דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock)

מתלבטים בין דק במבוק לבין דק סינטטי? דגם Lava Rock של חברת טרקס, משנה את כללי המשחק. דק במבוק נחשב לבחירה פופולרית בקרב לקוחות רבים, בין אם הם מחפשים אלמנט עיצובי לעסק או כחלק מתכנון הגינה הפרטית בבית. הבחירה בדק במבוק בהשוואה לדקים אחרים נחשבת לבחירה ידידותית לסביבה. דק במבוק מיוצר מקני במבוק אשר ידועים בשל צמיחתם התכופה והרבה. לכן, שימוש בבמבוק אינו נחשב לפגיעה או הכחדה של אוצרות טבע מתקלים כמו שנהוג לומר על כריתת עצי טיק מהם מייצרים דק טיק או עצי איפאה מהם מייצרים דק איפאה שלוקח להם הרבה יותר זמן לצמוח. אכן, כשבוחנים את הבמבוק מול זנים אחרים של עצים, זהו ככל הנראה הפתרון האקולוגי ביותר מבין זני העץ, אך בכל זאת מדובר בדק עץ שמצריך תחזוקה שוטפת. החומרים שמשתמשים בהם כדי לעבד את העץ ולהפוך אותו לעמיד יותר, וכן החומרים המשמשים לשימון וצביעה אינם נחשבים לידידותיים לסביבה, ועלולים להכיל חומרים רעילים שנפלטים לסביבה. כמו כן, זהו דק הנמצא בשימוש מעט מאוד שנים בתחום הדקים, ואין לדעת כמה זמן הוא באמת מחזיק מעמד עד שהוא מתחיל להתעוות ולהיסדק.
יש פתרון ירוק וידידותי יותר לסביבה וזה לרכוש דק סינטטי של חברת טרקס. הדקים של טרקס מחזיקים מעמד במשך שנים ללא תחזוקה ועם 25 שנות אחריות. הם עשויים מ 95% חומרים ממוחזרים, ולכן הם נחשבים לבחירה האקולוגית הידידותית ביותר לסביבה.

דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock) של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

דק במבוק טבעי או דק במבוק סינטטי?

חברת טרקס שמה לה לדגל את נושא השמירה על איכות הסביבה וזהו אחד העקרונות המנחים אותה בתהליך הייצור. השמירה על בנייה ירוקה  באה לידי ביטוי בשני שלבים:
• שלב ראשון: ייצור דקים סינטטיים מתערובת המכילה שאריות עצים ופסולת ממוחזרת. החברה מתגאה בכך שמוצריה עשויים מ-95% חומרים ממוחזרים.
• שלב שני: ייצור מוצרים עמידים ומתן אחריות ל-25 שנה, כך שהלקוח לא יצטרך להחליף את הדק וכך מונעים בזבוז נוסף של חומר.
מבחינת מחיר רכישה, דווקא דק במבוק ייצא ככל הנראה זול יותר. טווח המחירים של דק במבוק נע בין 550-700 ₪ למ"ר, תלוי בסוג העץ ואיכותו. עם זאת יש לקחת בחשבון את נושא עלויות חידוש הדק שהם כ 50-70 ₪ למ"ר בכל שנה. דק במבוק זקוק לתחזוקה אשר כוללת ניקיון, שימון וייבוש ולעומת זאת דק סינטטי אינו זקוק כלל לתחזוקה.
דק טרקס לעומת זאת עולה כ 600-800 ₪ למ"ר, ואינו דורש תחזוקה.

דק במבוק, דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

יתרונות של דק סינטטי במבוק

• לדק סינטטי במבוק, דגם Lava Rock, יש יתרונות נוספים שכדאי להכיר. בניגוד לדק במבוק טבעי, הדק הסינטטי שומר על מראהו לאורך השנים והוא אינו דוהה או מאפיר.
• טכנולוגיית הייצור הייחודית של החברה מאפשרת לחקות את גווני העץ קרוב ככל האפשר למקור, כך שהבחירה בדגם זה תאפשר לכם ליהנות מן המראה המיוחד והגוון החום של דק במבוק.
• הדק הסינטטי מתאים לאקלים הישראלי וניתן להתקין אותו באזורים מקורים או במקומות חשופים לשמש, כמו דק למרפסות, דק לגינה או כדק מסביב לבריכה.
• אתם יכולים להתהלך על הדק הסינטטי יחפים מבלי לחשוש לשאריות עץ, שבבים או חלקי חיבור שבולטים החוצה.
• הדק הסינטטי של חברת טרקס נשאר היגייני ללא מוקדי עובש או ריקבון כמו שקורה לא פעם במוצרי עץ טבעי.

דק במבוק, דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock) - חברת TREX מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

התקנת דק בצורות שונות ושיפועים

התקנת דק סינטטי בחצר הפכה בשנים האחרונות לטרנד מוביל, אך כעת אתם יכולים לחזות בחידוש נוסף וזוהי היכולת להתאים את הדק הסינטטי לכל צורה. עכשיו לא צריך להתקבע על צורות גיאומטריות בנאליות או להשטיח את הגינה כדי להתקין דק. דק סינטטי דור-3 של חברת טרקס מציע טכנולוגיה מתקדמת לכיפוף הדק לצורך עיצוב לכל צורה וזווית שתרצו.
מי יכול להפיק תועלת מדקים סינטטיים דגם Lava Rock? כל מי שמעוניין בפתרון ארוך טווח מבלי להתפשר על מראה העץ ואיכות החומרים. דק סינטטי דגם Lava Rock מתאים להתקנה בגינות פרטיות, מסביב למתחמי בריכה, במרפסות שמש, בדירות גג, בצימרים, כפר נופש, גני אירועים, מסעדות ומקומות רבים אחרים.

דק במבוק, דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock) - חברת TREX התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
דוגמה ללוח דקים סינטטיים במבוק (Lava Rock) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
דק במבוק סינטטי הוא הפתרון האולטימטיבי לאוהבי אסתטיקה ופונקציונליות. בהזמנת דק סינטטי במבוק דגם Lava Rock של חברתTREX האמריקאית אתם נהנים ממוצר איכותי, עמיד בפני בלאי ושחיקה, שישמש אתכם לשנים רבות ויהווה אלמנט עיצובי מרשים ביופיו. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן