דק סינטטי קרוליינה (Rocky Harbor)

הצבע האפור החולי המיוחד, הטקסטורה העדינה והיתרונות של דק מתערובת קומפוזיט איכותית – כל מה שרציתם לדעת על דק סינטטי קרוליינה של חברת TREX.
עץ קרוליינה הוא סוג של עץ אורן. מה שמאפיין את הקרוליינה הוא מראה נקי יותר, ללא עיניים. דק קרוליינה הוא אחד הסוגים הזולים יותר לבניית דק עץ טבעי. עץ הקרוליינה נחשב לעץ רך, קליל, ונוח לעבודה. מחירו של דק קרוליינה גבוה ביחס לדק אורן פשוט, אך נמוך יותר בהשוואה לסוגי עצים אחרים, כמו טיק ואיפאה.
יש סיבה לכך שהמחיר של דק אורן ודק קרוליינה נמוכים יותר משמעותית ממחירי הדקים האחרים. לאורן וקרוליינה יש נטייה גבוהה במיוחד להוציא שרף, להתנפח עם לחות, לעבור דפורמציות, להוציא קוצים ולהישרט. התחזוקה של דק אורן היא גבוהה, אבל היא לא תמיד מצליחה למנוע את ההתדרדרות של הדק.

דקים סינטטיים – לבחור נכון

מדוע בכל זאת מומלץ לבחור בדק סינטטי (קישור לדף דק סינטטי)? יש שתי סיבות עיקריות.
• הסיבה הראשונה היא שדק סינטטי יוכל לשרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות יותר מדק עץ, הודות לתהליך הייצור המתקדם והשימוש בחומרי גלם עמידים וחזקים.
• הסיבה השנייה היא שכדי לייצר דק מעץ קרוליינה, יש צורך לכרות עצים ולעבד אותם. התוצאה היא שיבוש המאזן האקולוגי ופגיעה ביערות. לעומת זאת, דקים סינטטיים דגם קרוליינה של חברת טרקס, אשר מדמה את גוון העץ הייחודי, מיוצר 95% מחומרים ממוחזרים ולכן נחשב לידידותי לסביבה.

דק סינטטי קרוליינה (Rocky Harbor) של חברת TREX - התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים

יתרונות דק סינטטי קרוליינה

סוגי הדקים השונים של חברת TREX מלבד היותם דקים ירוקים (ידידותי לסביבה), יש להם יתרונות נוספים רבים. ביניהם של דק סינטטי דגם Rocky Harbor:
● גוון מיוחד וניטרלי, אשר משתלב בהרמוניה עם כל סגנון עיצוב ומוסיף אלגנטיות וחן.
● אינו מצריך תחזוקה מורכבת ותכופה, כמו דק עץ.
● אינו נרקב, מתעוות, מתנפח או נסדק עם הזמן, הן מבחינת משטח הדק והן מבחינת התשתית והחלקים המחברים.
● צבע הדק נשמר גם בחשיפה מרובה לשמש.
● אין חשש להצטברות עובש או חיידקים.
● עמיד בפני מזיקים.
● עמיד בפני כתמים, שחיקה ושריטות.
● בטיחותי ונוח גם להליכה יחפים, מכיוון שאינו מוציא שבבים.
● ניקיון קל ופשוט.

דק סינטטי קרוליינה (Rocky Harbor) של חברת TREX - מומחים חברת TREX בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

קניית דק סינטטי במבצע

מחירו של דק סינטטי איכותי של חברת טרקס מדגם Rocky Harbor, הוא אטרקטיבי במיוחד, גם בהשוואה לדק עץ קרוליינה. מדוע? כי לתוך החישוב של העלות הראשונית יש לכלול את העלויות של התחזוקה השוטפת. כאשר מתקינים דק עץ קרוליינה חייבים לקחת בחשבון חידוש דק וצביעה שלו בכל שנה כדי לשמור על המראה והאיכות. לעומת זאת, דק קרוליינה סינטטי אינו זקוק לתחזוקה כלל, והעלות הראשונית של החומר וההתקנה היא העלות היחידה. מדובר במוצר באיכות גבוהה, שאמור לשמש למשך שנים רבות ולכן מגיע עם אחריות נרחבת ל-25 שנה! כדי להוזיל עלויות ניתן לברר אצל היבואן או המשווקים הרשמיים אודות רכישה במחירי מבצע, או מחירים מיוחדים לפרויקטים גדולים, וכן מחירים למוצרים נלווים. לרוב מחיר דק למטר כולל בתוכו את עלויות ההתקנה של הדק, אך יש מקרים בהם תוכלו לקבל הנחה אם תבחרו להתקין בעצמכם את הדק, ללא שירות של איש מקצוע מטעם החברה. במקרה כזה חשוב לבקש את ההוראות להתקנת דק סינטטי של חברת טרקס ולעבור על השלבים השונים לפני שאתם ניגשים למשימה. רק לאחר שווידאתם שיש ברשותכם את כל החלקים, והבנתם את סדר הפעולות, אתם מוזמנים להתחיל בעבודה וליהנות מדק יפהפה, מרשים ואיכותי שהוא גם תוצר עבודת הכפיים שלכם!

דק סינטטי קרוליינה (Rocky Harbor) של חברת TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות
התקנת דק סינטטי קרוליינה

קל לבנות את דגם הדק הסינטטי קרוליינה של חברת טרקס. התקנת הלוחות והמחברים אינם מצריכים שימוש בציוד מיוחד. רק מברגה. עם זאת, כדי להגיע לתוצאה מדויקת ואסתטית, רצוי להיעזר בשירותי התקנה מקצועיים. התקנה מקצועית מבטיחה לכם גם אחריות על התוצאה הסופית וזוהי נקודה חשובה שיש לקחת בחשבון. נקודה חשובה נוספת היא השטח עליו מתכננים להתקין את הדק. בניית התשתית הוא החלק המסובך שבבניית כל סוג של דק, והוא שלב קירטי בבניית הדק. איכות בניית התשתית תשפיע באופן ישיר על האיכות והמראה של המוצר הסופי. בניית תשתית של דק על משטח בטון ישר אינה דומה לבניית תשתית דק על קרקע שיש לשטח ולהכין. ניתן לברר מול חברת טרקס לגבי רשימה של קבלני הבית שעליהם היא ממליצה.

דוגמה ללוח דק סינטטי קרוליינה (Rocky Harbor) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
הדקים הסינטטים של חברת טרקס בטיחותיים ונוח ללכת עליהם יחפים, מכיוון שאינם מוציא שבבי עץ העלולים לפצוע. כמו כן הדקים הסינטטיים עמידים לתנאי מזג האוויר השונים והאחריות עליהם היא 25 שנים. אם גם אתם מעוניינים לרכוש את הדקים הסינטטיים של חברת TREX פנו אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן