מה חשוב לדעת כשקונים דקים סינטטיים - 5 טיפים

דקים סינטטיים הופכים יותר ויותר לפופולריים לבחירה בבתים פרטיים, חנויות ועסקים וגם במרפסות שמש בדירות חדשות. אז מה הסוד של דקים סינטטיים ולמה כל כך הרבה אנשים נוטשים את הדקים הטבעיים כמו דק אורן או דק איפאה האיכותי לטובת דק סינטטי? ולסיום קבלו 5 טיפים שחשוב שתדעו כשאתם קונים דקים סינטטיים.

דקים סינטטיים של חברת TREX במבחר גדלים וצבעים

היתרונות של דקים סינטטיים

אז לפני שניגשים לטיפים, נקדים לדבר על הדק עצמו. בשנים האחרונות נכנסו לאופנה העיצובית של הבית הפרקט למיניהם הפונקציונאלי בבתים ודירות רבות ברחבי הארץ והעולם. הסיבה היא כמובן המחיר הזול וקלות היישום של הפרקט הזול, וכמובן המראה המושלם שלו. כך גם בימים אלו מתחיל תהליך משמעותי מאוד שבו אנשים בוחרים דקים סינטטיים על פני הדקים מעץ אמיתי, ואלו הם 5 הסיבות האמתיות לכך:

תקן אש ישראלי לדק סינטטי - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

דקים סינטטי יותר זול לתחזוקה שוטפת

נכון דקים מעץ הרבה יותר זולים מאשר דקים סינטטיים, עלות דק אורן הוא נמוך מאוד מאשר עלות של דק סינטטי, אך לדק סינטטי יש יתרון משמעותי בעלויות הקבועות שלו, דק סינטטי דורש רק ניקוי רגיל כמו ריצוף של הבית וכמו ריצוף של הגינה, אין צורך ללטש דק סינטטי כמו שמתלטשים דק עץ, ואין צורך למרוח לקה על העץ, לא פעם בשנה ולא אי פעם, הדק מגיע במראה מושלם ונשאר כזה לאורך שנים ללא כל פגיעה מהשמש והגשם.

דק סינטטי מכופף של חברת TREX, לכופף את החוקים עם דק דור 3, -טרקס מומחים בדקים סינטטיים - בדק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק לגינה עשה זאת בעצמך

אם אנחנו מדברים על דק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת, הרי שדקים מעץ אמיתי קשה מאוד להרכיב לבד ויש צורך להיעזר בבעל מקצוע שגובה כ 300 שקלים למטר עבודה. לעומת זאת דק סינטטי כל אחד יכול להתקין לבד, זה פשוט וזה קל למי שיש מעט ידע טכני.
כידוע הלקה והשמן דק פולטים רעלים רבים לאוויר במשך הזמן, לעומת זאת הדק הסינטטי עשוי מתרכובת פולימרית שיוצרה במיוחד כדי למנוע פליטה של חומרים רעילים לאוויר.

את הדקים הסינטטיים של חברת TREX אפשר למצוא במבחר גדלים וצבעים

את הדקים הסינטטיים של חברת TREX אפשר למצוא במבחר גדלים וצבעים, כמובן, ניתן גם לבחור את עיצוב הדקים , משולבים, באלכסונים, בזווית עגולה או בקו ישר. נשמח לעמוד לרשותכם, צוות המומחים של TREX זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן