דק לגינה מחיר

כמו בכל תחום אחר, גם בכל הקשור לתכנון ולהתקנת דקים ניתן למצוא פערי מחיר ניכרים. למעשה, בתכנון דק לגינה מחיר חומרי הגלם, הייצור, ההתקנה וגם התחזוקה, הוא מחיר שעשוי להשתנות באופן משמעותי בין חלופות. אז איך בכל זאת בוחרים את הדק הנכון, מה באמת חשוב לדעת על שורת המחיר, ואילו שיקולים כדאי לקחת בחשבון לפני שמקבלים את ההחלטה – ומשנים את פני החצר?

מחיר דק לגינה - TREX

דק לגינה – מחיר העץ הטבעי והסינטטי

כאשר משווים את העלויות של חומרי הגלם השונים, קשה להתעלם מכמה פרטים פשוטים למדי. כך, בהשוואה בין סוגי דק לגינה, מחיר העץ הטבעי גבוה למדי בשל העובדה שעצים שונים – כדוגמת עץ איפאה – זמינים הרבה פחות. לזמינות הנמוכה יש מחיר גבוה, ובהחלט כדאי לבחון לעומק האם העלות שווה את ההשקעה. לצורך השוואה, גם עלות הדק הסינטטי איננה נמוכה, ולא משום שמדובר בחומר גלם נדיר, אלא בגלל המחקר והפיתוח שהושקעו בו. למעשה, יש לדק הסינטטי שורה של יתרונות שהופכים את המחיר למשתלם למדי.

דק לגינה ולחצר - TREX

דק לגינה – חיסכון גם לאורך זמן

המחיר שתשלמו במעמד ההזמנה מספר רק חלק קטן מהסיפור. הרי במקרים רבים תידרשו לבצע פעולות תחזוקה, בפרט כאשר מדובר בדק מעץ טבעי. מאחר והשמש והגשם מסבים לעץ נזקים שקשה להתעלם מהם לאורך זמן, במקרים מעין אלה יש צורך ללטש, לצבוע מחדש ולחדש את הדק, פעולות שעשויות לעלות לא מעט כסף. דק סינטטי, שמבטיח עמידות ויציבות, הוא גם פתרון נהדר שחוסך את מלאכת התחזוקה המורכבת. כך אתם יכולים לבחור את הדק המושלם עבורכם וליהנות ממנו באמת, בלי לתהות מתי תצטרכו לחדש אותו כדי להעניק לו שוב את המראה החדש והרענן.

דק לגינה – מחיר והמון סטייל

בבחירת דק לגינה מחיר הוא, כמובן, רק מרכיב אחד בסיפור גדול הרבה יותר. בזמן שאתם משווים עלויות, בוחנים מבצעים והטבות, ומנסים לקבל החלטה צרכנית חכמה וטובה, כדאי לזכור כי הסטייל והיוקרה הם שני משתנים שראויים למלוא תשומת הלב. הדק המדויק ישדרג את מראה החצר כולה, בין אם יש לכם גינה קטנה, בריכה פרטית גדולה או מרפסת שמש שתרצו להעניק לה מתיחת פנים. חומרי הגלם הטובים ביותר יאפשרו לכם גמישות ויצירתיות, וכך פרושות בפניכם שלל אפשרויות מופלאות לעיצוב מרהיב, כזה שיהפוך את חלקו החיצוני של הבית למשמעותי ומפנק לא פחות מחלקו הפנימי, ובמקרים רבים אף למפנק הרבה יותר.

דק לגינה – התקנה מקצועית או עצמית

כאמור, בתכנון דק לגינה מחיר חומר הגלם הוא משמעותי, וסקר מהיר יגלה לכם פערים ניכרים בין סוגי עצים שונים כמו איפאה, במבוק או אורן, וכמובן בין כל אלה לדק סינטטי. אל משתנה זה אפשר להוסיף גם את עלות ההתקנה, כאשר דק סינטטי ניתן למעשה להתקין לבד, עם הנחיות ברורות שיאפשרו לכם לתפוס את השליטה ולחסוך רבות מן העלויות. כך העלות הכוללת יורדת, ואתם נהנים מעיצוב משגע של דק בחצר או דק במרפסת – במחירים אטרקטיביים ובהתאמה אישית מדויקת לצרכים שלכם.

אידאלי גם לסביבה – דק סינטטי

רגע לפני סיום נזכיר כי להחלטה שתקבלו יש השפעה לא רק על הכיס שלכם, אלא גם על הסביבה. במילים אחרות, רגע לפני שאתם בוחרים דק לגינה מחיר סביבתי הוא שיקול שרצוי לתת עליו את הדעת. עץ טבעי מחייב כריתה של עצים, ומכאן שפתרונות חלופיים כדוגמת דק סינטטי איכותי העשוי חומרים ממוחזרים, הם פתרונות מושלמים שמספקים יתרונות לכל הצדדים. זו ההזדמנות שלכם ליהנות מדק יציב, עמיד ואיכותי מאוד – וגם לצמצם באופן ניכר את הפגיעה בסביבה.

אנחנו בחברת TREX מיצרים דקים סינטטיים כבר מעל 40 שנה, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, בטלפון מספר: 077-997-3060 או ניתן גם למלא פרטים בטבלה מטה ואנו נחזר אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן