אריחי דק סינטטי

כולנו חולמים על הבית המושלם והגינה המושלמת, בהם נוכל להרגיש בנוח וליהנות מהסביבה שיצרנו לעצמנו למחייה. רצפת דק היא דבר העולה להרבה אנשים בראש כשהם מדמיינים את הריצוף המושלם לחלום שלהם.
אנחנו בחברת TREX מציעים לכם אריחי דק סינטטי במקום דק מעץ טבעי והנה הסיבות.
למה כדאי לבחור באריחי דק סינטטי?
• דק עץ טבעי דורש הרבה תחזוקה באופן שוטף, יש לו נטייה להתנפח ולהתעוות ולעיתים גם להיסדק, לכן צריך לחדש אותו בכל שנה לשייף, לשפשף, לצבוע לנקות ולתחזק היטב על מנת שישמ .
• דק מעץ טבעי מושך אליו מזיקים שונים, העלולים להרוס את הדק הטבעי, והוא לא מחזיק להרבה שנים ותנאי מזג האוויר המשתנים מזיקים אף הם.
דק סינטטי לעומת זאת הוא עמיד ביותר, לא דורש תחזוקה שוטפת, לא תצטרכו לדאוג ממזיקים ומתנאי מזג האוויר המשתנים, העלולים להרוס דק מעץ טבעי. דק סינטטי דור 3 של חברת TREX דומה לעץ טבעי הן בגוון והן במרקם.
• ניתן להתקין דק סינטטי בגינה, מסביב לבריכה או דק למרפסת וישנם המון סוגי דק סינטטי.

אריחי דק סינטטי - טרקס

סוגים של דק סינטטי

הסוגים של אריחי דק סינטטי מחולקים על פי דורות. הדור הראשון, ממנו התחיל השוק של הדק הסינטטי, היה פחות דומה לעץ טבעי, אך אינו מתעוות עם הזמן ואינו נסדק בניגוד לדק עץ טבעי. ישנן חברות אשר עדיין מוכרות אריחים מדור זה, למרות חסרונותיו.
הדור השני של אריחי דק סינטטי, איכותי יותר באופן משמעותי. יש בו את היתרונות שיש לדק סינטטי מהדור הראשון ובנוסף לכך אריחי דק סינטטי מדור 2 לא נרקבים בסביבת מים ולא דוהים מהשמש. אז אם חשבתם להתקין דק מסביב לבריכה שלכם, אין לכם מה לדאוג.
חברת TREX מציעה מגוון סוגים של דקים סינטטיים מהדור השני כמו דק סינטטי איפאה, דק סינטטי במבוק, דק סינטטי טיק בורמזי, דק סינטטי אורן ועוד.
אנחנו מזמינים אתכם לבחון טוב את האופציות שלכם לדק הסינטטי שאתם בוחרים לביתכם, ולהסתכל על יתרונותיו של הדק הסינטטי מדור 3.

אריחי דק סינטטי ירוקים לסביבה - TREX

ההמצאה של חברת TREX – דק סינטטי מדור 3

חברת TREX העולמית הציבה סטנדרט חדש כאשר היא המציאה את הדור השלישי של הדקים הסינטטיים. אריחי דק סינטטי מסוג זה הם בעלי מראה יוקרתי המדמה בצורה קרובה מאוד למושלמת את המראה של דק עץ טבעי, אך בלי החסרונות. כל יתרונותיהם של דור 1 ודור 2 קיימים בדור 3, ועליהם נוסיף עוד יתרונות כמו העובדה שהם לא סופגים כתמים ומאוד קלים לניקוי, עמידים מפני שריטות, עמידים לאורך שנים רבות וישנו גם פטנט מקורי ומדהים לחברתנו, שהוא "דק סינטטי מכופף". גם בדור בשלישי יש דקים של איפאה, במבוק, אורן ועוד.

אריחי דק סינטטי - TREX

לראשונה בישראל ניתן "לשבור את החוקים" ולהפסיק לחשוב בצורות של קווים ישרים ורגילים. עם יכולת הכיפוף של דק סינטטי מדור 3 אפשר להתחיל לחשוב בצורות של עיגול, קשת וכל מה שעולה בדעתכם במה שנוגע לעיצוב חוץ הבית שלכם. כמובן שמתוך השתייכות לדור 3, דק סינטטי מכופף בא עם כל היתרונות אשר ציינו קודם.
חברת TREX מציעה לכם דקים סינטטיים באיכות הגבוהה ביותר בשוק, במראה יוקרתי וכמעט מדויק למראה של עץ טבעי ובשימוש בחומרים ידידותיים לסביבה – מעל 95 אחוזים מחומרי הגלם מהם אנו מייצרים את הדקים הסינטטיים שלנו הם ממוחזרים. אנו דוגלים בחיסכון בכריתת עצים מיותרת ומניעת הצטברות פסולת בסביבה. בנוסף, הדקים הסינטטיים עמידים בכל מזג אוויר, עמידים גם בפני מזיקים למיניהם, כך שלא תצטרכו לדאוג שמא ייהרס לכם הדק היפהפה אשר התקנתם בביתכם.
אנו כל כך בטוחים במוצרים שלנו, שאנחנו מציעים לכם אחריות של לא פחות מ25 שנים.

הדק בתמונות נבנה על ידי לי ברדס

מה הוא דק סינטטי מכופף?

אנו נשמח להגשים את החלומות שלכם בכל מה שקשור לעיצוב הבית שלכם באמצעות רצפת דק סינטטי, ומציעים לכם פגישת ייעוץ חינם בה נדון בחלומות הביתיים שלכם. ניתן להתקשר לטלפון מספר 077-9973060, להשאיר פרטים בטבלה מטה, או לכתוב לנו במייל בכתובת info@trex.co.il על מנת לקבוע פגישת ייעוץ עוד היום!

 

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן