התקנת דק

הדקים הסינטטיים הם הלהיט החדש בעיצוב גינות ומרחבים ציבוריים, ומהווים פתרון מושלם למי שאוהבים מראה של דק מעץ טבעי. הדק הסינטטי של טרקס הוא הדק הסינטטי האיכותי ביותר בשוק, עשוי מקומפוזיט של עץ ופלסטיק, הדקים הסינטטיים של TREX עמידים לתנאי מזג האוויר המשתנים ונשמרים כחדשים למשך שנים רבות ללא כל צורך בתחזוקה כלל, הם אינם סופגים כתמים, עמידים לשריטות, לא דוהים, לא נרקבים ולא מתעוותים. חברת טרקס מעניקה לקהל לקוחותיה 25 שנות אחריות על כל המוצרים.

בניית דק - עשה זאת בעצמך

אנשים שאוהבים לעבוד עם הידיים, ונהנים מפרויקטים שכוללים מכשירים או ציוד וודאי ישקלו בניית דק סינטטי בעצמם. בניית דק בצורה נכונה ומקצועית תבטיח את עמידותו של הדק הסינטטי למשך עשרות שנים. אבל טעויות עלולות לעלות ביוקר, ואם אין לכם את הרקע והניסיון המתאים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר כדי לקבל רשימה של בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים. מתקיני הדקים שלנו מכירים את החומר, יודעים איך לעבוד איתו ויש להם המלצות רבות מלקוחות שונים.

התקנת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לגינה ודק למרפסת

התקנת דק סינטטי - שלבים

 1. השלב הראשון בבניית הדק הסינטטי ההוא תכנון, תכנון מוקפד יכסוך זמן בהתקנת הדק, ידאג לכך שחומר גלם לא יתבזבז וייתן תוצאה יפה ואחידה יותר ללא חיבורים ומרווחים מיותרים.
  לא משנה מאיזה חומר בונים את הדק הסינטטי, חייבים תמיד לבנות תשתית. הבנייה של התשתית הוא שלב קריטי וחשוב לעשות אותו נכון כדי לקבל דק ישר, יציב וחזק. את הדקים הסינטטיים של טרקס ניתן לבנות על תשתית עץ או פלדה מגולוונת.

  תשתית הבנויה על בטון
  – זוהי מסגרת עם רגליים שבתוכה יש קורות מקבילות עליהם מונח הדק, כאשר הרווח בין מרכז של קורה אחת לשנייה הוא מקסימום 40 ס"מ. אם לא מקפידים על מרווח תקין, עלולים להרגיש תנועה של הדק, מכיוון שמדבר בחומר גמיש ביחס לקורות עץ טבעיים.

  תשתית הבנויה על אדמה – מורכבת יותר לבנייה, חייבים להשתמש ביסודות שאותם יש לחפור לעומק כחצי מטר ולבטן אותם. מתחת לתשתית יש להוסיף אגדים כדי לפלס את הקונסטרוקציה. יש למרוח זפת על רגלי התשתיות באזורים בהם יש מגע בין העץ לאדמה, וזאת כדי שלא יירקב. לחלופין אפשר לבנות את כל התשתית והיסודות מפלדה מגולוונת. יש לזכור שאם התשתית עשויה מעץ, מומלץ להדביק יריעה בוטילית כדי להגן עליה מפני ריקבון.

 2. השלב השני – לאחר בניית התשתית ניתן להתקין את הדק עצמו. ההתקנה של הדק הסינטטי של טרקס היא יחסית פשוטה, במיוחד כאשר מתקינים בהתקנה נסתרת – בעזרת הלוחות המחורצים.
  במבט מלמעלה לוח מחורץ נראה דומה ללוח שאינו מחורץ. ההבדל הוא כשמסתכלים מהצד: רואים חריץ לכל אורך הדק. התקנה עם לוחות מחורצים היא נסתרת, ונותנת תוצאה יפה יותר ואחידה יותר.
  את הלוח הראשון של הדק מניחים בקצה המסגרת כאשר הוא אנכי ללוחות התשתית, ומקבעים אותו למסגרת התשתית בעזרת קליפסים מיוחדים. לתוך החריץ של הלוח הראשון, ברווחים המתאימים ללוחות התשתית, מכניסים את המחברים המיוחדים של טרקס. במרכז כל מחבר יש בורג שאותו יש להבריג לתוך התשתית, אך לא להדק אותו עד הסוף. מצמידים לצד השני של המחברים את הלוח הבא, ורק אז מבריגים את הבורג עד הסוף. המחברים מצמידים את הלוחות אל התשתית, ומחברים בין שני הלוחות בצורה כזו שהרווח בניהם הוא תקני וקבוע ועומד על 6 מ"מ. ממשיכים באותה צורה עם הלוח הבא אחריו וכן הלאה. זוהי שיטה קלה מאוד וניתן לעבוד איתה בזריזות וביעילות. ההתקנה הנסתרת והאחידה יוצאת יפה ואסטטית באופן עקבי. השיטה מתאימה למתקינים מקצועיים, אך גם למי שרוצה להתקין את הדק בעצמו. הברגים והמחברים של טרקס עמידים בפני תנאי מזג האוויר, ולא מושפעים מגשם ורטיבות.
התקנת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן
התקנת דק סינטטי של חברת TREX - מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר
נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם מידע נוסף ומענה לגבי התקנת דקים סינטטיים, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מהדק החדש שלכם. התקשרו עוד היום לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים בטבלה ולנציגינו יחזרו אליכם עם המידע הרלוונטי בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן