חיפוי עץ לקיר מחיר

חיפוי עץ לקירות פנימיים וחיצוניים אינו יקר כפי שחשבתם. מדובר בפתרון אסתטי מרשים במיוחד, שישמש אתכם למשך שנים רבות כך שאת העלות הכוללת יש לחשב בראייה לטווח הרחוק. עם זאת, חשוב לוודא שאתם רוכשים חיפוי איכותי, שלא תצטרכו להחליף תוך זמן קצר ושיוכל להמשיך ולשמור על מראהו הייחודי גם לאחר שנים.
למה צריך חיפוי עץ לקיר, או במילים אחרות: מהם היתרונות של חיפוי עץ לקיר חיצוני? למעשה, היתרון הוא כפול. ראשית, לוחות העץ משמשים לצורך דקורטיבי ומשתלבים בצורה ייחודית ומעניינת בעיצוב הפנים של הבית. ניתן לשלב את החיפוי בקירות פנימיים או בקירות חיצוניים, על פי הצורך. שנית, לחיפוי יש גם תפקידים פרקטיים וביניהם הסוואת פגמים בקיר ובידוד.

חיפוי עץ לקיר מחיר - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

חיפוי עץ לקיר מחיר למטר

אז כמה זה הולך לעלות לכם? אין תשובה חד משמעית, מכיוון שכל חברה יכולה לגבות מכם מחיר אחר בהתאם למורכבות העבודה וסוג העץ שנבחר לחיפוי. עם זאת, אפשר לקבל תמונה כללית של העלויות הצפויות לכם. טווח המחירים נע בין 300-400 ₪ למטר, כאשר מדובר במחיר של חיפוי עץ לקיר. במקרים בהם יהיה צורך גם בהכנת תשתיות, כמו עבודות חשמל או התקנת טלוויזיה באמצע הקיר, יהיו גם עלויות נוספות וסביר להניח שתקבלו הצעת מחיר כוללת לכל העבודה בשלמותה. מלבד התשלום למטר, יש לברר האם תצטרכו לשלם בנפרד עבור ההתקנה. כמו כן, יש עלויות נוספות הנובעות מהצורך בהובלת לוחות החיפוי מן המפעל לביתכם. נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון, היא שהמחיר יכול להיות גבוה יותר ממה שצוין קודם, אם הזמנתם חיפוי דקורטיבי המצריך התקנה מיוחדת, כגון התקנה של פאנלים באלכסון או בזוויות מיוחדות.

חיפוי עץ לקיר מחיר TREX - דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

שיקולים נוספים בבחירת חיפוי קירות חוץ

מחיר הוא אחד השיקולים החשובים ביותר בבחירת חיפוי לקירות הבית, אולם הוא אינו השיקול היחיד. שיקולים נוספים זו הנראות החיצונית, איכות החיפוי ומידת העמידות שלו. בנוסף, רצוי לרכוש את החיפוי מחברה מוכרת ובעלת שם וניסיון בתחום, הן ברמה המקומית והן ברמה הבינלאומית.
אנו ממליצים גם לחשוב על פתרונות אחרים מלבד חיפוי קיר בלוחות עץ, במיוחד כאשר מחפשים פתרון חיפוי איכותי ומשתלם לטווח הרחוק. הגוון הייחודי שאתם כה אוהבים בעץ, נוטה לדהות עם הזמן וכדי לשמור על מראהו צריך לדאוג לניקיון ותחזוקה שוטפים. בנוסף, כאשר מדובר בחיפוי קירות עץ חיצוניים, העץ עלול לצבור עובש וריקבון כתוצאה מהחשיפה לרטיבות ולחות או להתנפח ולהיסדק בחשיפה ממושכת לשמש. גם אם אתם מחפים קיר בודד או קירות רבים, אין סיבה לשלם מחיר גבוה תמורת חיפוי שתצטרכו להחליף תוך מספר שנים ולכן כדאי לברר אודות החיפוי של חברת טרקס.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ של חברת טרקס

חיפוי קיר חוץ דמוי עץ של חברת טרקס, מיוצר מתערובת חומרים ממוחזרים הכוללים בתוכם נסורת של שאריות עץ. התערובת שנוצרת היא סינתטית ומדמה בצורה כמעט מדויקת את מראה העץ וגווניו הייחודיים. היתרון המשמעותי הוא שלמרות המראה של העץ,
• הלוחות של טרקס אינם רגישים לשינויי מזג האוויר והם בעלי עמידות גבוהה לאורך זמן.
• קל לנקות אותם והם אינם מצריכים תחזוקה נוספת, כך שלאורך השנים הם שומרים על המראה האסתטי המקורי.
• חברת טרקס מעניקה ללוחות החיפוי 25 שנות אחריות ומתחייבת למוצרים ירוקים באיכות גבוהה.
• המבנה הייחודי של לוחות החיפוי, הכוללים ליבה ומעטפת עבה במיוחד, מונעים ריקבון, עובש ונזקים הנוצרים כתוצאה ממכרסמים וגורמים אחרים.

מחיר החיפוי קירות חוץ של חברת טרקס אטרקטיבי במיוחד ויש לזכור כי מדובר במוצר שישמש אתכם למשך שנים רבות ומקנה לקהל לקוחותיו אחריות של 25 שנים. צוות המומחים של טרקס זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן