דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum)

מחפשים דק אסתטי, מרשים וידידותי לסביבה? הכירו את דק איפאה סינטטי Spiced Rum של חברת טרקס האמריקאית. אוהבים את הגוון החום הכהה והטקסטורה המיוחדת של עץ האיפאה? אתם לא היחידים. האיפאה נחשב לחומר גלם מבוקש בתעשיית העץ והוא משמש לייצור מוצרים רבים.
עיצוב גינות בבתים פרטיים חרג ממזמן מגבולות בחירת צמחייה ותכנון תאורה, וכיום ניתן לראות בדקים לגינה ופרגולות כמוצרים נפוצים ומבוקשים כמעט בכל בית. גם כאן אחת הבחירות הפופולריות היא דק עץ איפאה ויש לכך מספר סיבות.
עץ האיפאה הגדל בדרום אמריקה, נחשב לעץ חזק ועמיד בפני שינויי מזג האוויר. העץ שורד גם בחשיפה לשמש וגם בתנאי לחות גבוהים ולכן מתאים להתקנת דקים ופרגולות בישראל.

דק איפאה, דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים לחצר, דק לבריכה ודק למרפסת

מחיר דק איפאה

מחירו של דק איפאה נחשב לגבוה ביחס לסוגי עצים אחרים והוא אחד הדקים היקרים ביותר. המחיר מחושב על פי מטר והוא נע בין 600-750 ₪. לעץ איפאה יש חיקויים ולכן אם קיבלתם הצעת מחיר נמוכה שנראית לכם אטרקטיבית, שימו לב שאתם מקבלים מוצר מקורי ואיכותי. מחיר הרכישה אינו הנתון הכלכלי היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון. לרוב מחיר דק למטר כולל בתוכו עלויות התקנה, אך במקרה של דק איפאה צריך לקחת בחשבון את ההכנה המיוחדת שנדרשת כתשתית לדק, את הובלת הלוחות הכבדים ושירותי העמסה ופריקה. יש חברות שיגבו מכם מחיר נוסף עבור שירותים אלו.
העלויות של דק סינטטי דומות לעלויות של דק איפאה, אך בסופו של דבר יותר משתלם להתקין דק סינטטי מכיוון שהוא אינו דורש תחזוקה.

דק איפאה, דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) - חברת TREX מומחים בדקים סינטטיים, דק איפאה, דק במבוק, דק טיק, דק אפור ודק אורן

חידוש דק איפאה

דק מעץ איפאה אמנם אינו מצריך חידוש מורכב וזהו אחד מיתרונותיו הבולטים, אך עדיין יש צורך לשמן מעת לעת. התחזוקה של דק איפאה יחסית פשוטה, וכוללת שימון וחידוש במחיר של כ 50-70 ₪ למ"ר. ללא תחזוקה בכל שנה דק איפאה יאבד מהייחודיות שלו ויקבל גוון אפור ומראה מוזנח.
אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ובזמן שייקח לכם לחדש את הדק, כדאי לבחון אלטרנטיבה מתקדמת ומרשימה לא פחות –דק סינטטי דגם Spiced Rum של חברת טרקס האמריקאית. מדובר בדק סינטטי המדמה את מראה עץ האיפאה, כולל הגוון העמוק הכהה והטקסטורה הייחודית.

דק איפאה, דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) - חברת TREX מומחים בדק סינטטי לגינה, דק למרפסת שמש ודק לחצר

יתרונות של דק סינטטי איפאה

דואגים לסביבה כיום ניתן לקיים בנייה ירוקה עם דק סינטטי, הזכרנו קודם את מחירו הגבוה של דק מעץ איפאה וציינו שיש חיסרון נוסף. עץ איפאה הוא זן שהולך ונעלם. אם יערות הגשם חשובים לכם ואתם רואים ערך בדאגה לאיכות הסביבה, דק איפאה סינטטי הוא הפתרון המתאים עבורכם, מכיוון שלא זאת בלבד שלא נזקקים לכריתת עצים כדי לייצרו, הוא מורכב מ-95% חומרים ממוחזרים. המשמעות ברורה: לא תצטרכו להתפשר על מראה ואסתטיקה, אך תדעו ששמרתם על ערך חשוב.

דק איפאה, דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) - חברת TREX התקנת דק סינטטי באופן עצמאי עם הוראות התקנת דק סינטטי ונתונים לטכניים לדק סינטטי. לחברת טרקס תקן אש ישראלי ואמריקאי לדקים סינטיים
דק סינטטי לגינה

דק סינטטח דגם Spuced Rum של חברת טרקס נראה כמו דק עץ לכל דבר ומקנה תחושה של יוקרה ואקזוטיות אותנטית. הדק מיוצר מתערובת קומפוזיט איכותית וכמו כל הדקים של חברת TREX, הוא מאפשר לכם ליהנות משלל יתרונות. הדק עמיד בפני עובש, שריטות, שחיקה ובלאי. צבעו אינו דוהה גם בחשיפה ממושכת לשמש והוא שומר על צורתו גם בתנאי לחות גבוהים או רטיבות. מלבד היתרונות שצוינו לעיל, כדאי לדעת שהדקים הסינטטיים של חברת טרקס אינם מצריכים תחזוקה ואף קל לנקות אותם באמצעות מים ומעט סבון. מראה הדק יישמר למשך שנים רבות וחברת TREX מספקת אחריות של 25 שנה למוצריה.

דוגמה ללוח דקים סינטטיים איפאה (Spiced Rum) - טרקס דקים סינתטיים חיפוי קירות חוץ סינטטיים דמוי עץ, התקנת דק סינטטי ומעקות חוץ סינטטיים דמוי עץ
לסיום, בניגוד לדק מעץ איפאה, דק סינטטי של טרקס ישמור על המראה הייחודי שלו לאורך שנים רבות, ללא צורך בתחזוקה. עלויות של החומרים וההתקנה הראשוניות של דק איפאה דומות לדק סינטטי של טרקס, אך משתלם יותר להתקין דק טרקס מכיוון שאין צורך בתחזוקה. פנו אלינו בטלפון מספר: 077-997-3060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן