חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעקות חוץ

יש הבדל מהותי בבחירה בין מעקות האמורים לשמש בתוך מבנה מקורה לבין מעקות חוץ. חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ מציעים לכם שתי סדרות אשר פותחו במיוחד תוך דגש על העקרונות המייחדים את מוצרי החברה.
על פי החוק, בכל גרם מדרגות או מרפסת, חלה חובה להתקין מעקה. המעקות צריכים לעמוד בתקנים הנדרשים הן מבחינת רכיבי המוצר ועיצובו והן מבחינת אופן ההתקנה. לכן, אחד השיקולים החשובים ביותר ברכישה של מעקות צריך להיות רמת הבטיחות של המוצר ומסיבה זו יש לפנות אך ורק לחברות המתמחות בתחום ובעלות מוניטין אמין ומקצועי.
מה ההבדל בין מעקה לבית למעקות חוץ? יש שני סוגים עיקריים של מעקות בשימוש הביתי: מעקות אשר נועדו לשימוש בתוך הבית ומעקות חוץ. בעת הבחירה השיקולים צריכים להיות שונים. כדי להסביר על ההבדלים נמחיש באמצעות דוגמה: כיצד לבחור מעקה עץ למדרגות פנים לעומת בחירה במעקה למדרגות חוץ.
מעקה עץ למדרגות בתוך הבית ובחוץ, מעקה למדרגות פנים צריך לענות על שני קריטריונים משמעותיים: בטיחות (או פונקציונליות) ומראה. בבתים בהם הושקעה מחשבה רבה בעיצוב החלל, יש רבים אשר בוחרים במעקות עץ בשל המראה החמים והנעים שחומר גלם זה משרה על הסביבה.
עם זאת, כשמדובר בתנאי חוץ, יש חומרי גלם מתאימים יותר מעץ. העץ מרהיב מבחינה אסתטית, אך הוא מגיב בצורות שונות בחשיפה לחום, רטיבות ולחות. העץ יכול להתנפח, להיסדק, להתעוות ולהוציא שבבים. צבע המעקה עלול לדהות והמראה הייחודי שאפיין את המעקה כשקניתם אותו, ייעלם וישאיר אתכם עם מוצר במראה מיושן. גם ברזל צריך לתחזק כי הצבע שלו עם הזמן מתקלף והוא נהיה חשוף לקורוזיה, לכן פעם בשנה יש לשייף ולצבוע אותו.
לכן, כשמחפשים מעקות חוץ, אי אפשר להסתפק בפונקציונליות ואסתטיקה, אלא צריך לחפש חומרי גלם בעלי עמידות גבוהה לשינויי מזג האוויר. כאן נכנסים לתמונה מעקות חוץ מאלומיניום ומעקות חוץ מעץ סינטטי.

מעקות חוץ TREX - מומחים לדקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ

היתרונות של מעקה מתכת ומעקות עץ סינטטי בתנאי חוץ

מעקות אלומיניום, מתאימים יותר לשימוש בתנאי חוץ. האלומיניום הוא חומר מתכתי בעל עמידות גבוהה, אשר אינו נשחק או מעלה קורוזיה, גם בחשיפה ממושכת ללחות ורטיבות. התקנת המעקה במקום פתוח רווי שמש, אינה גורמת לצבע לדהות ולכן המעקה ישמור על מראהו לאורך שנים רבות. אם הזכרנו אם מראה המעקה, זה המקום להתייחס לעיצוב באלומיניום. גם כאן היתרון הוא משמעותי, שכן מדובר במתכת קלה וגמישה, נוחה לעיצוב בצורות שונות. תוכלו להזמין מעקות חוץ מאלומיניום מעוגלים או מרובעים וכך להשיג התאמה מקסימלית בין המוצר לתנאי השטח הקיימים וסגנון העיצוב המבוקש. גם מבחינה פונקציונלית יש יתרונות רבים. מעקות אלומיניום אינם מצריכים תחזוקה מורכבת כגון ליטוש או צביעה, וניתן להתקין אותם על משטח בטון או עץ על פי הצורך.
מעקות עץ סינטטי של חברת טרקס גם הם איכותיים, עמידים לכל תנאי מזג האויר ואינם דורשים תחזוקה כלל. הם מגיעים בשלל גוונים וגימורים, עם אפשרות לשלב זכוכית ועיטורים מיוחדים. ניתן לכופף את המעקה חוץ וכך להתאימו לשיפועים וזוויות וכיאה למוצרים אחרים של חברת טרקס – גם כאן נעשה שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה.

מעקות חוץ TREX - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי

היתרונות של מעקות חוץ מבית טרקס

בחברת טרקס פיתחו 2 סדרות של מעקות, המתאימים לשמש כמעקות פנים ומעקות חוץ. מעקות אלו מגיעים בשלל צבעים וגימורים לבחירה, כולל צבעים מונוכרומטיים לאוהבי העיצוב המינימליסטי המודרני.
לפניכם מספר יתרונות בולטים של מעקות חוץ של חברת TREX
• המעקות טרקס עשויים מאלומיניום או מפייברקס, חומרים אלו נחשבים לחומרים ירוקים. למי שערך הכרות קודמת עם מוצר אחר מבית טרקס, לא מדובר בהפתעה. החברה מאמינה בשמירה על איכות הסביבה וסדרת הדקים הסינטטיים והמעקות הם הוכחה נוספת לכך.
• החברה מציעה מעקות מובנים ורכיבים מודולריים, כך שניתן להתאים מעקות חוץ בהתאמה אישית לכל לקוח ולקוח ולהשיג תוצאות מקסימליות.
• מכיוון שההתקנה כל כך קלה, כמעט כל אדם יכול להרכיב את המעקות לבד, ולוותר על עלות ההתקנה.
• המעקות של חברת טרקס מגיעים עם 25 שנות אחריות.
• את המעקות של טרקס ניתן להתקין כמעקה למרפסות, מעקה סביב דק לבריכה ומעקה מסביב לדק בגינהאו דק בחצר על פי הצורך ואפשר לשלב עם שערי כניסה.

מעקות חוץ TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות

מחפשים מעקות חוץ? מעקות חוץ של חברת TREX – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ נוחים להרכבה, ללא ברגים או רכיבים בולטים, כאשר רמת הגימור המושלמת תורמת ליצירת מראה קלאסי ואלגנטי. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגי השירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן