תקן אש ישראלי לדק סינטטי של חברת TREX

דק סינטטי שעומד בכל התקנים המחמירים הקיימים, מוצרי חברת TREX מוכרים כחומר בנייה ירוק (ידידותיים לסביבה) ע"פ תו תקן ישראלי ואמריקאי. המעבדה לחומרי בניין של מכון התקנים הישראלי ערכה בדיקות כמפורט במסמך ונבדקו דרגת התלקחות וצפיפות עשן העומדים בתנאי תו התקן הישראלי והאמריקאי המחמירים.

תקן אש ישראלי לדק סינטטי - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

בניית דק

בתכנון הגינה יש הרבה משתנים שיש לקחת בחשבון. במדינה שלנו, בה מחסור המים הוא משמעותי, אנשים רבים בוחרים לעצב את הגינה דווקא בצורה שתהיה חסכונית מבחינת השקיה. חשוב שמצד אחד יהיה אזור שנותן הרגשה של טבע ומרחב, ומצד שני מתפקד בצורה מעשית כשטח אירוח שנוח ונעים להיות בו. שילוב של שטחי דשא, פרחים ועציצים עם אריחי דק סינטטי בעיצובים מרשימים נותנים מראה מודרני ואסטטי, ונענה מושלם מבחינה פרקטית. בניה בעץ כבר לא נחשב לדבר פרגמטי בגלל התחזוקה השוטפת שצריכה להיעשות בתדירות גבוהה , שאינה פשוטה ונחשבת ליקרה. ללא חידוש דק כל שנה המראה שלו מתדרדר במהירות, והוא מתחיל לדהות, להתעוות, להיסדק ולהוציא קוצים.

תקן אש ישראלי לדק סינטטי של חברת TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר
תקן אש ישראלי לדק סינטטי - טרקס חיפוי קירות חוץ חיצוניים, מעקות חוץ דמוי עץ ודקים סינטטיים איכותיים במראה ובטקסטורה טבעית במחירים האטרקטיביים
יש לכם שאלות לגבי תו תקן של הדק הסינטטי של חברת טרקס? מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הנתונים הטכניים של הדקים הסינטטיים של טרקס? מידע זה מופע בהרחבה באתרTREX דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי ומעקות חוץ. אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן