מחיר דק סינטטי לגינה

הוא משדרג את החצר, מעניק לה טאץ' אלגנטי במיוחד, עמיד בפני נזקי מזג האוויר והאווירה שהוא משרה חמימה ונעימה להפליא. זהו הדק המעוצב והיוקרתי, המעוצב בהתאמה מושלמת לגינה הפרטית, למרפסת או סביב הבריכה שלכם. אתם בוודאי משתוקקים לבחור את זה שנכון ביותר עבורכם, אבל לפני שאתם מקבלים החלטה ובוחרים דק לגינה מחיר ההחלטה שלכם הוא נושא שכדאי להכיר קצת יותר לעומק. אז מה משפיע על העלויות ומה כדאי לבדוק גם בטווח הארוך כאשר בוחרים דק לגינה? הנה התשובות.

מה המחיר של דק סינטטי לגינה? TREX דקים סינטטיים

דק לגינה מחיר – עלות חומרי הגלם

באופן כללי קיימות היום מספר חלופות עיקריות לתכנון דק סינטטי לגינה. אפשרות אחת היא לבחור בדק מעץ טבעי, ולכל אפשרות יש כמובן עלות משלה. כך תמצאו הבדלים ברורים בין עלותו של דק איפאה לבין המחירים שיוצעו על דק מעץ אורן, דק במבוק או דק מסוגים אחרים של עצים כמו טיק או קומארו. עצים שונים נחשבים היום ליקרים יחסית, בעיקר משום שמדובר בחומר גלם טבעי שהזמינות שלו יורדת עם הזמן. האפשרות האחרת היא לתכנן דק סינטטי, שעשוי מחומרים ממוחזרים ולכן הוא לא רק ידידותי הרבה יותר לסביבה, אלא גם לארנק. במילים אחרות, כשאתם משווים בין חלופות ובוחנים עלויות, זיכרו כי בתכנון דק לגינה מחיר חומרי הגלם חשוב, אבל ישנם עוד פרמטרים שכדאי לקחת בחשבון.

מחיר דק לגינה - TREX דקים סינטטיים

דק לגינה מחיר – עלות התחזוקה

אם אתם מנסים להיערך כלכלית להתקנת הדק, הרי שהעלות הראשונית היא רק פיסה אחת בפאזל. למעשה, כדאי לזכור כי בטווח הארוך העלות עשויה להיות גבוהה הרבה יותר, בפרט כאשר מדובר בחומר גלם שדורש תחזוקה מורכבת. לצורך הדוגמה, דק איפאה נחשב ליוקרתי ומרשים, אבל הוא גם זקוק לטיפוח ולהשקעה לאורך זמן. החשיפה הממושכת למזג האוויר עלולה להוביל להופעתם של סדקים ועיוותים, ולפגיעה במראה הייחודי שלו, ובהתאם תידרשו לבצע פעולות שונות כמו ליטוש וציפוי, פשוט כדי להחזיר עטרה ליושנה. כפי שניתן לשער לפעולות אלה יש מחיר: הן דורשות זמן עבודה ועלות לא מבוטלת בטווח הארוך, ואת העלות הזו ניתן לצמצם. דק סינטטי, שנחשב למעוצב ומרהיב לא פחות, הוא גם חסכוני הרבה יותר. בזכות העמידות והאיכות שלו הוא שומר על המראה הנפלא לאורך שנים, ללא כל צורך בתחזוקה מיוחדת, בליטוש של הדק או בציפוי של חומר הגלם.

מחיר דק סינטטי לגינה - TREX דקים סינטטיים

דק לגינה מחיר – כמה משלמת הסביבה?

אל העלות הכלכלית ניתן להוסיף גם את המחיר הסביבתי, אשר הוזכר קודם. למעשה, כשאנחנו מתכננים דק מעץ טבעי אנחנו זקוקים לעצים שנכרתים במיוחד, ומשאב הטבע הנדיר והחשוב כל כך נדמה שהולך ואוזל. דרך טובה להתמודד עם הפגיעה בסביבה ולצמצם את הנזקים בטווח הארוך היא לוותר על העץ הטבעי, ולתכנן דק סינטטי. בתכנון דק לגינה מחיר הדק הסינטטי הוא בהחלט נמוך יותר, לא רק מבחינת הכיס אלא בעיקר מבחינת הסביבה. זהו פתרון "ירוק" שמבוסס על שימוש בחומרים ממוחזרים, והוא מאפשר לנו לעבוד בצורה חכמה ונכונה, לעצב את הדק המושלם ולעשות זאת בלי לזלול את משאבי הטבע החשובים כל כך.

דק לגינה מחיר – הפתרון האידאלי

אם כן, אין ספק כי בתכנון דק לגינה מחיר ההתקנה הוא רק משתנה אחד ויחיד. אליו חשוב להוסיף גם את עלויות התחזוקה, את מחיר ההתקנה (או ההתקנה העצמית אם תבחרו) ואת המחיר הסביבתי. בעבודה חכמה ונכונה עם חברה המתמחה בתכנון דקים ברמה הגבוהה ביותר, תוכלו לקבל את כל ההחלטות הטובות ביותר, אלה שישדרגו את החצר שלכם בלי לרוקן את חשבון הבנק.

אם גם אתם מעוניינים לשמור על סביבה ירוקה ויחד עם זאת ליהנות מגינה מטופחת ועשירה בצמחים, מסלעות וערוגות בשילוב דק, אנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה שלנו בכתובת: יד חרוצים 6, נתניה, על מנת להתרשם מסוגי הדקים הסינטטיים השונים, לקבל הסבר מפורט ומידע. כמו כן תוכלו להתקשר לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן