חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקן אש ארהב לדקים סינטטים – דור 3

חברת TREX מתמחים ביצור דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ, הינם בין היחידים בשוק ישראל בעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי ומכון התקנים האמריקאי – רצ"ב בקובץ לנוחיותכם.

תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 3 - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

דקים סינטטיים – דור 3

דקים סינטטיים מדור 3 של חברת טרקס מאפשרים יכולות עיצוביות מודרניות, חדשניות ואפילו מעוגלות. טרקס הם היחידים שמייצרים דקים סינטטיים שניתן לכופף אותם לצורה של גל, עיגול או קשת. כך שאתם כבר לא חייבים "לצייר בתוך הקווים" הישרים, תנו ליצירתיות שלכם לקבוע איך יראה הדק הסינטטי החדש שלכם.
לדקים הסינטטיים מדור 3 של חברת טרקס יתרונות רבים ביניהם, הדקים הסינטטיים נראים ממש כמו דק עץ טבעי, הגוונים משתלבים עם החריצים והמראה יוקרתי ועשיר, הניקיון של הדקים הסינטטיים מדור 3 קל ביותר, פשוט משפריצים עליו מים עם מעט סבון. חברת TREX מספקת אחריות של 25 שנים על כל מוצריה ומתחייבת כי המוצרים לא יתעוותו לא יסדקו, לא ידהו בשמש ולא יוציאו קוצים. מוצרי טרקס עמידים בפני תנאי מזג האוויר השונים, הם עמידים בפני כתמים ושריטות, אינם דורשים תחזוקה ואינם חשופים למזיקים.

תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 3 - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר
תקן אש ארהב לדקים סינטטים דור 3 - טרקס חיפוי קירות חוץ חיצוניים, מעקות חוץ דמוי עץ ודקים סינטטיים איכותיים במראה ובטקסטורה טבעית במחירים האטרקטיביים
יש לכם שאלות לגבי תקן אש ישראלי של חברת טרקס? מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הנתונים הטכניים של הדקים הסינטטיים של טרקס? מידע זה מופע בהרחבה באתר TREX. אתם מוזמנים להתקשר לטלפון מספר: 077-997-3060 או למלא פרטים בטבלה ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן