מעקות עץ סינטטי

חברת טרקס אינה שוקדת על שמריה והיא ממשיכה בתהליכי מחקר ופיתוח כדי להביא ללקוחותיה מוצרים איכותיים ללא פשרות. עכשיו אתם יכולים ליהנות גם ממעקות עץ סינתטיים.
חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ מציעים מגוון מוצרים סינתטיים באיכות גבוהה, המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ומותאמים בדיוק למה שאתם מחפשים. על הדקים הסינטטיים של TREX בוודאי כבר שמעתם וכעת הגיע הזמן להכיר את הקטגוריה החדשה: מעקות חוץ.

מעקות עץ סינטטי - טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

איך בוחרים מעקות למדרגות בבית פרטי?

בבחירת מעקות למדרגות בבית פרטי, צריך לקחת בחשבון שני מרכיבים מרכזיים: מיקום וחומר גלם. יש הבדל בין מעקה המיועד לשמש בתוך הבית, כאמצעי בטיחות לגרם מדרגות פנימי, לבין מעקה שיוצב בחוץ תחת השמש הקופחת, הגשם והלחות. חומרי הגלם המשמשים לייצור מעקות לבית הם בעיקר ברזל ועץ, ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות משלו.
מעקות ברזל נחשבים למעקות למדרגות חוץ איכותיים, יציבים וחזקים, אשר מתאימים גם לתוך הבית וגם בחוץ. המראה הייחודי של הברזל משמש ליצירת מעקות מעוצבים למגוון סגנונות, החל מסגנון כפרי פשוט ועד לסגנון יוקרתי ומודרני. עם זאת, למעקות ברזל יש שני חסרונות בולטים: המחיר הגבוה והתחזוקה הנדרשת.
מעקות עץ היוו בחירה נפוצה בשנים קודמות וכמעט בכל בית ניתן היה למצוא מעקה בסגנון זה. עם השנים, הוחלפו מעקות העץ במעקות ברזל בעיקר מסיבות עיצוביות אך גם מסיבות בטיחותיות. עץ נוטה להתנפח, להתעוות ולהיסדק עם השנים והוא גם אינו עמיד בחום השמש או בפני רטיבות ולחות. לכן, מעקות עץ פחות מתאימים לשימוש בחלקים החיצוניים של הבית. גם במקרה הזה יש צורך בתחזוקה, כגון ליטוש ושימון. לאוהבי המראה הטבעי של העץ, אפשר למצוא כיום עיצובים מעניינים המשלבים בין עץ לחומרי גלם נוספים, כגון ברזל וזכוכית.

מעקות עץ סינטטי - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

מעקה חוץ – אלומיניום או ברזל?

אם החלטתם לבחור במעקה מתכת, תופתעו לגלות שגם כאן יש אפשרויות בחירה שונות ובעיקר בין ברזל לאלומיניום. את היתרונות והחסרונות של הברזל ציינו בפסקה הקודמת ולכן נתמקד במעקה אלומיניום.
האלומיניום נחשב לחומר גלם מבוקש לייצור מגוון מוצרים לשימוש הביתי, וביניהם מעקות. מדובר במתכת קלה יחסית הנודעת בזכות עמידותה הגבוהה לשינויי מזג האוויר, שחיקה ובלאי. תכונות אלו הופכות את האלומיניום לחומר אידיאלי כאשר מדובר בייצור מעקות ובנוסף, הוא אינו מצריך שימון, צביעה או תחזוקה מיוחדת. ניתן לבחור במגוון סגנונות של מעקות ובצבעים שונים, כך שאפשרויות הבחירה הן כמעט אינסופיות.

מעקות עץ סינטטי - טרקס דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

היתרון של מעקה עץ סינתטי למרפסת ומדרגות חיצוניות מבית טרקס

במעקות חיצוניים אין כמעט שאלה וברור שצריך לבחור בחומר גלם עמיד. לעומת זאת, במדרגות פנימיות, ניתן לבחור גם במעקה המיוצר מעץ. השיקולים שצריכים להוביל את ההחלטה יגעו באיכות המעקה, בטיחות, יציבות, מחיר מעקה וכמובן נראות חיצונית. מעקה מעץ יכול להשתלב עם כל סגנון עיצוב, במיוחד אם בוחרים לשלב בין עץ לחומרי גלם נוספים.
מחפשים מעקה איכותי לשימוש במדרגות חיצוניות, ולא מוכנים להתפשר על מראה העץ הטבעי? לחברת טרקס יש בדיוק את הפתרון עבורכם. החברה מייצרת מעקות מתערובת חומרים המדמים את מרקם וגוון העץ ומאפשרים לכם ליהנות מכל היתרונות האסתטיים ללא החסרונות הנלווים.
מעקה עץ סינתטי מבית טרקס, מיוצר מתערובת חומרים סינתטית באיכות גבוהה, מחומרים ירוקים, אשר אינם מתלהטים תחת חום השמש ואינם צוברים בלאי או כתמים. ניתן לכופף את המעקה לכל צורה ולהתאים אותו לדקים, מרפסות וגרמי מדרגות בתוך הבית ובחוץ.

מעקות חוץ של חברת TREX דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ מגיעים במגוון דגמים וצבעים עם אפשרות לשילוב בין חומרי גלם להשגת מראה מרשים ומעורר השראה. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן