לקבוע איך יראה הדק. האלמטים היחודיים של הדק המכופף יאפשרו לכם לקבל מראה מיוחד שאין לכל אחד.

צוות המומחים של חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות. כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן