חיפוי קיר בלוחות עץ

השימוש בלוחות עץ לחיפוי קירות חוץ, הוכיח את עצמו כבחירה נבונה ממספר סיבות, חלקן אסתטיות וחלקן פרקטיות. בשוק פועלות כיום מספר חברות, המציעות פתרונות חיפוי מסוגים שונים, כולל חיפוי אבן, טפט ואף זכוכית, אך ברשימת המוצרים המבוקשים מככבים לוחות העץ ולצדם הפתרונות הסינתטיים המהווים תחליף ראוי ואיכותי לא פחות.
אחת המטרות העיקריות לשימוש בחיפוי קיר באמצעות לוחות עץ, היא אסתטיקה. הדבקת הלוחות מאפשרת ליצור מראה חמים, נעים והרמוני וליצור קו ממשיך בין ריצוף פרקט, התקנת דק או בחירה אחרת של ריהוט ועיצוב הבית. את לוחות העץ ניתן למצוא גם בבתים פרטיים וגם בעסקים שרוצים לשדר חמימות ופרטיות, כמו צימרים, מקומות לאירוח כפרי וגני אירועים.

חיפוי קיר בלוחות עץ - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

חיפוי קיר עץ למטרות פרקטיות

המטרה המרכזית הנוספת של חיפוי עץ לקיר, היא לצורך פרקטי. באמצעות התקנת לוחות עץ ניתן להסוות פגמים מבניים, כמו שקעים או בליטות בקיר וגם זוויות ושיפועים. הלוחות מאפשרים ליצור מראה חלק ואחיד ולהסתיר את מה שקורה בתוך הקיר. בנוסף, התקנת לוחות עץ משמשת גם כבידוד אקוסטי ושמירה על טמפרטורת החדר ולסיום, הלוחות משמשים כמגן מפני מזיקים שונים שיכולים לחדור דרך פתחים בקיר וליצור קינים. כפי שהוזכר בפסקה הראשונה, יש סוגים שונים של חיפוי, מלבד לוחות עץ. ברשימה הזו ניתן לכלול את סוגי הטפטים השונים, הנחשבים לפתרון הזול והזמין ביותר, אך גם המגוון מבין האפשרויות הקיימות. כמו כן, ניתן לחפות את הקירות באמצעות אבן, זכוכית וחיפוי קיר חיצוני – חיפוי סינטטיה מדמים את מראה העץ.
את הבחירה באיזה סוג חיפוי להשתמש, ניתן לחלק לשני שיקולים מרכזיים: תקציב ומקום.
מחיר חיפוי קיר לוחות עץ וזכוכית נחשבים לחיפוי יקר ובצד השני של הטווח ניתן למצוא טפטים וחיפוי אבן. המחירים של חיפוי סינתטי נמצאים באיזה שהוא מקום באמצע, וכאשר מדובר בחיפוי באיכות גבוהה, התעריף עלול להיות יקר יותר מחיפוי עץ.
• השיקול השני הוא מקום החיפוי. יש הבדל בין בחירת חומרי גלם לחיפוי קירות פנימיים בתוך מבנה לבין חיפוי קירות חיצוניים. בקירות חיצוניים הדגש הוא על חוזק, יציבות, עמידות בפני בלאי ושינויי מזג האוויר.

חיפוי קיר בלוחות עץ - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

חיפוי קירות חוץ דקורטיבי של חברת טרקס

כאשר מציבים לוחות עץ זמן רב במקום פתוח לקרני השמש או לגשם ולחות, התוצאה יכולה להיות התנפחות של הלוחות, עיוות, סדקים ומראה כללי דהוי ולא אסתטי. מה אפשר לעשות כדי למנוע זאת? לרכוש חיפוי דמוי עץ. חיפוי דמוי עץ מחקה את המראה בצורה קרובה ככל הניתן למקור, תוך שמירה על עמידות גבוהה בפני שינויי מזג האוויר. זו בדיוק המטרה שעמדה לנגד עיניה של חברת טרקס, בתהליך ייצור חיפוי קירות.
חיפוי הקירות של חברת טרקס, מתאים לקירות חיצוניים. החברה מייצרת סדרת לוחות המתאימים לחיפוי עבור קירות, מעקה למדרגות חוץ, מעקות חוץ ודקים סינטטיים. את הלוחות מייצרים מתערובת סינתטית ייחודית, אשר מצמצמת את הפגיעה באיכות הסביבה ומחזקת את רמת העמידות של החיפוי. כל לוח בנוי משני חלקים: ליבה ומעטפת. שני החלקים יחד ושיטת ההתקנה הופכים את הלוחות של חברת טרקס לפתרון חיפוי איכותי, פרקטי ואסתטי במיוחד.
כשאתם רוכשים חיפוי קירות מחברת טרקס, אתם יודעים שתוכלו ליהנות ממוצר שישרת אתכם למשך שנים רבות, ובעת הצורך לפנות לחברה או למשווק המורשה, במסגרת האחריות הרחבה והארוכה שקיבלתם במועד הקנייה.

ולסיום, יש בונוס נוסף: עם לוחות החיפוי של טרקס, אתם לא צריכים לחשוש ממראה דהוי ומוזנח או מנזקים כמו ריקבון ומכרסמים. יש ללוחות החיפוי של טרקס 25 שנות אחריות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן