חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מערכת ניקוז למי גשמים בין תשתיות הדק הסינטטי

במידה והדק הסינטטי שאתם מתקינים אינו צמוד קרקע, כגון דק למרפסת, כדאי לכם לשקול התקנת מערכת ניקוז למי גשמים בין תשתיות הדק הסינטטי. התקנה מערכת כזו אינה מסובכת, ובעצם יוצרת איזור יבש שניתן לנצל אותו למטרות שונות. כך מקבלים יחסית בקלות חצר מקורה ויבשה, שאפשר להפוך אותה לאיזור אירוח או מחסן בעלות סבירה. ייתרון נוסף הוא שמירה על תשתיות הדק, במיוחד אם הן בנויות מעץ. מערכת הניקוז תשמור על התשתית יבשה, וכך עמידה יותר לזמן ארוך יותר.

חצר מקורה מתחת לדק סינטטי עם מערכת ניקוז של טרקס, דקים סינטטיים

לדק למרפסת עם חצר מקורה – אם תרצו אין זו אגדה

לאחר בניית התשתית של הדק, ולפני התקנת הדק עצמו, ניתן להרכיב מערכת לניקוז של חברת TREX בעצם מדובר במערכת של שקתות (שוקת, ברבים) ומשפכים המורכבת בין לוחות התשתית, שתפקידה היא לאסוף את מי הגשמים המטפטפים בין לוחות הדק על ידי השוקת ולנתב אותם לכיוון המשפכים. את המשפכים ניתן לחבר למרזבים המנקזים את המים במקומות הרצויים. מה שמתקבל או איזור יבש מתחת לדק עצמו שניתן לנצל לכל מטרה, ואפילו להתקין שם תאורה חשמלית.

טרקס, יצרנית הדקים הסינטטיים האיכותיים ביותר, מערכת ניקוז עבור דק סינטטי

מדריך קצר להתקנת מערכת ניקוז

התקנת מערכת ניקוז לדקים הסינטטיים של חברת TREX אינה מסובכת, וישנם סרטים המדגימים כיצד לעשות זאת. להלן השלבים:
1. התקנת תשתית- יש לוודא שהתשתית בנויה באופן מיקצועי- בטיחותית, יציבה ומפולסת. קורות התשתית חייבים להיות מותקנית במרווחים של של עד 40 ס"מ ממרכז הקורה למרכז הקורה הבאה. במקרים מסוימים ניתן להתקין את הקורות במרווחים קטנים יותר, כדאי ליצור קשר עם החברה לקבלת פרטים טכניים לכך.
2. הרכבת המשפכים בין קורות התשתית בקצה הדק, בצד שאליו המים יתנקזו.
3. התקנת השוקת בין קורות התשתית, והידוק על הקורות.
4. הדבקת סרט איטום ייעודי על כל החיבורים.
5. חיבור המשפכים למרזב.

חברת טרקס מערכת ניקוז לדקים סינטטיים - דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ
אם גם אתם מעוניינים להתקין מערכת ניקוז למי גשמים בין תשתיות הדק הסינטטי שלכם, הגעתם למקום הנכון! TREX דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי ומעקות חוץ, מייצרים מערכות ניקוז שישמרו על התשתיות שלכם יבשות, וכך הדק הסינטטי שלכם יהיה עמיד לארוך זמן. נשמח לעמוד לרשותכם נייעץ ונסייע לכם לבחור את הדק הסינטטי וההתקנה המתאימה לצרכים האישיים והמשתנים שלכם. התקשרו לטלפון מספר: 1800-10-12-84 או מלאו פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן