חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דק סינטטי מחיר

כל מה שרציתם לדעת אודות דק סינטטי מחיר למטר ומדוע יש פערי מחירים בין החברות השונות. לקוחות המגיעים לקנות דק לחצר הבית או דק למרפסת, מצפים למצוא מחירים גבוהים כאשר מדובר בדקים המיוצרים מעץ טבעי, ומחירים נמוכים כאשר הם צופים בדקים מחומרים סינטטיים. זוהי אחת הטעויות הנפוצות, שכן בענף הדקים, יש גורמים שונים המשפיעים על המחיר.

מחיר דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לגינה ודק למרפסת

דק איפאה מחיר למטר לעומת דק סינטטי

לפני שמשווים בין מחיר דק איפאה (הנחשב לאחד הדקים היוקרתיים) לדק סינטטי, צריך להבין קודם עובדה בסיסית: הגורמים המשפיעים על מחירו של דק, אינם קשורים אך ורק לסוג החומר ממנו הוא מיוצר.
נכון, ככל שהחומר איכותי יותר, כך סביר להניח שמחיר הדק יהיה יקר יותר. אולם, יש לקחת בחשבון גם את זמינות החומר, יתרונותיו והחברה אשר עומדת מאחורי המוצר.
כך למשל, דק איפאה נחשב ליקר לא רק בשל מראהו הייחודי והמרקם העשיר של העץ, אלא יש שתי סיבות נוספות. הסיבה הראשונה היא שעץ האיפאה נחשב לעץ חזק ועמיד, אשר בהשוואה לסוגי עצים אחרים יכול להחזיק מעמד למשך שנים ארוכות ללא בלאי גבוה.
הסיבה השנייה היא, שמדובר בזן נכחד שהולך ונעלם ולכן יש פיקוח על כריתת עצי איפאה לצורך תעשיית הייצור. הזמינות הנמוכה הובילה לעליית מחירים. לעומת זאת, דק אורן, המיוצר מזן עץ נפוץ, או דק במבוק, תוכלו למצוא במחירים נמוכים ולעתים אף זולים יותר מדק סינטטי.

מחיר דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

על דקים סינטטיים מחירים ומותגים

גורם נוסף המשפיע על המחיר, זוהי החברה או המותג העומד מאחורי המוצר. חברת טרקס האמריקאית, היא חברה מובילה בענף הדקים והיא מייצרת דקים סינטטיים יוקרתיים. המחירים אינם נמוכים, אך מדובר כאן בהרבה מעבר למחיר שנגזר משם המותג. הדקים הסינטטיים של חברת טרקס, מוכרים בכל העולם בשל יתרונותיהם הרבים. מדובר בדקים עמידים שיוכלו לשמש אתכם למשך שנים רבות, ללא שחיקה, שריטות, בלאי וכתמים. חברת טרקס מספקת אחריות של 25 שנה למוצריה, הרבה יותר ממה שתקבלו בחברות אחרות. בנוסף, תחזוקת הדקים פשוטה וקלה ותוכלו לנקות כל כתם באמצעות מגבון לח או מעט מים וסבון. הדקים של חברת טרקס יכולים לשמש אתכם לריצוף ועיצוב דק במרפסת, דק לגינה וגג הבית וגם כדק מסביב לבריכה, וזאת הודות לעובדה שהם חזקים ועמידים בפני כל מזג אוויר, כולל קרני השמש החזקות או גשמים ולחות.
מחירי דק סינטטי של חברת טרקס, יכולים להיות דומים למחירי דק עץ טבעי איכותי. לכן, לא פלא שיש מדי פעם שאלות כגון: האם כדאי לקנות דק סינטטי במבצע?
התשובה אינה חד משמעית. אם מדובר במבצע של חברת טרקס, אשר בחרה להוזיל מחירים בשל פיתוח סדרת דקים חדשה או לקראת אירוע מיוחד, אין ספק שזוהי הזדמנות מצוינת לרכוש דק איכותי במחיר אטרקטיבי.
לעומת זאת, אם מדובר בדקים באיכות ירודה הנמכרים במחירים נמוכים, מחברה שאינה מוכרת, מומלץ לבדוק את הנושא בזהירות לפני הקנייה.

מחיר דק סינטטי של חברת TREX -מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

התקנת דק סינטטי - עשה זאת בעצמך

יש שיטות אחרות להוזלת מחיר דק, כמו ויתור על שירותי התקנה. הדקים של חברת טרקס מגיעים עם הוראות התקנת דק סינטטי מפורט ונתונים טכניים של הדק הסינטטי לפיהם תוכלו להתקין את הדק בכוחות עצמכם, וכך לחסוך את עלויות ההתקנה מידי איש מקצוע.
בקניית דק, מחיר הרכישה אינו החישוב היחיד שצריך לבצע. יש להתייחס גם לעלויות התחזוקה ואורך החיים של הדק.

כשמדובר בדקים הסינטטיים של חברת טרקס, אין ספק שהמחיר מגיע עם תמורה.
הדקים יוכלו לשמש אתכם למשך שנים רבות ולא תצטרכו להשקיע כספים נוספים בליטוש, שימון או צביעה. התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או השאירו פרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן