חיפוי קירות חוץ דמוי עץ

בחברת טרקס לא מתפשרים על איכות ולכן מייצרים עבורכם חיפוי לקירות חוץ באמצעות לוחות עץ סינתטיים. אחרי סדרת הדקים הסינתטיים המפורסמים, שהצליחה בכל העולם, ממשיכה חברת טרקס להציע פתרונות משלימים ועיצובים למגוון מטרות וביניהם גם חיפוי לקירות חוץ. הסיבה העיקרית להתקנת חיפוי קירות חוץ היא אסתטית. יש בתים בהם לוחות החיפוי נועדו כדי להשלים קו עיצובי מסוים שנבחר על ידי בעלי הבית או מעצב הפנים שנשכר על ידם, במיוחד כאשר מעוניינים במראה כפרי או יוקרתי. בבתים אחרים, לוחות החיפוי משמשים להסתרת פגמים מבניים בקירות החיצוניים, כגון בליטות, שקעים וקילופי צבע או כאשר רוצים ליצור משטח אחיד בקו ישר לכל האורך והרוחב של הקיר.
חיפוי עץ לקיר חיצוני יכול לבוא בפני עצמו או כהמשך ישיר מעקה למדרגות חוץ, מעקה חוץ ודק סינטטי. החיפוי מגיע בצורת לוחות מלבניים, אותם מתקינים על גבי הקיר. הלוחות מיוצרים מעץ טבעי ומעשירים את המראה החיצוני של המבנה בגווני העץ הייחודיים, על פי הזן שנבחר בתהליך הייצור. אין כמו הגוונים החומים העמוקים והבהירים של העץ כדי להשרות אווירה כפרית, חמימה ונעימה, אך צריך לזכור שלעץ יש גם חסרונות. כאשר מתקינים חיפוי קיר בלוחות עץ לקירות חיצוניים, צריך לקחת בחשבון שלאורך השנים העץ מתנפח, מתעוות ונסדק כתוצאה מחשיפה ממושכת לשמש, לחות ורטיבות. בנוסף, יש צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת הכוללת בין היתר ליטוש, שימון וצביעה של הלוחות. כיום לוחות העץ מגיעים עם ציפוי מיוחד הנועד למנוע חדירת נוזלים וכתמים לתוך שבבי העץ, אך רמת העמידות עדיין נחשבת לנמוכה ביחס לחומרי גלם אחרים וקשה לנקות עץ טבעי ולשמור על מראהו לאורך זמן.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

חיפוי עץ לקיר חיצוני

בנקודות בהן בולטים לעין החסרונות של עץ טבעי, נכנסים לוחות העץ של חברת טרקס. החברה מייצרת חיפוי קיר דמוי עץ, המיוצר מתערובת סינתטית באיכות גבוהה, המדמה את מרקם העץ ומראהו בצורה כמעט מושלמת. הדגמים של החברה מגיעים בגוונים שונים ברמת גימור מדויקת.
לחיפוי דמוי עץ של חברת טרקס יש יתרונות רבים. מדובר בחומר גלם עמיד אשר יכול להחזיק מעמד למשך שנים רבות באקלים הישראלי, ללא בלאי או נזקים של מכרסמים הפוגעים בעצים טבעיים. שיטת הייצור וההתקנה של החיפוי מונעים ריקבון ונזקי לחות ועל ידי כך הופכים את הלוחות לעמידים יותר גם ביחס למוצרים סינתטיים מתחרים.

חיפוי קירות חוץ דמוי עץ - TREX דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים, מעקות חוץ דמוי עץ

חיפוי קירות דמוי עץ – בחירה לחיים

כמו יתר המוצרים של חברת טרקס, גם לוחות החיפוי מגיעים עם 25 שנות אחריות המבטיחים לכם שימוש לטווח ארוך, ללא דאגה לתחזוקה מיוחדת, צביעה וחידוש מראה הלוחות. כשאתם בוחרים בחיפוי של חברת טרקס אתם מבצעים בחירה נבונה, ממנה תוכלו ליהנות כל החיים. בנוסף, מכיוון שהחברה מקפידה על שימוש בחומרים ירוקים ועמידה בתקנים, אתם רוכשים מוצר שנחשב ידידותי לסביבה, המיוצר משקיות ניילון ממוחזרות ונסורת משאריות עץ. אמנם אחד העקרונות המובילים של חברת טרקס זו איכות המוצרים והדאגה לסביבה, אך אין זה אומר שצריך להתפשר על אסתטיקה. החיפוי הסינתטי של החברה עונה לכל הדרישות העיצוביות המתקדמות ומאפשר לכם לבחור את לוחות החיפוי לפי סגנונות עיצוב שונים, ברמת גימור גבוהה ובהתאמה מושלמת למראה הבית בפנים ובחוץ. בנוסף, ניתן לכופף את הלוחות וכך לתת מענה מדויק לכל צורה וזווית.

מעוניינים בחיפוי קירות חוץ דמוי עץ? לוחות החיפוי של טרקס מחקים באופן כמעט מושלם את גווני העץ והטקסטורה המיוחדת. צוות המומחים של טרקס זמינים בטלפון מספר: 077-997-3060 לכל שאלה והתייעצות, כמו כן אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן