מעקה למרפסת

מהם היתרונות של מעקה טרקס על פני מעקה עץ או ברזל ולאילו תכונות אתם יכולים לצפות כשאתם רוכשים מוצרים מבית טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קיר מדק סינטטי, התקנת דק ומעקות.
רגע, אז איך נכון לומר מעקה בצורת רבים? מעקים או מעקות? שאלה זו חוזרת על עצמה לא מעט ולכן, לפני שנתחיל לפרט אודות התכונות וההבדלים בין הסוגים השונים, בחרנו לענות על השאלה. על פי האקדמיה העברית ללשון, שתי צורות הרבים תקינות. כלומר, אתם יכולים לומר מעקים או מעקות. הסיבה שאנו בוחרים במילה מעקות, היא כדי לשמור על אחידות לאורך המאמר ולא לבלבל את הקוראים. אחרי שהבהרנו את הנקודה הזו, נתקדם להסביר על סוגי המעקות הקיימים וההבדלים ביניהם.

מעקה למרפסת, חברת TREX - מומחים לדקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ

מעקה עץ או מעקה ברזל למרפסת?

מבין כלל סוגי המעקות הקיימים בשוק, בולטים שניים: מעקות עץ ומעקות ברזל. לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו, כאשר מעקה ברזל נחשב לחזק ויוקרתי, ומעקה עץ משרה אווירה חמימה ונעימה, אך נחשב פגיע יותר לנזקי מזג האוויר.
בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד יותר ויותר אנשים בוחרים במעקות אלומיניום או מעקות דמוי עץ על פני מוצרים המיוצרים מעץ, וזאת הודות לתכונות העמידות והחוזק של חומרי גלם אלו. כאשר משקיעים כסף רב ברכישת מעקה, מצפים שהוא יוכל לשרת אותנו למשך שנים. לכן אנשים מעדיפים לרכוש מעקה שיראה טוב לשנים רבות ולא ידרוש תחזוקה.
כיום יש גם מעקות עץ אשר נחשבים כמתאימים לאקלים הישראלי, אך בהשוואה למעקות אלומיניום, עדיין יש פערים לטובת משפחת המתכות, הן מבחינת עמידות והן מבחינת תחזוקה. חשבתם שכעת הבחירה תהיה פשוטה? תחשבו שוב, מכיוון שחברת טרקס באה וטרפה את כל הקלפים.

מעקה למרפסת, חברת TREX - מומחים במעקות למדרגות חוץ לבתים פרטיים, משרדים, בתי עסק ומוסדות

היתרונות של מעקות חוץ TREX

Trex זו החברה שהצליחה לשנות את עולם הדקים הסינטטיים, באמצעות ייצור דקים מתערובת סינטטית איכותית, מציעה עכשיו גם סדרת דגמים של מעקות חוץ למרפסת. גם כאן חברת טרקס שומרת על בנייה ירוקה המאפיינת את כל מוצריה, כך שאם אתם דואגים לאיכות הסביבה אתם יכולים להיות רגועים, המוצרים של טרקס הם בעלי תו תקן של איכות ושמירה על הסביבה.
מהם היתרונות של מעקות טרקס על פני מעקות ברזל? התשובה היא מה אתם מחפשים.
יש לטרקס שתי סדרות של מעקות למדרגות חוץ:
• סדרה ראשונה, מעקות חוץ עשויים פייברקס דמוי עץ הצבוע בצבע מגורען
• והסדרה השנייה מעקות חוץ מאלומיניום המגיעה בשלל צבעים
שתי הסדרות איכותיות ביותר ומגיעות עם 25 שנות אחריות, אם אתם אוהבים את מראה העץ, אך חוששים מנזקי מזג האוויר ומן התחזוקה המורכבת, אין ספק שמעקות הפייברקס של טרקס הם הפתרון עבורכם.
המעקות מצליחים לדמות את מראה העץ בצורה קרובה ככל הניתן למקור. כמו כן, ניתן להשיג את המעקה בשלוש גוונים שונים ובשלל צורות גיאומטריות, כולל צורות מעוגלות, כך שאין סוף ליצירתיות. כאן נכנס גם היתרון המשמעותי של מעקות אלו על פני מעקות ברזל, מכיוון שיש שלל אפשרויות עיצוביות וניתן לשלב גם חומרי גלם נוספים להשלמת המראה המבוקש.
מעקות האלומיניום נותנים מראה מודרני יותר, מגיעים בשלל גוונים, וכמו שאר מוצרי טרקס – יש להם 25 שנות אחריות.
לסיום, אי אפשר לא להתייחס לנושא הבטיחותי. מעקה למרפסת הוא בראש ובראשונה אלמנט שנועד להגן על בני הבית מפני נפילות ומעידות. לכן הוא חייב להיות חזק, יציב ועמיד. המעקות של טרקס שומרים על בטיחות בני הבית, כך שאתם אינכם צריכים לחשוש מהתנפחות החומר, עיוות, סדקים או חוסר יציבות. בחירה במעקה של חברת טרקס, היא בחירה בטיחותית שלא תתחרטו עליה.
בזכות מכשיר הכיפוף המיוחד של חברת טרקס, ניתן לכופף את הלוחות הסינטטיים של מעקות חוץ לכל צורה, זווית ושיפוע ובכך להתאים בצורה מקסימלית בין צורת המעקה למרפסת ולהוסיף הדר ואלגנטיות.

מעקה למרפסת, חברת TREX - מומחים במעקה למרפסת, מעקות עץ, מעקות אלומניום, מעקות נירוסטה ומעקות עץ סינטטי
הצטרפו גם אתם ללקוחות הרבים ברחבי העולם, שכבר רכשו מעקות חוץ מבית טרקס ונהנים כיום ממעקות מעוצבים, אלגנטיים וברמת גימור מושלמת. טרקס, מביאים את הקדמה אליכם הביתה. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגי השירות שלנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן