מערכת ניקוז לדקים סינטטיים

מתקינים דק למרפסת? נצלו את האזור שמתחת לדק, דרך יעילה ויפה להרחבת מרפסת לבית פרטי היא על ידי התקנת דק. בניית דק למרפסת מעניקה לא רק שטח פונקיוצאלי חיצוני לבית, אלא גם מראה יוקרתי שמשתלב היטב עם כל סוגי הבנייה והעיצוב. בבחירת דקים סינטטיים של טרקס תוכלו בנוסף גם להתקין מערכת ניקוז מי גשמים שתאפשר לכם להשתמש בשטח שמתחת לדק כחצר מקורה יבשה או כמחסן.

מערכת ניקוז לדקים סינטטיים של חברת TREX - דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ

התקנת דק למרפסת שמש

זה לא מסובך להתקין דקים סינטטיים של TREX, כל עוד עבודת התשתית נעשית בצורה מדויקת ויציבה. אם אתם אוהבים להשתמש בידיים, תוכלו לבנות את הדק בעצמכם. כאשר מתקינים את מערכת הניקוז של טרקס מתחת ללוחות הדק הסינטטי מקבלים שטח מתחת לדק שניתן להשתמש בו למטרות שונות. מערכת הניקוז של טרקס מתאימה לכל סוגי הדקים, וקלה מאוד להתקנה. מערכת זו ייחודית מסוגה, שומרת על התשתית יבשה לחלוטין וכמובן גם מאפשרת שטח יבש לחלוטין מתחת לדק. על ידי בניית דק עם מערכת ניקוז תכפילו את שטח המחייה שלכם, ותשמרו על התשתית לאורך שנים רבות.

מערכת ניקוז לדקים סינטטיים של TREX המומחים בייצור דקים סינטטיים, רצפת דק, חיפויי חוץ דמוי עץ ומעקות חוץ

מערכת ניקוז לדק סינטטי

מערכת הניקוז של Trex מנתבת את מי הגשמים, ולא מאפשרת להם לחדור לתוך התשתית, ובכך הופכת את השטח שמתחת לדק – לחצר מקורה יבשה. המים מתנקזים לתעלה שמתרוקנת למחוץ לשטח הדק. את ההתקנה הפשוטה תוכלו לבצע בעצמכם, ולהוסיף תקרה נאה לגימור מעוצב. בשטח זה ניתן להשתמש לכל צורך, ואפילו להתקין אביזרי חשמל שונים כגון תאורה ורמקולים. בשימוש במערכת הניקוז הייחודית של טרקס, תשתית העץ שמתחת לדק תישמר יבשה לחלוטין, תהיה עמידה ביותר בפני ריקבון ותחזיק מעמד לשנים רבות.

חברת טרקס מערכת ניקוז לדקים סינטטיים - דקים סינטטיים, חיפוי קיר חיצוני, התקנת דק ומעקות חוץ

ניצול מקסימלי של שטח

מתחת לדק שמותקנת בו מערכת ניקוז של טרקס מתקבל איזור מוצל ומוגן מגשם שניתן להשתמש בו למטרות שונות. ניתן להתקין שם תאורה ולהוסיף רהיטים ואביזרי נוי כדי לתת למקום הרגשה נעימה, ולהביא לידי ביטוי את האופי והטעם של בעלי הבית. מכיוון שהוא באיזור פתוח אפשר לשים שם מנגל או מטבח חיצוני, ולהשתמש בשטח לאירוח חברים וקיום מסיבות. אפשר גם לנצל את השטח לאיזור משחקים לילדים. מצד שני, אפשר לסגור את השטח ולקבל מחסן יבש לאיחסון חפצים שונים.

מה כדאי לשלב בחצר מקורה מתחת לדק

בזמן תכנון והקמת החצר כדאי לתכנן את עיצוב החצר כדי לדעת היכן להעמיד את נקודות החשמל והתאורה. כדאי לשלב רהיטים שיאפשרו שהייה נוחה כדי שיהיה נעים לשבת שם לאורך זמן, ולקחת בחשבון את העיצוב והגימור של המקום, כדי לתת את האווירה הרצויה. פינת ישיבה איכותית ושולחן קפה מעוצב ישדרגו את המקום מאוד. אם ברצונכם להשקיע ולהקים מטבח חיצוני כדאי להתייעץ עם חברת טרקס, שמייצרת גם מטבחים חיצוניים איכותיים ויפים.

מעוניינים בדק לגינה, דק לבריכה או דק למרפסת שמש, הגעתם למקום הנכון. חברת טרקס, דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות, מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון מספר: 1800-10-12-84 או למלא פרטים לקבלת מידע נוסף.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן