חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעקות נירוסטה מחירים

כל מה שרציתם לדעת על היתרונות של מעקות נירוסטה מחירים ואפשרויות השילוב השונות. אז מהי בעצם נירוסטה? מדובר בסגסוגת של ברזל וכרום, המוכרת בשל משקלה הקל ומידת העמידות הגבוהה בפני קורוזיה. תכונות אלו הופכות את הנירוסטה לחומר גלם אידיאלי בייצור מעקות. אם מוסיפים לכך את הגוון הכסוף היפהפה, הרי שאין בכלל מקום להתלבטות: מעקות נירוסטה זו הבחירה הבאה שלכם.

מחיר של מעקות נירוסטה של חברת TREX - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

מעקות ברזל מול מעקות נירוסטה

מעקות ברזל נחשבים גם כן למעקות חוץ מבוקשים, אך לנירוסטה יש מספר תכונות שאי אפשר להתעלם מהן. התכונה הראשונה היא שהנירוסטה היא למעשה פלדת אל-חלד ולכן היא עמידה בפני חמצון. בנוסף, התחזוקה של הנירוסטה פשוטה יותר מתחזוקה של ברזל ובשל המשקל הנמוך יחסית, גם ההתקנה קלה יותר. מעקות נירוסטה מתאימים גם להתקנה במקומות חיצוניים וקל לנקות אותם ולשמור על המראה הכסוף המבריק. נקודה נוספת היא שמחירם של מעקות נירוסטה בדרך כלל יהיה נמוך יותר ממעקות ברזל.

מחיר של מעקות נירוסטה של חברת TREX - המומחים בדקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות למדרגות חוץ ברמת גימור מושלמת ליצירת מראה קלאסי ואלגנטי של המעקה

מה משפיע על מחיר מעקה מתכת?

הגורמים המשפיעים על מחירי מעקות מתכת הם בעיקר אלו: אורך המעקה, צורתו (ישר או ספירלה), סוג הצביעה, האם יש צורך בגלוון וחומרי הגלם. ברזל נחשב למתכת יקרה ולעומת זאת נירוסטה היא מתכת זולה יותר, מכיוון שמדובר בסגסוגת.

דקים סינטטיים - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

מעקות נירוסטה ומעקות ברזל השוואת מחירים

בעוד שבמעקות ברזל המחירים יכולים להגיע גם ל-1500 ₪ למטר ואף יותר, כאשר מדובר במעקה מעוצב ומגלוון, שעבר צביעה בתנור, הרי שמעקות אלומיניום נחשבים לזולים יותר ומחירם בממוצע 650 ₪ למטר.
זה המקום להדגיש כי מחיר מעקה אינו השיקול היחיד ואף לא המרכזי בבחירת מעקה. השיקול העיקרי זו איכות החומרים. מעקה איכותי ישמש אתכם למשך שנים רבות הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה אסתטית. היכן מוצאים מעקה למדרגות חוץ שלא דוהה, מתקלף או מצריך תחזוקה מורכבת? אצל חברת טרקס – דקים סינטטיים, מעקות חוץ, וחיפוי קירות חוץ.

מחיר של מעקות נירוסטה של חברת TREX - המומחים בדקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות למדרגות חוץ ברמת גימור מושלמת ליצירת מראה קלאסי ואלגנטי של המעקה

מעקות מעוצבים לבית של חברת טרקס

חברת TREX מציגה שתי סדרות של מעקות לבית ולחוץ. הסדרה הראשונה מתאימה לאוהבי מראה מראה העץ ועיצוב מינימליסטי, שאינו מצריך כלל תחזוקה. ניתן לבחור ב-3 צבעים אשר משתלבים בכל סגנון עיצוב. הצביעה היא איכותית בגימור מגורען והחיבורים אינם גלויים לעין, כך שרמת הגימור היא גבוהה. המעקות הללו מתאימים להתקנה על עץ או בטון וניתן להתקין אותם גם בגרם מדרגות חיצוני או פנימי.
הסדרה השנייה כוללת דגמים אשר עשויים מפייברקס, וניתן לשלב גם זכוכית במסגרת המעקה. הדגמים מגיעים בשלל צבעים וגימורים ועם אפשרות לכיפוף הלוחות כדי להתאים לכל זווית ושיפוע. גם כאן תקבלו 25 שנות אחריות ותיהנו ממעקה שאינו דוהה, נסדק או מתעוות עם הזמן. יתרון נוסף הוא שאין צורך בתחזוקה של המעקה וקל מאד לנקותו.

משלבים בין נירוסטה, זכוכית ועץ במדרגות לבית

הייחודיות של חברת TREX, זו היכולת לשלב בין חומרי גלם וכך למקסם את היתרונות של כל אחד ואחד מהם. דמיינו גרם מדרגות מעץ או מלוחות טרקס, ובצדדים מעקה זכוכית מרהיב בשילוב נירוסטה. זוהי דוגמה אחת לשילוב מעקות חוץ של חברת טרקס, אשר יתאים לאוהבי העיצוב המודרני והחדשני מבלי לוותר על קווים נקיים ואלגנטיות. מעוניינים במעקה במראה פשוט אך מרשים, לשימוש חיצוני בדק סינטטי? טרקס מציעה לכם מעקה בשילוב נירוסטה, המבטיח יציבות, חוזק ועמידות גם בחשיפה ממושכת לתנאים המשתנים של מזג האוויר.

שילוב חומרי גלם זה שם המשחק. המעקות של חברת TREX – דקים סינטטיים (קישור לדף דקים סינטטיים), חיפוי קירות חוץ (קישור לדף חיפוי קירות חוץ(, התקנת דק (קישור לדף התקנת דק) ומעקות חוץ מכניסים למגרש חדשנות, יצירתיות ואיכות ללא פשרות. אז בפעם הבאה שאתם מחפשים מעקה, אל תשכחו לבדוק את הדגמים של חברת טרקס. ניתן לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן