דק סינטטי, דק למרפסת בארומה קרית אתא

ארומה היא אחת מרשתות בתי הקפה הוותיקות בישראל, והם הצליחו לבסס את עצמם כמותג מצליח ואהוב. בקפה ארומה מאמינים בהקפדה על קפה בסטנדרט עולמי, אוכל טרי ופשוט אך בו זמנית ייחודי, עם שירות חייכני ואדיב, מהיר ומקצועי. התהליכים היעילים והמוקפדים שהם דוגלים בהם מבטיחים שכל לקוח יקבל מוצרים איכותיים בזמן קצר.

דק סינטטי של TREX

בקניון עזריאלי בקרית אתא שוכן לו סניף של קפה ארומה שיש לו גם מקומות ישיבה בחוץ. בימי שמש תוכלו לשבת בחצר של בית הקפה, על הדק הסינטטי של טרקס ולהשקיף על עוברי אורח ארקאיים, בעודכם לוגמים כוס קפה שהוא לא פחות ממושלם. ולמה חשוב לציין פה שמדובר בדק סינטטי של טרקס? מכיוון שהיה חשוב לארומה להתקין דק סינטטי שנראה מאוד דומה לדק עץ איפאה או דק במבוק כדי לקבל את החום והמראה הרצוי, אבל מצד שני הם ידעו שכל צלחת שנשפכת על רצפת דק עץ משאירה כתמים, דבר שעשוי להוביל להתדרדרות מהירה במראה הדק הסינטטי מאחר ומדובר בבית קפה, שם שתייה ומאכלים נשפים מידי יום. כמו כן, הם ידעו שתנועה רבה של אנשים על דק, יחד עם גרירה של כסאות ושולחות עלולים לגרום לשריטות. לכן הם בחרו בדק סינטטי מדור 3 של חברת טרקס, העמיד ביותר בעולם מפני שריטות ושחיקה. לבעלי הקניון היה גם חשוב שיהיה לדק הסינטטי של TREX תקן נגד החלקה ותקן אש.

דק סינטטי מכופף

העיצוב של מקומות הישיבה החיצוניים של סניף ארומה בקניון כולל אלמנט של מעגל. דק סינטטי מדור 3 של טרקס מאפשר כיפוף פני הדק הסינטטי לרדיוס הרצוי, וכך השתלב באופן מושלם עם עיצוב הקניון. צבע ה spiced rum של טרקס דומה לדק איפאה ונותן מראה טיבעי. הבחירה הנכונה של דק טרקס מדור 3 הבטיחה להם דק שייראה נפלא לאורך שנים ללא צורך בתחזוקה, ללא שחיקה ועם אחריות יצרן ל 25 שנים.

אם גם אתם מעוניינים בדק סינטטי המותאם במיוחד לשימוש חיצוני, כגון: דק לגינה, דק לבריכה, דק למרפסת שמש או דק לחצר עם טקסטורת עץ ייחודית המדמה עץ טבעי, אחריות יצרן ל-25 שנים. אתם מוזמנים לפנות לTREX – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ טלפון: 077-997-3060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם עם הסברים, סבלנות והרבה רצון טוב.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן