דקים סינטטיים אפור (Island Mist)

שאלות נפוצות אודות דקים סינטטיים באופן כללי ודגם Island Mist של חברת טרקס. רגע לפני שאתם בוחרים סוג דק למרפסת או דק לגינה, אספנו עבורכם רשימת שאלות ותשובות נפוצות אודות דקים באופן כללי, בתוספת פירוט לגבי דגם Island Mist – הדק הסינטטי של חברת טרקס.

דק אפור, דקים סינטטיים בגוון אפור (Island Mist) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

החסרונות של דק עץ

דק עץ נחשב לאחת הבחירות הפופולריות, אך לפני שמקבלים החלטה יש שתי עובדות חשובות שכדאי לדעת.
• העובדה הראשונה היא שיש סוגים רבים של עצים המשמשים לבניית דק והם נבדלים זה מזה באיכות, עמידות ומחיר.
• העובדה השנייה היא שדק עץ מרשים ביופיו, אך מגיע עם חסרונות. החסרונות המרכזיים של דק עץ הם: עמידות נמוכה בפני רטיבות, צבע שדוהה בחשיפה לשמש, התנפחות לוחות העץ וכתוצאה מכך עיוות צורת הדק, שימור הדק מצריך תחזוקה, העץ מושך טרמיטים ועובש. כמו כן, בחלק מן הדקים תיתכן תופעה של הוצאת שבבים וזה עלול להיות לא נעים, או במקרה הרע- מסוכן.

דק אפור, דקים סינטטיים בגוון אפור (Island Mist) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

כיצד דקים סינטטיים נותנים מענה לחסרונות דק עץ

יש סוגים שונים של דקים סינטטיים, כאשר הדקים הסינטטיים של חברת TREX נחשבים לאיכותיים בזכות תרכובת הקומפוזיט הייחודית וטכנולוגיית הייצור המתקדמת. שני אלו מצליחים לדמות את מראה העץ הייחודי, מבלי לכלול את החסרונות הנלווים לשימוש בעץ טבעי. דקים סינטטיים עמידים בפני רטיבות, לחות וחשיפה לשמש, צבעם אינו דוהה, הם אינם נשחקים בקלות או צוברים בלאי, החומר הסינטטי אינו מושך מזיקים וקל מאד לנקות את הדק באמצעות מים בלבד.

דק אפור, דקים סינטטיים בגוון אפור (Island Mist) - חברת TREX מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

יתרונות דק סינטטי אפור דגם Island Mist של חברת TREX

• דק סינטטי דגם Island Mist עשוי מתרכובת קומפוזיט המיוצרת מ-95% חומרים ממוחזרים, ולכן דק זה נחשב לידידותי לסביבה.
• מבחינת מראה, צבעו של הדק הוא אפור כסוף, עובדה אשר הופכת אותו למתאים לסגנונות עיצוב שונים, והוא מגיע עם חריצים וקימורים המדמים עץ ומעניקים תחושה אותנטית ואף אקזוטית.
• יתרון נוסף של דק סינטטי אפור מדגם Island Mist זו הגמישות הגבוהה של החומר, בזכותה ניתן לכופף את הדק הסינטטי ולעצב דק כמעט לכל צורה, כולל זוויות ושיפועים. תכונה זו היא הסיבה לכך שדגם זה מתאים לאוהבי סגנון עיצוב יצירתי ושובר מוסכמות, ללא צורך להיצמד לצורות גיאומטריות בנאליות.

דק אפור, דקים סינטטיים בגוון אפור (Island Mist) - חברת TREX התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים

ממה מושפע מחיר דק למטר?

מחירי דק עץ למטר נעים בטווח של 350-1000 ₪ ומעלה, תלוי בסוג הדק. דק סינטטי אינו בהכרח זול יותר מדק עץ, וזה תלוי לאיזה סוג משווים. התעריפים הללו הם הערכה כללית ממוצעת של מחיר דק למטר, ואליהם יש להוסיף את העלויות הבאות: עלות הובלה, עלות התקנה ועלות תחזוקה. עלות תחזוקה היא כ 50-70 ₪ למ"ר בכל שנה.
מחיר דק סינטטי דגם סינטטי אפור של חברת טרקס עולה כ 600-800 למ"ר כולל התקנה, אינו מצריך תחזוקה ואם תרצו, תוכלו לחסוך גם את עלויות ההתקנה ולעשות זאת באופן עצמאי.
את הדקים הסינטטיים של חברת טרקס ניתן לרוב להתקין לבד, ללא עזרת איש מקצוע. מתי מומלץ להיעזר במתקין מקצועי? כאשר יש צורך בהכנת הקרקע להתקנת הדק או כשרוצים להתקין צורה מיוחדת ושיפועים. אם החלטתם להתקין לבד, יש לקחת בחשבון שלא תמיד קל לבנות את התשתית של הדק, במיוחד כאשר המשטח אינו ישר או מפולס. כאשר התשתית בנויה בצורה נכונה ומדויקת ההתקנה של הדק עצמו היא קלה מאוד ואינה דורשת כלים מיוחדים מלבד מברגה. כל הפרטים מופיעים במדריך להתקנת דקים של חברת טרקס.

דוגמה ללוח דקים סינטטיים אפור (Island Mist) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
אחריות על דקים תלויה במדיניות חברת היצרן. בחברת טרקס מאמינים באיכות הדקים הסינטטיים שהם מייצרים ומשווקים, ולכן בקניית דק סינטטי אפור מדגם Island Mist, תקבלו אחריות נרחבת ל-25 שנה! כך או כך, מומלץ לבדוק מה כלול במסגרת האחריות ולבקש טיפים שיעזרו לכם לשמר את מראה הדק לשנים רבות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן