אריחי דק סינטטי מחיר

עם ההחלטה לפרוס דק בחצר הבית, במטרה ליהנות יותר מהמרחב החיצוני ומהשטח שעומד לרשותכם, אתם נדרשים לקבל שורה של החלטות. אתם אמורים לבחור את חומרי הגלם, את הגוון המתאים לכם, את המידות הנכונות ואת ההתקנה האיכותית והטובה מכולן. בנוסף גם ברור לחלוטין כי לבחירת אריחי דק סינטטי מחיר שחשוב לכם להבין כיצד הוא נקבע. על השאלה הזו בדיוק ננסה להשיב.

אריחי דק סינטטי ואיכות חומר הגלם - TREX

1 – אריחי דק סינטטי ואיכות חומר הגלם

באופן טבעי, ואולי לא מאוד מפתיע, ישנו קשר לא מבוטל בין חומר הגלם לבין מחירו. זהו לא הנושא היחיד ומיד נזכיר משתנים אחרים שיש לקחת בחשבון, אבל לחומרים האיכותיים יותר נלווה תג מחיר גבוה יותר. חשוב לא פחות מכך, חומרים שונים זמינים פחות מאחרים, מה שעלול להקפיץ את המחיר משמעותית. כך, דק איפאה היוקרתי הוא גם אחד הדקים היקרים יותר בשל זמינותו הנמוכה של החומר.

מהו המחיר של אריחי דק סינטטי - טרקס

2 – דקים סינטטיים של חברת TREX - עניין של איכות

בזמן שאתם משווים בין עלויות יש עוד משתנה אחד שכדאי לתת עליו את הדעת, והוא זהותה של החברה מולה אתם עובדים, זו שמספקת את אריחי הדקים הסינטטיים המהודרים ומבצעת את ההתקנה. הבחירה בחברה ותיקה ואמינה, שמספקת גם אחריות לטווח ארוך ומוכרת בזכות השירות המצוין שהיא מספקת, זוהי בחירה טובה ונכונה שתבטיח לכם הנאה אופטימלית מהדק לאורך שנים. כך תדעו שהדק שלכם עוצמתי ועמיד מאוד, וגם בעוד שנים עדיין תיהנו מהמראה הנפלא שלו, בלי שריטות וכתמים שעשויים לאפיין דקים איכותיים פחות.
חברת TREX, מייצרת ומשווקת דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ, ומעקות חוץ, TREX הגיעו לארץ לפני כעשור, וכמו בשאר העולם, גם כאן, הוכיחה החברה כי יש לה את המוצרים המובילים בענף. ניתן לראות דקים סינטטיים של טרקס במוסדות ציבוריים, מדרחוב, מלונות, בתי קפה, עסקים רבים ובבתים פרטיים. אם גם אתם רוצים להנות מכל היתרונות של דקים סינטטיים של טרקס, נשמח לעמוד לרשותכם.

מחיר אריחי דק סינטטי - TREX

3 – אריחי דק סינטטי – מחיר ואפשרויות

לבסוף, כדאי לזכור כי מחיר אריחי דק סינטטי תלוי גם בצרכים הייחודיים שלכם, כאשר יש להתאים את סוג הדק ואת מידותיו למרפסת, לגינה או לרחבת הבריכה למשל. דק סינטטי שהוא איכותי מאוד, המיוצר ומותקן על ידי חברה בעלת מוניטין וניסיון רב, וכמובן גם במידות המדויקות והנכונות ביותר לחצר או למרפסת שלכם, זה הדק האידאלי עבורכם. לכן, רגע לפני שאתם מזמינים דק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת, מומלץ לבדוק היטב ממי אתם מזמינים אותו – והאם חומר הגלם המשובח ישרת אתכם נאמנה במשך שנים ארוכות וטובות.

אז אם גם אתם לא מתפשרים על איכות הגעתם למקום הנכון, חברת TREX מזמינים אתכם לבקר באולם התצוגה שלנו השוכן ברחוב יד חרוצים 6, נתניה או לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים בטבלה מטה ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן