דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch)

איך תוכלו להפוך את גינת הבית או המרפסת למתחם אירוח מפנק? אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות התקנת דק. בארצות הברית ובמדינות נוספות, בהן מקובל לבנות בתים מעץ, התקנת דק היא המשך טבעי של הבית. עם השנים הפך הדק לאלמנט עיצובי מבוקש גם במקומות אחרים ובבתים בנויים מאבן. התקנת דק מחליפה ריצוף באבן או שתילת צמחייה, והיא משדרגת בקלות כל שטח. אם אתם מחפשים דרך להפוך את גינת הבית למקום נעים ואינטימי, בו תוכלו להתרווח בסופו של יום עמוס, או שיטה קלה לעיצוב מתחם אירוח מזמין, אין מתאים יותר מדק. דק סינטטי דגם Tiki Torch של חברת טרקס, מיוצר מתערובת קומפוזיט איכותית בטכנולוגיה מתקדמת. הדק הסינטטי מדמה את מראה עץ הטיק האהוב וגם הוא בעל גוון חום בהיר. תערובת הקומפוזיט מהווה פריצת דרך משמעותית בתחום ייצור דקים וכשעולים טיעונים רבים בנוגע לתחזוקה המורכבת של דק עץ לצד הפגיעה באיכות הסביבה, אין ספק שדגם זה מהווה אלטרנטיבה ראויה.

דק טיק, דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

מאפייניו הייחודיים של דק סינטטי דגם Tiki Torch של חברת TREX

לדק סינטטי דגם Tiki Torch יש מספר יתרונות שכדאי להכיר:
● דק סינטטי זה הינו משטח נוח ורך להליכה, דק סינטטי בטיחותי, אין סכנה של שבבי עץ שיכולים לצאת מתוך דק עץ ולפצוע רגליים יחפות במיוחד אם הדק מותקן מסביב לבריכה או כדק גינה.
● הדק הסינטטי אינו נשחק גם אם מציבים עליו רהיטים כבדים כמו כיסאות ושולחנות, והוא עמיד בפני כל תנאי מזג האוויר השונים כמו גשם, שמש, ברד ושלג.
● החומר ממנו מיוצר הדק הסינטטי של חברת טרקס עמיד בפני עובש ומכרסמים מסוגים שונים.
● התערובת הייחודית של הדקים הסינטטיים של חברת טרקס אינה צוברת כתמים והיא קלה לניקוי, רק עם מים ומעט סבון.
● אין צורך בתחזוקה שוטפת כמו שימון, ליטוש, צבע וריסוס.
● הדק הסינטטי שומר על מראהו הייחודי ועל איכותו לאורך השנים, גם בחשיפה ממושכת לשמש, לרטיבות ולחות.

דק טיק, דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch) - חברת TREX מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

מחיר דק למטר – השוואה בין דק עץ לסינטטי

דק טיק נחשב לאחד הדקים היקרים ביותר ומחירו יכול להגיע גם ל-1000 ₪ ויותר. למחיר זה יש להוסיף עלויות הובלה והתקנה, במידה ויש צורך בהכנת תשתיות מורכבות להקמת הדק. המחיר הגבוה מהווה סיבה נוספת לכך שאנשים בוחרים בדק סינטטי על פני דק עץ טיק. מחיר הדק הסינטטי של חברת טרקס אמנם אינו זול, והוא נע בין 600 ל 800 ₪ למ"ר כולל התקנה. התקנת דק סינטטי של טרקס משתלמת לטווח הרחוק, מכיוון שאין צורך בהוצאות מאוחרות יותר של תחזוקה, ובגלל שהחברה מספקת אחריות ל-25 שנה לכל מוצריה.

דק טיק, דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch) - חברת TREX התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים

בחירה נבונה של דק סינטטי למרפסת ודק סינטטי לגינה

נקודה נוספת שיש לבחון כשמתלבטים בין דק טיק לדק סינטטי, זו הפגיעה באיכות הסביבה. כדי לייצר דק טיק, יש צורך לכרות עצים רבים ולעבד אותם ללוחות עמידים. לעומת זאת, ייצור דק סינטטי של טרקס דגם Tiki Torch, אשר מחקה בצורה מושלמת את מראה עץ הטיק, נעשה תוך כדי שימוש ב-95% חומרים ממוחזרים. לא רק בלבד שבדרך זו מגנים על יערות הגשם ומונעים הכחדת עצים, גם מסייעים לתעשיית המחזור ומוצאים פתרון פונקציונלי לשימוש בפסולת ונסורת עצים שאין להם שימוש.
לסיכומו של עניין, הבחירה בדק סינטטי של חברת טרקס האמריקאית דגם Tiki Torch, היא בחירה חכמה. בשל תכונותיו הייחודיות, ניתן להתקין את הדק הסינטטי גם במרפסת מוצפת בשמש וגם דק לחצר. אין סיבה לחשוש מכך שהדק יצבור חום או יוציא שבבים, וילדים קטנים יכולים להתרוצץ עליו בחופשיות
דגם זה שייך לסדרת דקים סינטטיים מדור-3 המתקדמת של החברה, והוא מתאים גם כאשר מחפשים פתרון לריצוף מתחמים מסביב לבריכה וגם בשטח משופע. ניתן לכופף את הדק הסינטטי שלנו ולעצב אותו לצורות וזוויות שונות, וכך להתאים אותו לכל צורך עיצובי או פונקציונלי.

דק טיק, דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן
דוגמה ללוח דקים סינטטיים טיק (Tiki Torch) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
עמידות גבוהה, פונקציונליות, תחזוקה נמוכה ואפשרויות עיצוב בלתי מוגבלות – אלו הם המאפיינים העיקריים של דק טיק סינטטי של חברת טרקס  דגם Tiki Torch. אתם יכולים לבחור בדק סינטטי זה בלב שקט מתוך ידיעה שתקבלו מוצר איכותי של חברה מוכרת ומובילה בתחום. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן