דק במבוק מחיר

בין אם אתם מתכננים דק חדש ומהודר לחצר הפרטית ובין אם אתם משדרגים את העסק עם אלמנט עיצובי מיוחד במינו, אתם בוודאי מחפשים את הדק הסינטטי המדויק והטוב ביותר. בשלב זה עולות על הפרק גם חלופות שונות, והיום כבר ברור כי דק במבוק זוכה לפופולריות לא מבוטלות. עם זאת, חשוב לזכור כי ישנם מספר נושאים שכדאי לקחת בחשבון לפני שמקבלים החלטה, ויש נקודה אחת משמעותית במיוחד. לא, אנחנו לא מדברים על מחיר דק במבוק – אלא על העמידות שלו לאורך זמן.

דק סינטטי במבוק באיכות מעולה - TREX

דק במבוק – תחזוקה משמעותית

מאחר והבמבוק גדל בקצב מהיר למדי, השימוש בו נחשב אקולוגי למדי ובוודאי שאין מדובר בפגיעה משמעותית באוצרות הטבע. כלומר, בהשוואה לחלופות אחרות כמו דק העשוי עץ איפאה או דק העשוי מעץ טיק. אלא שבפועל יש לבמבוק כמה נקודות תורפה שכדאי להכיר, ובפרט התחזוקה השוטפת שלו. למעשה, ככל שהוא דורש צביעה ושימון, כך הוא הופך למעשה לפתרון קצת פחות אקולוגי. זאת משום שהחומרים הנדרשים לפעולות אלה אינם ידידותיים לסביבה, מה שבהחלט פוגע ביתרון שלו כחומר גלם "ירוק".

דק במבוק מחיר - TREX

החלופה המנצחת – דק סינטטי

אם כן, לאור דרישות התחזוקה המיוחדות שלו, וכן בשל העמידות הנמוכה יחסית של הבמבוק, כדאי להכיר את אחת החלופות המובילות והטובות הקיימות היום: דק סינטטי. מאחר והוא מיוצר מ-95% חומרים ממוחזרים, אין כל ספק שמדובר בפתרון ידידותי מאוד לסביבה, ובחלופה מצוינת לבמבוק. חשוב לא פחות מכך, הדק הסינטטי האיכותי יכול להחזיק שנים ארוכות גם בלי תחזוקה כלל, וחברה ותיקה ומקצועית אף תעניק לכם אחריות וראש שקט למשך 25 שנה.

מהו המחיר של דק במבוק? טרקס

דק סינטטי או דק במבוק – מחיר

לכאורה, לדק במבוק מחיר אטרקטיבי יותר, אך כאמור ישנה חשיבות רבה גם לתחזוקה, זו שתדרוש מכם זמן, אנרגיות ולא מעט משאבים. מאחר והדק הסינטטי איננו דורש תחזוקה (מה שלא ניתן לומר על דק במבוק), הרי שמדובר בפתרון פשוט ויעיל יותר בטווח הארוך. כל זאת בלי להתפשר על האיכות ועל האסתטיקה, כך שתוכלו ליהנות מדק מרהיב ויוקרתי שישדרג את החצר או את המרפסת בקלות, ולאורך שנים.

אז אם גם אתם לא מתפשרים על איכות הגעתם למקום הנכון, חברת TREX מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו השוכן ברחוב יד חרוצים 6, נתניה או לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן