דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff)

אם זכיתם לגור בבית עם גינה או עם מרפסת גדולה, אל תחמיצו את ההזדמנות להשקיע ולעצב אותם כך שתוכלו למקסם את היתרונות שלהם. היתרון הגדול בגינה פרטית או מרפסת, זו האפשרות ליצור חלל נוסף בבית שעם תכנון נכון, יהפוך לפינת חמד מזמינה ונעימה שתאחד את כל בני המשפחה סביבה. ההשקעה אינה חייבת להיות כרוכה בהוצאות רבות, אך מומלץ לא להתפשר על איכות חומרי הגלם, כדי שתוכלו ליהנות מן התוצאות למשך שנים רבות.

דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff) של חברת TREX - מומחים חברת TREX בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק מעץ איפאה

אחת הדרכים לשדרג גינה או מרפסת, היא באמצעות התקנת דק. דק איפאה נחשב לאחד הדקים המבוקשים ביותר והוא גם אחד היקרים בהם. המראה הטבעי של העץ, עם הטקסטורה המיוחדת והגוון העמוק, אלו תכונות שקשה להתחרות בהם. עם זאת, לפני שממהרים להזמין דק מעץ איפאה, כדי לקבל תמונה מלאה אודות התחזוקה שהוא דורש וטווח המחירים הצפוי לכם. ברור שדק סינטטי הוא הפתרון המושלם, נראה בדיוק כמו דק עץ איפאה – רק שהוא איכותי יותר, נשמר לאורך זמן ואינו זקוק לתחזוקה כלל.

דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff) של חברת TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות

שימון דק איפאה ותחזוקה נוספת

סביר להניח שלוחות העץ לכשעצמם לא יינזקו במידה רבה אם לא תתחזקו את הדק, מכיוון שמדובר בעץ עמיד וחזק. עם זאת, מראה הדק עלול לדהות ולאבד מהייחוד שלו, אם לא תקפידו לתחזק ולבצע שימון בתדירות הנדרשת. התחזוקה השוטפת כרוכה בעלויות של שמן מיוחד לדק איפאה, אביזרים וכלי עבודה וכמובן בעבודה פיזית קשה.
שימון דק זוהי כותרת למספר פעולות, הכוללות ניקוי ושטיפה של הדק, במקרים מסוימים גם ליטוש, ייבוש הדק ומריחת מספר שכבות שמן. שימון דק איפאה יכול להיעשות באופן עצמאי או על ידי איש מקצוע, תלוי במידת הפניות שלכם לנושא ובתקציב.

דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff) של חברת TREX - התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים

דק איפאה מחיר

כאמור, דק איפאה נחשב לאחד הדקים היקרים ביותר וזהו חיסרון נוסף בהזמנת דק מעץ טבעי. מחירו הממוצע נע בין 600-650 ₪ למטר, וזה תלוי בתוואי השטח עליו יותקן הדק, במידות ובעלויות נלוות כגון הובלה והתקנה. חידוש דק עולה כ 50-70 ₪ למ"ר, וכדי לשמור על המראה של דק איפאה חייבים לשמן אותו כל שנה.
טווח המחירים של דק סינטטי הוא בין 600-800 ₪ למ"ר כולל התקנה, ואין לדק סינטטי עלויות תחזוקה כלל.

דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff) של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת
היתרונות של דקים סינטטיים

דקים סינטטיים מהווים את הפתרון המושלם, למי שמחפש את מראה העץ הטבעי, אך לא יכול להרשות לעצמו דק איפאה או חושש מהתחזוקה הנדרשת. כאשר מדובר בדק איכותי, חשוב לדעת שיש לו יתרונות נוספים על פני דק איפאה, מכיוון שחומר הגלם נחשב לעמיד בפני האקלים הישראלי והוא אינו נוטה להישחק מהר או לצבור בלאי כפי שקורה בשימוש בעץ.
הבשורה המשמחת של השנים האחרונות בתחום דקים לגינה ודק למרפסות, אלו דקים סינטטיים דור 3 של חברת טרקס. דור 3 של טרקס מציעה דקים בעיצובים מרהיבים, המדמים את מראה העץ הן מבחינת הגוונים והן מבחינת הטקסטורה. מלבד המראה היוקרתי המיוחד, הקיים בדקים הסינטטיים של חברת טרקס הם חוסכים לכם את הצורך בתחזוקה מורכבת ומהר מאד תגלו שקל ופשוט לשמור על ניקיונו.
דקים אלו יכולים להגיע גם בדמוי עץ איפאה, וכך אתם זוכים ליהנות מכל היתרונות ולקבל מוצר איכותי שישמש אתכם למשך שנים רבות באחריות.

דק סינטטי למרפסת או דק סינטטי לגינת הבית

דק איפאה סינטטי של חברת טרקס, אידיאלי להתקנה בגינות פרטיות ובמרפסות, גם כאשר אלו חשופים לשמש שעות רבות במהלך היום. חומר הגלם ממנו עשוי הדק והנדסת הייצור המתקדמת, מקנה תוצר עמיד בפני שינויי מזג האוויר הרבים, כולל ימים חמים או גשמים ורוחות.
דק איפאה סינטטי מסדרת דור 3, הוא דק שניתן להשתמש בו בגינות ובמרפסות בשל עמידותו הגבוהה לכתמים, לשריטות ובלאי, גם בבתים בהם יש חיות מחמד. בנוסף, אין דאגה לשבבי עץ מסוכנים או להתחממות יתר של הלוחות, והמשמעות היא שאתם תוכלו לנוע על גבי הדק יחפים ללא חשש.

דוגמה ללוח דק סינטטי איפאה (Coastal Bluff) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
כעת אפשר להבין מדוע דק איפאה סינטטי של חברת trex דקים סינטטיים, חיפוי עץ סינטטי לקיר, התקנת דק, ומעקות חוץ, הפך לבחירה המבוקשת ביותר בקרב לקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן