דק סינטטי, דק למרפסת ולגג בבניין טרמינל סנטר, אור יהודה

בניין הטרמינל סנטר הוא חגיגה אדריכלית, מבנה המשרדים אשר בעיצובו הארכיטקטוני הושקעו מאמצים רבים מורכב מקומת מסחר, ארבע קומות משרדים ושלושה מפלסי חניה תת-קרקעיות לכ-230 כלי רכב. הפיתוח של מבנה המשרדים החדש גולש מתחום הפרויקט ולוקח על עצמו תפקידים אורבאניים ומטרופוליניים בשילוב מתחם בילויים, מתקני שעשועים חדישים ואלמנטים ידידותיים לסביבה. אחד האלמנטים הידידותיים לסביבה הוא דק סינטטי של חברת טרקס. הדק הסינטטי מותקן על גבי מרפסות המקיפות את הבניין בקומה העליונה ועל הגג.

דק סינטטי של TREX ובנייה ירוקה

חברת טרקס, דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ, המציאה את תחום הדקים הסינטטיים כתשובה לבעיית כריתת יערות הגשם וצמצום שטחי המחייה של בעלי החיים. טרקס היא החברה הגדולה והחדשנית ביותר בתחום הדקים הסינטטיים וחיפויי קירות חוץ סינטטיים, ומאז המצאת הדקים הסינטטיים הם לא מפסיקים להתפתח ולשפר את המוצרים שלהם. הדקים שחברת TREX מייצרת כיום הם הידידותיים ביותר לסביבה בהשוואה לשאר סוגי הדקים הסינטטיים הקיימים בשוק. הם עשויים מ 95% חומרים ממוחזרים: שקיות ניילון של סופרים, פסולת עץ ונסורת שנאספת מנגריות. חברת טרקס מונעת הטמנה של 190,000 טונות של פסולת בכל שנה.

בניית דק סינטטי של TREX נחשבת לבניה ירוקה מכיוון שהעמידות של הדקים הסינטטיים גבוהה כך שלא תצטרכו לבנות דק נוסף למשך שנים רבות. בנוסף נמנעים מכריתת עצים וממחזרים פסולת תעשייתית של עץ ופלסטיק וזוכים לשימוש אפקטיבי לאורך שנים רבות. לפרטים ולהזמנות התקשרו לטלפון מספר: 077-997-3060 או מלאו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן