חיפוי קירות חוץ דקורטיבי

אחד מחומרי הגלם המבוקשים ביותר בעיצוב הבית, זה העץ. זנים שונים של עצים, החל מעץ אורן ועד לעץ איפאה, משמשים לייצור פרקטים, דקים סינטטיים, פרגולות, ריהוט לבית וגם לצורך חיפוי קירות חוץ.
כיצד משמש חיפוי עץ לקיר לדקורציה? המראה החמים של העץ, על גווניו הייחודיים, תורם רבות לעיצוב הפנים של הבית. הלוחות עצמכם יכולים לשמש גם בצורה אופקית וגם אנכית כחיפוי לקירות. החיפוי נועד ליצור קו אחיד אשר ממשיך את סגנון העיצוב שנבחר לחלל, בין אם מדובר בסגנון יוקרתי, מודרני או כפרי פשוט. את החיפוי ניתן להתקין על כל הקירות או לבחור קיר מרכזי אותו רוצים להבליט באופן מיוחד. כדי להתרשם מן המראה שנוצר באמצעות חיפוי עץ לקיר חיצוני, ניתן לעיין בקטלוגים של החברות השונות ומפרויקטים של עיצוב פנים ולראות כיצד חיפוי קיר בלוחות עץ מצליחים להשרות אווירה חמימה ואלגנטית גם דרך התמונות.
כמו כן, כדאי לדעת שלחיפוי קירות יש תפקיד נוסף, מלבד דקורציה. באמצעות חיפוי עץ לקיר ניתן להסוות פגמים מבניים וזהו יתרון משמעותי במיוחד כשמדובר בקירות חיצוניים. התקנת הלוחות מסייעת להסתיר בליטות, קילופי צבע, שקעים או זוויות ולהקנות לקיר מראה אחיד וישר. בנוסף, הלחות יוצרים בידוד אקוסטי ומונעים מעבר מכרסמים שעלולים לגרום לנזק.

חיפוי קירות חוץ דקורטיבי TREX - דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ דמוי עץ, התקנת דקים סינטטיים ומעקות חוץ דמוי עץ

חיפוי עץ לקיר חיצוני

לאחר שפירטנו את היתרונות של חיפוי קירות חוץ באמצעות לוחות עץ, אין מנוס מלהזכיר גם את החסרונות. ההכרות עם היתרונות והחסרונות של חיפוי עץ, יאפשר לכם לחשוב, להתייעץ ולבסוף לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.
• החיסרון הראשון של חיפוי קירות חוץ באמצעות לוחות עץ, זו העובדה שקירות אלו חשופים במשך רוב שעות היום ללחות, רטיבות או חום השמש. ההשפעה של שינויי מזג האוויר והמעבר בין חום לקור, עלולים לגרום לנזק ללוחות, אשר יתבטא בעיוות או סדקים של העץ. בנוסף, רטיבות יכולה לגרום להיווצרות עובש וריקבון, אשר מעבר להיותם מפגע בריאותי, גורמים גם לריח לוואי שיעכיר את האווירה בחדר ויהפוך את השהות בו ללא נעימה.
• החיסרון השני הוא שלוחות עץ מצריכים תחזוקה. מעת לעת תצטרכו ללטש, לשמן ואף לצבוע מחדש ולשים לב שלא יוצאים שבבים שעלולים לפצוע את מי שיעבור ליד הקיר או יתחכך בו.
• החיסרון השלישי הוא שמראה העץ ובמיוחד גווניו, דוהים עם הזמן ואז תצטרכו להחליט אם אתם משלימים עם המראה המיושן או משקיעים כסף בהחלפת החיפוי.
כיצד לבחור חומר גלם לחיפוי חוץ? מלבד עץ, יש חומרי גלם נוספים המשמשים לחיפוי קירות. ברשימת השמות המוכרים ניתן למנות חיפוי באמצעות טפט, חיפוי טיח, חיפוי אבן וחיפוי זכוכית. טפטים פחות מתאימים לשימוש בקירות חיצוניים מסיבות מובנות וכך גם חיפוי זכוכית. שאר האפשרויות מקובלות, אך אם לוקחים בחשבון את מכלול השיקולים ומחשבים עלות מול תועלת, הפתרון הטוב ביותר הוא לרכוש חיפוי קירות דמוי עץ של חברת טרקס.

חיפוי קירות חוץ דקורטיבי - TREX מומחים בייצור והתקנה של דקים סינטטיים, מעקות חוץ וחיפוי קירות חוץ סינטטיים, אחריות ל25 שנים, ללא צורך בתחזוקה ועמידים בכל תנאי מזג האוויר

חיפוי דמוי עץ של חברת טרקס

חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ פיתחה סדרת לוחות פאנלים המיוצרים מתערובת חומרים ממוחזרים. התוצאה היא חומר סינתטי באיכות גבוהה, המדמה את מראה העץ על גווניו השונים ומקנה ללוחות החיפוי עמידות בפני חום, רטיבות ולחות. החברה מעניקה אחריות למשך 25 שנה על מוצריה ומסירה מלקוחותיה את החשש לנזקים כגון ריקבון של הלוחות, עובש, בלאי טבעי ושחיקה.

באמצעות הלוחות של חברת טרקס – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ אתם יכולים ליצור התאמה מושלמת לכל קיר. הלוחות ניתנים לכיפוף ויש מבחר גוונים, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא רק לבחור את החיפוי שאתם אוהבים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו טלפונית: 077-997-3060 או למלא פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן