דק איפאה מחיר

בזמן שאתם מתכננים את הדק המושלם לחצר, זה שיבטיח לכם פינת אירוח מושלמת ואת הלוקיישן האידאלי לקפה של הבוקר, אתם בוודאי מתלבטים באיזה חומר גלם לבחור. מצד אחד דק עץ טבעי נתפס כפתרון קלאסי ומבוקש למדי, ומנגד דק סינטטי עשוי להיות יעיל ונוח הרבה יותר. בתוך המשוואה הזו נכנס גם משתנה המחיר, כמובן, ולכן כשמתלבטים בין דק סינטטי לדק איפאה מחיר חומר הגלם הוא בהחלט נושא שיש לתת עליו את הדעת. ואנחנו לא מתייחסים רק לעלות חומר הגלם.

דק איפאה משלמים מחיר סביבתי - TREX

דק איפאה מחיר – מה משפיע עליו?

לפני הכל חשוב להדגיש כי על אף שיש לו יתרונות רבים, לבחירת דק איפאה מחיר גבוה למדי. הסיבה העיקרית לכך היא שמדובר בחומר גלם שהזמינות שלו נמוכה, בוודאי בהשוואה לחלופות רבות אחרות. נכון, הוא מרשים למראה ויוקרתי להפליא, אבל הוא גם יקר, והמחיר שלו גבוה אף יותר כשמבינים עד כמה התחזוקה שלו מורכבת. הרי את העץ הטבעי צריך לשמר היטב, והוא מחייב ליטוש וצביעה מחדש, ולא מעט השקעה בטווח הארוך. במילים אחרות, אם אתם מחפשים פתרון שיתאים לחצר או למרפסת, אבל גם יחסוך לכם את הכסף לאורך זמן, דק סינטטי יתאים לכם הרבה יותר, הוא יתאים כדק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת והוא יחסוך לכם גם את החור הגדול בארנק וגם את כאבי הראש שיידרשו בכל פעם שיגיע הזמן לבצע ליטוש או תחזוקה.

מחיר דק איפאה - TREX

דק איפאה מחיר – והדק הסינטטי

על אף שדק סינטטי אף הוא איננו זול, אם כי בהחלט ניתן למצוא מחירים נוחים ומבצעים מפעם לפעם, בהחלט מדובר בחלופה משתלמת, ובוודאי שלאורך זמן. למעשה, אם כשאתם בוחרים דק איפאה מחיר חומר הגלם הוא רק פיסה אחת בפאזל (שכולל כאמור את התחזוקה השוטפת), עם דק סינטטי פשוט אין הפתעות. עלות חומר הגלם, הייצור וההתקנה, היא העלות היחידה שאתם באמת צריכים לקחת בחשבון. מכאן ואילך תיהנו מראש שקט ומתוצאה מרהיבה ביופייה, גם בלי ללטש, לצבוע ולחדש את הדק מדי שנה או שנתיים. בחורף ובקיץ, עם או בלי כתמי קפה ואוכל, הדק יישמר יפה ומרשים.

מהו המחיר של דק איפאה - טרקס

עמידות לאורך זמן – והנאה מקסימלית

סוגיית המחיר, חשובה ככל שתהיה, היא לא כל הסיפור. למעשה, זוהי רק נקודת ההתחלה. כשאתם בוחרים את הדק האולטימטיבי, אל שיקול העלות כדאי להוסיף גם שיקולים אחרים כמו עמידות חומר הגלם. העץ הוא מטבעו חומר רגיש יותר, ולאקלים יש השפעה לא מבוטלת עליו. שמש חזקה עלולה להשפיע על הצבע ולפגוע במראה המבריק והמזמין כל כך, וגם הגשם עלול להותיר נזקים ניכרים. מנגד, דק סינטטי חזק הרבה יותר, הוא יציב ואיתן גם בפני נזקי האקלים, שריטות לא ניכרות עליו וגם את כתמי האוכל תוכלו להעלים בן רגע – בהשוואה לאתגר המצפה לכם עם העץ הטבעי.

דק איפאה – מחיר סביבתי

נקודה אחרונה למחשבה קשורה דווקא לאיכות הסביבה. כדאי לזכור כי להתקנת דק איפאה מחיר סביבתי משמעותי, לא פחות מהמחיר הכלכלי. הרי כדי להתקין את העץ הטבעי יש צורך בכריתת עצים, וזו גם אחת הסיבות לכך שמדובר בחומר גלם יקר. דק סינטטי הוא דק שמורכב מחומרים ממוחזרים, ולכן הוא הרבה יותר ידידותי  – לא רק לכיס אלא גם לסביבה. כשאתם בוחרים בו אתם מעניקים לכם המון חופש ויצירתיות, גמישות בעיצוב ותוצאה נפלאה, בלי לפגוע בסביבה. עם חברה מקצועית תוכלו גם לקבל ליווי צמוד בתהליך קבלת ההחלטות, כדי שתדעו שאתם בוחרים רק את מה שבאמת נכון עבורכם, ועבור החצר הפרטית שלכם.

אז, אחרי שקראתם, אתם יודעים כבר את היתרונות והחסרונות של דק עץ. לכן כדאי לבחור נכון ולרכוש דק סינטטי ובנוסף לדעת שיש לכם אחריות של 25 שנים על המוצר. המחיר חשוב אבל לא תמיד קובע.
אנחנו בחברת TREX מיצרים דקים סינטטיים כבר מעל 40 שנה, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, בטלפון מספר: 077-997-3060 או ניתן גם למלא פרטים בטבלה מטה ואנו נחזר אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן