דק סינטטי עמיד, חדשני ואיכותי

אריחי דק סינטטי הם ההמצאה ששינתה את עולם עיצוב הבתים והגינות. לדק העשוי עץ טבעי חסרונות רבים וביניהם תחזוקה שוטפת הכוללת ליטוש וצבע לפחות אחת לשנה, במטרה למנוע חדירה של חרקים ומזיקים ובמטרה לשמור על מראה עץ טבעי יפה ואיכותי. כמו כן דק עץ טבעי מתעוות עם הזמן בשל תנאי מזג האוויר המשתנים, חום וקור. כאשר העץ הטבעי מתבלה הוא נוטה להוציא שבבי עץ חדים ומסוכנים, שיכולים לפגוע גם בכפות הרגליים המהלכות על הדק. דק טבעי עשוי עץ אינו ידידותי לסביבה, העץ הוא חומר מתקלה, משאב טבע שצומח לאט, לכן יש להימנע ככל הניתן מכריתת עצים.
לעומתם, הדקים הסינטטיים עמידים לאורך שנים רבות, לא דורשים תחזוקה שוטפת ומעיקה, לא מושכים אליהם מזיקים למיניהם, אינם פוגעים בסביבה ותנאי מזג האוויר הם כבר לא דאגה בשבילכם. ויחד עם כל היתרונות האלה – דק עץ סינטטי דומה לעץ טבעי בצורה כמעט מדויקת!
האם תהיתם לעצמכם פעם למה המחיר של דק סינטטי הוא כמו שהוא? במאמר זה ננסה לענות על השאלה הזאת בצורה המדויקת ביותר, עם כל המידע שיש לנו להציע בנושא.

דק סינטטי עמיד - TREX

איכות אריחי הדק הסינטטי

ישנם המון סוגים של דקים סינטטיים. החלוקה הראשונה היא לפי דורות. אצלנו בחברת TREX אנו מציעים דקים סינטטיים מדור 2 ודור 3, כשבכל דור של דק סינטטי ישנה התקדמות משמעותית באיכות ובתנאים.
האיכות מתחילה בחומרי הגלם – ככל שחומרי הגלם יותר איכותיים, מן הסתם שהמחיר שלהם יהיה יותר גבוה. אנחנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
ישנו גם פקטור של זמינות חומרי הגלם. ישנם חומרי גלם אשר הזמינות שלהם נמוכה ולכן הם יותר יקרים, ובחלק מהסוגים של אריחי הדק הסינטטי שאנחנו מציעים, יש שימוש בחומרי גלם נדירים אלו.

דק סינטטי חדשני - TREX

התאמת הדק הסינטטי המדויק לכם

באתר TREX ישנו מבחר מאוד מגוון ורחב של סוגי דק סינטטי. ישנם דגמים כגון דק סינטטי איפאה, דק סינטטי אורן, דק סינטטי במבוק, דקים סינטטיים קרוליינה וכן הלאה. לכל סוג יש את המחיר שלו, כמו שהסברנו קודם, לפי איכות וזמינות חומרי הגלם. כאשר אתם בוחרים את הסוג המדויק לכם, בין אם הצרכים שלכם הם דק סינטטי לבריכה, דק סינטטי למרפסת, דק סינטטי לחצר או כולם ביחד, המחירים משתנים בין דגם לדגם. כמובן שגם גודל השטח שעליו אתם רוצים להתקין את אריחי הדק הסינטטי מעלה או מוריד את המחיר. הכול תלוי בצרכים שלכם, לקוחותינו.

דק סינטטי איכותי - טרקס

חברת TREX – גם איכות וגם שירות

אנו מציעה לכם אריחי דק סינטטי באיכות בלתי מתפשרת, בעלת מראה יוקרתי וזהה ככל האפשר למראה של דק עץ טבעי. בנוסף, מעל 95 אחוזים מחומרי הגלם מהם אנו מייצרים את הדקים הסינטטיים שלנו הם חלקי עץ ופלסטיק ממוחזרים. כלומר, מוצרינו גם ידידותיים לסביבה.
מבחינת שירות – אנו מגיעים עד אליכם על מנת להתקין לכם את אריחי הדק הסינטטי במקצועיות, דיוק, ויעילות ואנחנו גם מציעים לכם אחריות ארוכת שנים – 25 שנות אחריות על כל הדקים הסינטטיים שלנו כיוון שאנחנו כל כך בטוחים שהמוצרים שלנו יחזיקו לשנים ארוכות – הם עמידים בכל מזג אוויר, לא סופגים כתמים, קלים לניקוי, לא נרקבים, עמידים בפני שריטות ולא מושכים אליהם מזיקים.
החלק הכי מיוחד בהמצאה המיוחדת שלנו של דק סינטטי מדור 3, הוא שאפשר לכופף אותו ולהפוך אותו לכל צורה שתוכלו לדמיין על מנת שנוכל לענות כל צורך לכל חצר, לכל גינה, לכל בריכה ולכל מרפסת. לא משנה באיזה אופן שטח הבית שלכם פרוס, נוכל להתקין את אריחי הדק הסינטטי בכל צורה שתרצו.
לעוד מידע בנושא זה תוכלו להיכנס לעמוד דק סינטטי מכופף באתר שלנו.

חברת TREX מציעה לכם פגישת ייעוץ חינם על מנת למפות יחד את כל החלומות שלכם בכל מה שנוגע לעיצוב הבית שלכם באמצעות אריחי דק סינטטי. בפגישת הייעוץ נדון גם בעניין המחירים של הסוגים השונים של דק סינטטי. ניתן להתקשר למספר 077-9973060 או לכתוב לנו במייל בכתובת info@trex.co.il ולקבוע פגישת ייעוץ מקצועי עוד היום!

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן