דק לחצר

איך ניתן לחסוך בעלויות התקנת דק לחצר? התקנת דק לחצר היא תוספת מרשימה ביופייה, אך לא זולה. במאמר זה נפרט מספר דרכים בהן תוכלו להוזיל מעט את העלויות.
אין כמו לשבת בסופו של יום על מרפסת עץ מוגבהת, וליהנות מכוס קפה באוויר הפתוח. התקנת דק לחצר תהפוך במהרה למקום המפלט שלכם ואל תתפלאו אם שאר בני המשפחה יראו במרפסת החדשה כפינת החמד האהובה עליהם בבית.

דק לחצר של חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לבריכה, דק לגינה ודק למרפסת

מחירו של דק עץ לחצר

• סוג הדק הנפוץ ביותר מיוצר מעץ טבעי, כגון דק מעץ איפאה או דק מעץ טיק בורמזי, והעלויות שלו יכולות להגיע ל-650 ואף ל-1000 ₪ ומעלה. מדובר בסכום לא מבוטל, במיוחד כאשר מדובר במרפסת רחבה וגדולה. האם זה אומר שתצטרכו לוותר על החלום? לא בהכרח. יש דרכים שונות בהן תוכלו להוזיל את העלויות.
• דרך אחת היא לבחור בסוג עץ זמין ופשוט יותר, כמו דק מעץ אורן. דק אורן הוא אחד הדקים המבוקשים ביותר, אם כי הסיבה לכך אינה דווקא מחירו הנמוך אלא כלל יתרונותיו. מחירו של דק אורן נע בין 250-350 ₪, ואין ספק שזהו מחיר אטרקטיבי לעץ טבעי. זה המקום להדגיש שהמחיר הנמוך הוא רק עבור רכישת הלוחות והתקנתם, ללא תוספות מיוחדות. כמו כן, יש לקחת בחשבון שדק אורן זקוק לחידוש ותחזוקה באופן שוטף וגם את העלויות האלו צריך לחשב.
• אפשרות נוספת היא לקנות דק במבוק. הבמבוק הוא פתרון המשלב בין בנייה ירוקה למראה העץ הייחודי, ובשל צמיחתו המהירה אין כרגע חשש שייצור דק לחצר מבמבוק יהווה פגיעה אקולוגית. מחירו של דק במבוק נמוך ביחס לעצים אחרים, ותוכלו למצוא דק במחיר 250-350 ₪ למטר. הדק עובר תהליך ליטוש ועיבוד, אשר הופך אותו לעמיד וחזק, ולכן הוא מתאים לשמש כדק לחצר, גם במקום שאינו מקורה.

דק לחצר של חברת TREX - מומחים בדקים סינטטיים - בדק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

דק לחצר – רק דק סינטטי

עוד דרך בה תוכלו לרכוש דק לחצר במחיר אטרקטיבי, היא לעבור לנישת הדקים הסינטטיים. אל תטעו, יש דקים סינטטיים אשר עולים יותר מדק עץ טבעי, וזאת בשל איכותם הגבוהה, אך ניתן למצוא גם דק סינטטי במבצע, לרגל חיסול מלאי, סגירת חנות או פיתוח של דגם חדש ומתקדם יותר. דוגמה טובה לכך ניתן לראות בקניית דק סינטטי מסוג טרקס דור 2, לעומת דקים סינטטיים – דור 3 שהוא הדור המתקדם והיקר יותר. אגב, מחירי מבצע ניתן למצוא גם עבור דק עץ מסוגים שונים, כך שאם זה הכיוון שלכם כדאי לעקוב אחר פרסומים. הדרך הברורה מאליה להוזלת עלויות ברכישת דק לחצר, היא להתפשר על איכות הדק ולרכוש דק סינטטי זול. הדור החדש של הדקים הסינטטיים של חברת טרקס איכותיים עשויים מקומפוזיט, ומיוצרים בשיטה מיוחדת לאחר תכנון הנדסי מוקפד. לעומת זאת, דק סינטטי זול, הוא בעל יתרונות וחסרונות, אך בהשוואה לסוגי הדקים האחרים הוא נחשב לפחות איכותי וגם המראה שלו פחות דומה לעץ.

דק לחצר של חברת TREX - מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

דק לגינה עשה זאת בעצמך

אם אתם יודעים לעבוד בצורה מדויקת ואסתטית ויש לכם את הסבלנות הנדרשת, תוכלו לשלם פחות על התקנת דק. תקבלו הוראות התקנת דק סינטטי מפורט מטעם חברת TREX, ישנם גם סרטונים רבים בערוץ היטיוב של טרקס, מסרטונים אלו תוכלו ללמוד.
קיימת גם אפשרות להזמין מתקין דקים מוסמך שעבר הכשרה של חברת TREXבהתקנת כל סוגי הדקים הסינטטיים, התקנה זו גם מאפשרת לכם לקבל אחריות לטווח של 25 שנים על המוצר.

דק לחצר של חברת TREX - התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
מעוניינים בדק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת, הגעתם למקום הנכון. חברת טרקס, דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות, מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן