חיפוי קיר חיצוני – חיפוי סינטטי

חיפוי דקורטיבי לקיר חיצוני יכול להיות בדיוק מה שאתם צריכים כדי להשלים את סגנון העיצוב שבחרתם. לפני שנעסוק בשאלה איזה סוג של חומר גלם מתאים לחיפוי קירות חיצוניים, נענה קודם על שאלה אחרת והיא: באילו מקרים והיכן כדאי להתקין חיפוי לקירות חיצוניים? בתוך הבית, המטרה של התקנת חיפוי היא בעיקר לצרכים דקורטיביים. החיפוי מסייע להבליט קיר או פינה מסוימת בחדר באופן שימשוך את העין וניתן גם לחפות את כלל הקירות כדי להשרות אווירה נעימה ואלגנטית. כשמדובר בקירות חיצוניים, הסיפור שונה לחלוטין. כאן התפקיד של החיפוי לא מצטמצם בדקורציה אלא יש לו גם מטרה אסתטית פונקציונלית. באמצעות החיפוי, אפשר להסוות פגמים וליקויים במבנה החיצוני של הבית, כגון שקעים, בליטות, זוויות חדות, קילופי צבע, כתמים שאינם ניתנים להסרה וכן הלאה. את לוחות החיפוי ניתן להתקין גם על חלקים מסוימים שאתם רוצים להסתיר בצדו החיצוני של הבית, כמו כניסה למחסן או מעבה של פינת כביסה. בנוסף, החיפוי מאפשר ליצור שכבת בידוד אשר מסייעת לאקוסטיקה ולוויסות טמפרטורה.

חיפוי קיר סינטטי חיצוני - טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

חיפוי עץ לקיר חיצוני

אם מדברים באופן כללי על חיפוי קירות, הרי שיש מגוון רחב של חומרי גלם שיכולים להתאים וביניהם ניתן למנות חיפוי זכוכית, חיפוי אבן, PVC, טפטים, חיפוי עץ לקיר וחיפוי קיר מחומרים סינתטיים. כאשר מדובר בחיפוי קיר חיצוני, הבחירה מצטמצמת בדרך כלל לשני חומרים עיקריים והם עץ או תערובת סינתטית. חיפוי קיר בלוחות עץ נחשבים לבחירה מבוקשת ויש להם יתרונות רבים. לאוהבי עיצוב אלגנטי, יוקרתי עם נגיעות כפריות, אין מתאים יותר מחיפוי עץ גם בתוך הבית וגם מבחוץ.
מחיר חיפוי עץ לקיר אינו זול וטווח המחירים יכול לנוע מ-300 ₪ למטר ומעלה, תלוי בסוג העץ, גודל החיפוי ומורכבות העבודה. יש מקרים בהם מלבד התקנת החיפוי יש צורך בעבודת תשתית של חשמל, אינסטלציה או צביעה ולעתים הלקוח מעוניין גם בעיצוב דקורטיבי המצריך חיתוך מיוחד והתקנה מורכבת שמחייבת דיוק ומיומנות.

חיפוי קיר חיצוני סינטטי - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

מה לבחור? חיפוי עץ לקיר חיצוני או חיפוי סינטטי?

אם החלטתם לרכוש חיפוי עץ לקיר חיצוני, ודאו שאתם קונים חיפוי איכותי מחברה אמינה המספקת אחריות למוצריה. לצערנו, כאשר מדובר בקיר חיצוני, חיפוי עץ אינו תמיד ממלא את תפקידו בצורה יעילה. השהות הממושכת בחום השמש והחשיפה ללחות ורטיבות, עלולה לגרום לצבע העץ לדהות וליצור קילופים בלוחות. אלו הן דוגמאות לנזקים קלים אך למעשה יכול להיות גם בלאי גבוה, שחיקה, שריטות וכתמים שיפגעו בצורה חמורה יותר במראה החיפוי. לחסרונות הללו אפשר להוסיף גם את הסכנה להיווצרות עובש וריקבון לצד עיוות הלוחות והתנפחות העץ. התוצאה הסופית היא ששילמתם מחיר גבוה תמורת מוצר שישמש אתכם לשנים מוגבלות.
לכן אנו ממליצים על חיפוי סינטטי לקיר חיצוני. החיפוי, מבית חברת טרקס, מיוצר מתערובת חומרים ממוחזרים בעלי עמידות גבוהה. תכונה זו הופכת את הלוחות של טרקס לפתרון חיפוי מושלם גם כאשר מדובר בקירות חשופים לשמש וגשם. בנוסף, הציפוי המיוחד מונע שחיקה, לכלוך ופגיעה במראה האסתטי של החיפוי וכך ניתן להמשיך וליהנות מן המוצר למשך שנים רבות.
חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ ידועה במחויבותה לאיכות הסביבה ולכן מלבד היתרונות הרבים של הלוחות הסינטטיים, צריך לזכור שמדובר בפתרון חיפוי שאינו מצריך כריתת עצים ופגיעה במשאבי טבע. בנוסף, ניתן לכופף את הלוחות לזוויות שונות וכך להתאים את החיפוי לכל צורת מבנה וגם ליצור שילובים דקורטיביים מעניינים ומרהיבים ביופיים.

אתם מוזמנים לקרוא את המאמרים כדי ללמוד עוד על תחום הדקים הסינטטיים. צוות המומחים של טרקס זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן