חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקן אש ארהב לדקים סינטטים – דור 2

חברת טרקס מומחים ביצור של דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ, הינם בין היחידים בשוק ישראל בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומכון התקנים האמריקאי – רצ"ב בקובץ לנוחיותכם.

תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 2 - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

דקים סינטטיים - דור 2

הדקים הסינטטיים מדור 2 של חברת טרקס, הם בהחלט להיט חדש בעולם עיצוב הגינות, עיצוב המרפסות ועיצוב חוץ של הבריכות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, ציבורי.
הדקים הסינטטיים שלנו נותנים מענה פרקטי הם אינם דורשים תחזוקה, דוחים כתמים, אינם דוהים בשמש, אינם חשופים למזיקים, עמידים בפני תנאי מזג האוויר המשתנים, אינם מתעוותים במגע עם מים ואינם נרקבים. מוצרי טרקס נראים כחדשים גם לאחר שנים רבות ולכן החברה נותנת אחריות של 25 שנים על כל מוצריה.
חברת טרקס, ממשיכה במחקר ובפיתוח ללא הרף כדי לקחת את תחום הדקים הסינטטיים ומרחבי המחייה החיצוניים עוד שלב אחד קדימה.

תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 2 - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ
תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 2 - טרקס חיפוי קירות חוץ חיצוניים, מעקות חוץ דמוי עץ ודקים סינטטיים איכותיים במראה ובטקסטורה טבעית במחירים האטרקטיביים
יש לכם שאלות לגבי תקן אש ישראלי של חברת טרקס? מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הנתונים הטכניים של הדקים הסינטטיים של טרקס? מידע זה מופע בהרחבה באתר TREX. אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן