דק סינטטי, דק למרפסת וגג במרכז האקדמי שלם

HGTV הוא ערוץ טלויזיה בכבלים נצפה מאוד בארה"ב. הערוץ כולו מיועד לנושאי בנייה ושיפוץ, המרכז האקדמי שלם הוא מקום מיוחד ששואף ליצור קהילה אקדמית, על ידי חשיפת הסטודנטים למגוון תחומים והכשרתם למנהיגים בחברה. ניתן ללמוד שם תכנים הומניסטיים כגון פילוסופיה ולימודי דתות, היסטוריה ומדעי החברה, מתמטיקה ומדעי הטבע, וספרות, אמנות ומוזיקה. במרכז שלם החליטו להשקיע בגג המבנה כדי שיוכלו להשתמש בו בעיקר לצורך קיום אירועים. זוהי דרך טובה לנצל שטח למטרה מסויימת ללא צורך לרכוש קרקע נוספת. הקונספט העיצובי שהתאים לצרכים שלהם היה שילוב של דק איפאה עם צמחייה. לכן הם בחרו בדק סינטטי של טרקס בצבע, Spiced rum המדמה דק איפאה שהוא בעצם דק סינטטי דור 3.בתכניות ריאליטי, מדריכי "עשה זאת בעצמך" וכו'. מאז 1997 ועד היום, בכל שנה הערוץ בונה בית חלומות מפואר, ומשדר את כל שלבי הבנייה, החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת המפתח, שאותו מקבל הזוכה המאושר שנבחר בהגרלה. בשנים האחרונות הערוץ בוחר לבנות את הדק שמקיף את הבית מדקים סינטטיים של טרקס.

בניית דק

רוצים להינות מיופיו של הטבע ומאווירה ירוקה למרות שאינכם גרים בבית צמוד קרקע? הקמת גינת גג בשילוב התקנת דק סינטטי תוסיף צבע וחיים לנוף העירוני האפרורי. התקנת דק סינטטי דמוי עץ בגינות גג הוא פתרון מושלם שמשתלב היטב עם אדניות ועציצים. כך תקבלו גינה שהתחזוק שלה הוא יחסית נמוך עם מראה טבעי בשטח גדול של הגג. לחברת TREX סוגים רבים של דקים סינטטיים שהם פתרון מושלם עבור גינות, מכיוון שהם ימשיכו להיראות נפלא שנים רבות, למרות החשיפה שלהם לשמש, לגשם ולתנאי מזג האוויר המשתנים.

דק סינטטי

דק מעץ טבעי ודקים סינטטיים של חברות שונות נוטים לספוג כתמים כאשר נשפך עליהם מזון או שתייה. אם בכוונתכם לארח אנשים על הדק הסינטטי שלכם חשוב להתקין דק סינטטי איכותי שלא יספוג כתמים. הדקים הסינטטיים של טרקס מדור 3 הם הבחירה החכמה ביותר עבור שטח שמיועד לאירועים עם הרבה אנשים, מכיוון שהוא עמיד ביותר בפני כתמים ושריטות.

אם גם אתם מעוניינים בדק סינטטי המותאם במיוחד לשימוש חיצוני, כגון: דק לגינה, דק לבריכה, דק למרפסת שמש או דק לחצר עם טקסטורת עץ ייחודית המדמה עץ טבעי, אחריות יצרן ל-25 שנים. אתם מוזמנים לפנות לTREX – דקים סינטטיים, חיפוי קירות חוץ, התקנת דק ומעקות חוץ טלפון: 077-997-3060 או השאירו פרטים ונציגינו יחזור אליכם בהקדם עם הסברים, סבלנות והרבה רצון טוב.

לקבלת הצעת מחיר

דילוג לתוכן