חיפוי קיר דמוי עץ

שאלות רבות מעסיקות את מי שמתעניין בהתקנת חיפוי עץ לקירות החיצוניים של הבית. במאמר זה ננסה לענות על חלק מהן.
האם כדאי להתקין חיפוי עץ לקיר? כדי לענות על השאלה האם כדאי להתקין חיפוי עץ לקיר, אתם צריכים קודם לשאול את עצמכם שתי שאלות מקדימות. השאלה הראשונה היא:
• מה המטרה של החיפוי, או במילים אחרות – למה אתם מעוניינים בכך?
• השאלה השנייה היא: מהו התקציב שעומד לרשותכם?
באופן כללי המטרה של חיפוי עץ לקיר חיצוני היא כפולה. מצד אחד החיפוי משמש כלי פונקציונלי רב מערכתי, שנועד ליצור בידוד ולהסוות פגמים מבניים. מצד שני חיפוי יכול להיות חיפוי קירות חוץ דקורטיבי, כחלק מעיצוב הפנים של הבית ותכנון הנראות החיצונית של המבנה. לכן, אם יש לכם קיר מסוים עם קילופים רבים של צבע, בליטות, שקעים, זוויות חדות, ייתכן והתקנת חיפוי תהיה הפתרון המושלם. כמו כן, החיפוי יכול לשמש גם כמסתור למחסן חיצוני או מעבה כביסה. אם אין לכם צורך פונקציונלי בחיפוי קיר בלוחות עץ, תצטרכו לבדוק האם התקנת לוחות עץ תתרום לסגנון העיצוב שבחרתם לבית והאם יש לכם כסף להשקיע בכך, כי לא מדובר במוצר זול. מחיר לוחות חיפוי עץ נמדד לרוב על פי מטר. יש מקומות בהם תוכלו לקבל הצעת מחיר כוללת, לקיר מסוים, על פי מידות וסוג החיפוי. כשמדובר בחיפוי עץ, המחירים מתחילים מ-300 ₪ למטר ונעים כלפי מעלה. קחו בחשבון שיכולות להיות עלויות נוספות, כמו מחיר ההובלה, התקנה והכנות מקדימות של תשתיות חשמל או צבע.

חיפוי קיר דמוי עץ - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

חיפוי עץ לקיר חיצוני – לבד או איש עם מקצוע?

לעתים, אנשים מחפשים דרך להוזיל עלויות באמצעות ויתור על מתקין מקצועי. אם יש לכם חוש טכני וסבלנות, ייתכן וזה באמת פתרון מצוין לחסוך כסף, אך לא תמיד זה אפשרי. לפעמים, מצב הקיר מחייב לבצע תיקונים מקדימים או שרוצים ליצור צורה מעניינת ומיוחדת באמצעות התקנה זוויתית או אלכסונית. במקרים כאלו יש חשיבות רבה למיומנות, ניסיון ויכולת דיוק ואז אין תחליף למתקין מקצועי. כמו כן אל תשכחו שלוחות עץ לחיפוי יכולים להיות כבדים וההתקנה עלולה לגרום לכם לכאבי צוואר וגב.
התקנה של לוחות סינטטיים נחשבת לפשוטה יותר, מבחינת מורכבות העבודה ועמידות החומר. גם כאן יכולים להיות מקרים יוצאי דופן בהם אין מנוס מהזמנת מתקין מקצועי בתשלום, וכמובן שתוכלו להיעזר בשירותי התקנה של חברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ בכל מקרה בו תרצו רמת גימור גבוהה וכיסוי לאחריות שניתנה לכם על המוצר.
מלבד ההתקנה, יש לחיפוי קיר סינטטי יתרונות נוספים. כאשר מדובר בחומר סינטטי באיכות גבוהה, החיפוי יהיה עמיד יותר בפני חשיפה לשמש, גשם, חום, קור ורטיבות ובעל רמת שחיקה ובלאי נמוכים. חברת טרקס נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום ייצור לוחות חיפוי סינטטיים, והיא מציעה פתרון מתקדם לחיפוי קירות חיצוניים.

חיפוי קיר דמוי עץ - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

חיפוי דמוי עץ מבית TREX

את לוחות חיפוי קירות חוץ של חברת טרקס (קישור לדף הבית), מייצרים מתערובת חומרים ממוחזרים הכוללים שקיות ניילון ושאריות של נסורת עץ. איכות החומרים ותהליך הייצור המוקפד, מבטיחים מוצר מוגמר באיכות ללא פשרות, שישרת אתכם למשך שנים רבות. זו הסיבה שהחברה מספקת לכל מוצריה אחריות למשך 25 שנה על בלאי ושחיקה.
מלבד העמידות הגבוהה, אתם חוסכים זמן רב בהתקנת חיפוי סינטטי, מכיוון שאת הלוחות של חברת טרקס אין צורך לנקות באופן מיוחד, לשמן, ללטש או לצבוע, כפי שנדרש עם חיפוי עץ.

מעוניינים בחיפוי עץ לקיר חיצוני? לוחות החיפוי של טרקס מחקים באופן כמעט מושלם את גווני העץ והטקסטורה המיוחדת. צוות המומחים של טרקס זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן