מעקים או מעקות

החוק בישראל ברור, בכל גרם מדרגות ובכל מרפסת אנחנו מחויבים במעקב חוץ כפתרון בטיחותי שימנע נפילות. הפתרון הזה אמור לעמוד בשורה של תקנות, ויש כללים ברורים שמגדירים עבורנו את העיצוב ואת ההתקנה בפרט. יש לנו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם לעשות את זה כמו שצריך, אבל לפני הכול נספק מענה לאחת הדילמות הגדולות והמוכרות: מעקים או מעקות? אם כן, על אף שמעקה הוא זכר, שתי צורות הרבים מקובלות, וכך ניתן לומר מעקים או מעקות, בלי לחשוש שתינזפו על טעויות בדקדוק. שמחנו לעזור!

מעקים או מעקות? – TREX

החשיבות של מעקות חוץ

באופן כללי ניתן לתכנן כיום מעקות פנים לשימוש ברחבי הבית, אך למעקות החוץ חשיבות רבה במיוחד. אם יש לכם מרפסת גדולה, חצר מרווחת או בריכה פרטית, על מעקה איכותי ועמיד מאוד אתם פשוט לא יכולים לוותר. בשלב זה מומלץ לבחון בקפידה את חומרי הגלם, שכן מעקים או מעקות אלה חשופים במידה רבה גם לשמש וגם לגשם. מכאן שעוצמתם לא יכולה לעמוד למבחן, והם חייבים להיות איכותיים מאוד.

מעקות חוץ איכותיים של חברת TREX

מעקות חוץ – פונקציונליות ואסתטיקה

מעקה החוץ הוא אמצעי בטיחות בסיסי וקריטי, וכאמור ישנם גם חוקים ברורים המגדירים את תכנון והתקנת המעקות. עם זאת, הפונקציונליות לא מחליפה את האסתטיקה, ואתם יכולים ליהנות היום מעיצובים מרהיבים שמבטיחים לכם מענה מנצח על שני הצרכים גם יחד. כך, על אף שהשיקול המרכזי הוא כמובן השיקול הבטיחותי, אתם יכולים לבחור כל סגנון עיצוב שמתאים לכם וליהנות מתוצאה יפהפייה שמשדרגת את החצר כולה ומעניקה לכם אווירה חמימה, נעימה ומזמינה מאוד.
לפני שאתם מקבלים החלטות הרות גורל, ודאו שאתם מעניקים את מלוא תשומת הלב לכל הפינות ברחבי החצר הפרטית שלם. אם יש לכם בריכה או ג'קוזי, תוכלו למנוע את כניסת הילדים ולהבטיח לעצמכם שנת לילה הרבה יותר רגועה. באופן דומה תוכלו לתכנן מעקה לדק שלכם, למרפסת השמש האינטימית או מעקה לגרם המדרגות המוביל אל הבית. זוהי הדרך האידאלית לספק הגנה מושלמת לכל בני המשפחה, וגם לחברים ולאורחים שיגיעו לבקר, ומהפתרון המנצח תוכלו ליהנות עוד זמן רב.

מעקות חוץ - TREX

מעקות חוץ של חברת טרקס משלבים בין רמה פונקציונלית גבוהה לאסתטיקה. אתם מקבלים אחריות ל-25 שנה ונהנים ממוצר איכותי, עמיד ומרשים. אנחנו בחברת TREX מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן