דקים סינטטיים קומארו (Tree House)

אז למה כדאי לבחור בדקים סינטטיים מדגם Tree House של חברת טרקס?
נתחיל מהסוף: דקים סינטטיים דגם קומארו של טרקס אינם זולים, זאת בשל תרכובת החומרים המיוחדת ותהליך הייצור המתקדם. אם כך מדוע דגם זה נחשב למומלץ? כדי לענות על השאלה צריך לרדת לעומק היתרונות של דקים סינטטיים לעומת דקים מעץ קומארו טבעי.

דק סינטטי קומארו (Saddle) של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

מה לבחור? דק סינטטי או דק עץ טבעי

דק סינטטי דגם Tree House של חברת טרקס האמריקאית, נחשב לדק סינטטי באיכות גבוהה וזאת בשל יתרונותיו הבאים:
• עמידות גבוהה בפני בלאי ושחיקה: הדק הסינטטי של טרקס אינו נשרט ואין צורך בציפוי מיוחד כדי להגן על מראהו היוקרתי.
• אחריות ארוכת טווח: חברת טרקס מספקת 25 שנות אחריות לדגמי הדקים הסינטטיים השונים.
• מתאים לאקלים הישראלי: את הדק הסינטטי דגם Tree House תוכלו להתקין גם באזורים חשופים לשמש, לחות או רטיבות, שכן התרכובת המיוחדת אינה דוהה, מתעוותת, מתנפחת או נרקבת כתוצאה מכך.
• דק היגייני ובטיחותי: אין חשש להצטברות עובש, קילופים או שבבים שעלולים להוות מפגע בטיחותי.
• אסתטיקה וקלות תחזוקה: צבע הדק הסינטטי אינו דוהה וגם אם נשפך משקה או שנוצר כתם מסיבה אחרת, קל לנקות באמצעות מעט מים וסבון. הכתמים אינם נספגים כמו בדק איפאה או דק קומארו טבעי.
• ידידותי לסביבה: הדגם מיוצר מ-95% חומרים סינטטיים הכוללים שאריות עצים, נסורת ושקיות סופר ממוחזרות, אין צורך בכריתת עצים במיוחד בתהליך הייצור.

מה לגבי חידוש דק? כל דק המיוצר מעץ טבעי, זקוק לתחזוקה כזו או אחרת. יש דקים מעץ המחייבים ליטוש, שימון וייבוש בתדירות גבוהה יחסית, אך קיימים גם דקים הנחשבים לקלים מבחינת תחזוקה. בדקים הסינטטיים של חברת טרקס, אין צורך בתחזוקה כלל. תרכובת הקומפוזיט הייחודית ממנה מיוצרים הדקים, שומרת על המראה הייחודי והצבעים לאורך השנים, ואין חשש שיצאו שבבים או שלוחות הדק ידהו, יתעוותו או יתנפחו.

דק סינטטי קומארו (Saddle) של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק סינטטי דגם קומארו

דק קומארו מזכיר במראהו דק איפאה, הנחשב למבוקש הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות מהמגזר המוסדי והעסקי. אך אל תתבלבלו בין השניים. דק קומארו אינו מגלה את אותה רמת עמידות לשמש, לחות ורטיבות כפי שמייחסים לדק איפאה ולכן הוא אינו מתאים למקומות חשופים או רטובים, כמו דק סביב בריכה (קישור לדף דק לבריכה) ודק למרפסות שמש (קישור לדף דק למרפסת שמש).
הדקים הסינטטיים של חברת טרקס מדמים סוגים שונים של עצים, כך שכל אחד יכול לבחור דגם שיקלע לטעמו האישי וישתלב בצורה הטובה ביותר בסגנון העיצוב השולט בבית ובגינה.
דק סינטטי מדגם Tree House מחקה את מראה עץ קומארו בצורה קרובה ככל הניתן למקור. דגם זה מביא עמו את כל היתרונות שהוזכרו קודם לצד גוון חום כהה המתאים לאוהבי העיצוב הכפרי.

דק סינטטי קומארו (Saddle) של חברת TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות

דק סינטטי - עשה זאת בעצמך

את הדקים הסינטטיים דגם Tree House של חברת טרקס, אתם יכולים להתקין בכוחות עצמכם. החברה מציעה לרוכשים מדריך מפורט ומגוון בפתרונות פשוטים, כולל ייעוץ וסיוע בעת הצורך. תוכלו להזמין דקים מחורצים בשיטת התקנה נסתרת או דקים רגילים וברגים לחיבור רגיל.
ומה לגבי החיסרון שהוזכר בתחילת המאמר? בחישוב כלכלי נכון, יש לקחת בחשבון את כלל העלויות הכרוכות בהתקנת דק, ולא רק את מחיר הרכישה הראשוני. הוצאות התחזוקה של דק מצטברות בכל שנה. מהבחינה הזו, דק סינטטי קומארו של חברת טרקס מתגלה כחסכוני לטווח הרחוק.

דק סינטטי קומארו (Saddle) של חברת TREX - התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
דוגמה ללוח דקים סינטטיים קומארו (Tree House) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
בהתקנת דקים סינטטיים המדמים דק קומארו, אתם נהנים מהיתרונות של מראה העץ החמים והיפה, מבלי להוציא כספים על תחזוקת הדק או החלפתו לאחר מספר שנים בשל שחיקה או בלאי. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן