אודות חברת TREX דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ, ומעקות חוץ

אם גם אתם מעוניינים במקסימום מרחב של דק בגינה, אבל אין לכם רצון להשתעבד לצמיתות לתחזוקת הדק, אז הגעתם למקום הנכון. את הדק הסינטטי של טרקס אין צורך לתחזק כלל, הוא נראה כמו עץ טבעי ממש, ונשמר במראה חדש ומדהים, עם 25 שנות אחריות.
הדקים הסינטטיים של חברת טרקס נחשבים לדור הבא של הדקים מקומפוזיט: האלטרנטיבה האולטמטיבית לעץ, והונדסו במיוחד כדי להיות עמידים בתנאים הקשים ביותר. הדקים של טרקס דומים מאוד לדקים מעץ טבעי, אך שלא כמו עץ הם חסינים לנזקי מזג האוויר, וכן עמידים בפני שריטות, דהייה מהשמש, כתמי מזון ושומן ועוד.

ההיסטוריה של חברת Trex

אודות חברת TREX דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ
שנות ה-90

חברת טרקס התחילה את דרכה בתחילת שנות התשעים בארה"ב. הם הבינו שעל אף הפופולריות הרבה של דקים מעץ, ישנם מספר בעיות. דקים מלוחות עץ דורשים תחזוקה תקופתית ורבה. ובזמנים שבין הטיפולים – לרוב הם אינם נראים טוב. לוחות עץ מתנפחים, מתעוותים ונסדקים – וכתוצאה מכך עלולים להוות סיכון בריאותי לדורכים על הדק. אפילו עם רמת תחזוקה שוטפת – לבסוף דק מלוחות עץ יתבלה וירקב. כמות העצים הנכרתים מדי שנה ע"מ לספק את צרכי שוק הדקים בארה"ב הרקיע לשחקים.
אנשי טרקס הבינו שיש כאן בעיה. עוד לפני שחשיבה "ירוקה" הייתה באופנה, Trex הבינו שצריכים שינוי תפיסה בכל הקשור לדקים. לאחר מחקר ושנים של פיתוח, חברת טרקס יצאה בשנת 1996 לשוק עם דור א' של לוחות דק פולימרי – לוח לדק ששילב נסורת עץ משאריות בתעשיית הנגרות ופולימרים משאריות תעשיית הנפט ושקיות הניילון של מרכולים. מדובר היה בהימור אדיר – הם היו הראשונים בשוק עם מוצר כזה, ושם החלה מהפכת הדקים הסינטטיים – מהפכה שממשיכה עד היום.

שנות ה-90
אודות חברת TREX - אצלנו תמצאו דק לגינה, דק לבריכה, דק לחצר, דק למרפסת וסוגי דק סינטטי שונים בגוונים שונים ובמרקמים שונים
שנות ה-2000

בתחילת שנות ה-2000. כמעט לא עמדנו בדרישה,
הדקים שלנו היו כל כך פופולריים שהיינו צריכים להרחיב מאד את הייצור ע"מ לעמוד בדרישות השוק. עם הפנים תמיד קדימה, לכיוון החדשנות והעתיד, לא הזנחנו את הפיתוח הטכנולוגי של המוצרים, והוספנו צבעים ודוגמאות להיצע. גם כשחווינו כשלים בדרך, ידענו לעמוד מאחורי המילה והמוצרים שלנו, והמשכנו בעוז במחקר ופיתוח. ההצלחה שלנו גרמה לחברות נוספות לקום ולהציע דקים סינטטים משלהם. מאז ועד היום, נתח השוק של דקים סינטטיים עולה בהתמדה משנה לשנה – ביחס לדקים מעץ.

שנות ה-2000
אודות חברת TREX - דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ. ניתן לראות את הדקים הסינטטיים של טרקס במוסדות ציבוריים, מדרחוב, מלונות, בתי קפה, עסקים רבים ובבתים פרטיים
2010 עד היום

בשנת 2010 בעיצומו של מיתון עמוק בשוק הבנייה בארה"ב ובכלל שווקי העולם – חברת טרקס החליטה ללכת על כל הקופה. הושקעו מיליוני דולרים בפיתוח מוצר שהוגדר כמוצר הדגל שתוכנן להשאיר את המתחרים הרחק מאחור למשך תקופה ארוכה. סדרות שונות ומתקדמות של הדקים הסינטטים. ואכן, מאז ועד היום – אף מוצר מתחרה לא מתקרב למראה ולביצועים של סדרות אלו. מדובר במוצר בעל המוניטין הטוב בעולם אשר ממשיך יום יום לכבוש שווקים חדשים ברחבי העולם – ובצדק. בשנים האחרונות, הותקנו מיליוני מטרים של דקים סינטטיים של טרקס ברחבי העולם. התמורה שהלקוחות מקבלים היא ללא תחרות – וכך טרקס שומרת בקלות על מעמדה כיצרנית הדקים הסינטטים הגדולה ומותג מספר 1 בעולם.

2010 עד היום

TREX בהווה ובעתיד

חברת טרקס הבינה שלא מספיק להציע את הדק הסינטטי העמיד והטוב בעולם, וע"מ להמשיך לשמור על היתרונות שלה ולגדול – עליה להפוך למותג מוצרי החוץ המוכר והמוביל בארה"ב ובעולם. מלבד המשך פיתוח והוספת מוצרים חדשים בקו הדקים הסינטטים, טרקס הוסיפה להיצע מוצריה בשנים האחרונות מגוון מוצרים משלימים לחיי החוץ והגינה. מעקות מרהיבות, תאורה מעוצבת לדק ולגינה, מערכת ניקוז לדק מוגבה, ריהוט גינה, מטבחי חוץ, פרגולות ועוד. החברה ממשיכה את המהפכה הירוקה בעולם הדקים הסינטטייםומוצרי outdoor, ונהנית משלל הסמכות של מעבדות והסמכות ירוקות המובילות בעולם. אנו גאים שמאז תחילת הדרך ועד היום, לא נכרת אפילו עץ אחד כדי לייצר את המוצרים שלנו. עם מוצרי טרקס, העתיד נראה טוב. העתיד נראה ירוק.

אודות חברת TREX המייצרים את הדקים הסינטטיים העמידים ביותר בעולם, חיפוי קירות דמוי עץ ומעקות עץ סינטטי

דקים סינתטיים - Trex ישראל

טרקס, דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ, ומעקות חוץ הגיעה לארץ לפני כעשור, וכמו בשאר העולם, גם כאן, הוכיחה את עצמה כמוצר המוביל בענף. ניתן לראות דקים סינטטיים של טרקס במוסדות ציבוריים, מדרחוב, מלונות, בתי קפה, עסקים רבים ובבתים פרטיים. אם גם אתם רוצים להינות מכל היתרונות של דקים סינטטיים של טרקס, נשמח לעמוד לרשותכם.

אודות חברת TREX המייצרים את הדקים הסינטטיים העמידים ביותר בעולם, חיפוי קירות דמוי עץ ומעקות עץ סינטטי

אנו מספקים דקים סינטטיים לחנויות, מחסני עצים, מתקיני דקים, פרויקטים וללקוחות פרטיים. יש לנו מבחר מתקיני דקים בעלי ניסיון רב בתחום שעברו הכשרה מיוחדת להתקנת הדקים הסינטטיים שלנו. קבלני הבית שלנו Prex Pro ישמחו להגיע אליכם ולתת לכם הצעת מחיר ללא התחייבות. נשמח לראותכם נמנים על קהילת לקוחותינו, ואנו בטוחים שגם אתם תשמחו. התקשרו עוד היום לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים בטבלה ונציגינו יחזרו אליכם עם המידע הרלוונטי בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן